Expo Czech Rally 2010

Re: Expo Czech Rally 2010

Nový příspěvekod PLuto » sob 13.03.2010 16:13

PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23517
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Expo Czech Rally 2010

Nový příspěvekod vašek » sob 13.03.2010 17:07

Pluťáku kam to zdrháš?To vypadá jako žejsi něco čornul :lol:
Uživatelský avatar
vašek
A/5
 
Příspěvky: 476
Registrován: sob 07.06.2008 19:42
Bydliště: Tišnov

Re: Expo Czech Rally 2010

Nový příspěvekod Mates » sob 13.03.2010 18:52

Nějaké fotky z Expa také ode mě, já vím, jsou strašné, ale v takovémto počasí poprvé ničit novou techniku se mi moc nechtělo,takže fotky z jízdy ještě starým foťákem, potom z toho startu RZ už je většina ze zrcadla... : http://plesma.rajce.idnes.cz/Expo_Czech_Rally-13.03.2010/
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 4026
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Expo Czech Rally 2010

Nový příspěvekod PLuto » sob 13.03.2010 20:03

vašek píše:Pluťáku kam to zdrháš?To vypadá jako žejsi něco čornul :lol:


To byla soutěž u stánku časoměřičů - sprint na šest metrů s velkou maketou jízdního výkazu :D A musím se pochlubit, o dvě desetiny jsem dal i Valdu ;)
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23517
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Expo Czech Rally 2010

Nový příspěvekod PLuto » sob 13.03.2010 20:10

M.Y.S. píše:Nj... :( takze toto seriove auto bude vodit pristi sobotu Enrico kolem Halenkovic?Ja myslel,ze to bude ostre auto :(


Původně to mělo být ostré auto (ne tato maketa), ale nakonec se ježdění kvůli technickým problémům neuskutečnilo :(
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23517
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Expo Czech Rally 2010

Nový příspěvekod PLuto » sob 13.03.2010 20:17

Další galérka z Expa, tentokráte od Josefa Petrů - http://www.autosport.cz/zavody/fotogalerie.php?id=46&id=819&autor=59
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23517
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Expo Czech Rally 2010

Nový příspěvekod vašek » sob 13.03.2010 20:31

Pluto tak to gratuluju.To je opravdu ceny skalp. :)
Jen aby Valda stoho neměl teď špatné spaní! ;)
Uživatelský avatar
vašek
A/5
 
Příspěvky: 476
Registrován: sob 07.06.2008 19:42
Bydliště: Tišnov

Re: Expo Czech Rally 2010

Nový příspěvekod Plhus » sob 13.03.2010 22:18

Jak hodnotit dnešní den? Mimo hrozné zimy a hnusného počasí, které bohužel nikdo neovlivní je tady hodně věcí k zamyšlení. Nebylo by lepší udělat podobnou akci někdy později na jaře, když bude jistější počasí? Je pravda,že těch volných víkendů moc není,ale i tak. Možna i křížení s STK nebylo zrovna ideální,bohužel velká většina týmů dodělává auta jako vždy na poslední chvilku... Možná by nebylo špatné namotat nějakou RZ poblíž výstavního areálu,jen nějakou šaškárnu klidně,aby to nebylo tak roztahané,bylo by vše pohromadě. Bylo viděť,že jde o první ročník,ale žádný učený z nebe nespadl a bylo jasné,že to nebude hned všechno klapat.Spousta dobrých nápadů a myšlenek,je potřeba to ještě víc prohlubovat ale rozhodně by bylo fajn v takových aktivitách pokračovat!! Jenže nestačí jen nadšení pořadatelů,zájem diváků (dneska mě až překvapil v tom počasí!!). chápu že lidi nejsou po dnešku spokojeni... jenže zájem musí mít hlavně týmy!! bohužel,u nás je pravidlem,že si každý hraje na svém písečku ve své dílně a ven jde málo co...tajné testování,tajné informace...proč není zájem se ukázat,předvést nové auto (hmm,letos jich moc nebude), nový design (asi taky nic nového) před sezonou,pozvat známé,kamarády,sponzory,nové sponzory,udělat pro ně nějakou akci,trošku se pobavit,klidně i zatrapasit :D Rally je šou a šou potřebuje, je to kolotoč který potřebuje diváky a je potřeba pro ně sem tam něco udělat. Chápu,mechoši i lidi kolem týmů mají zase víkend,kdy nejsou doma. Ale vždyť si můžou vzít manželky a rodiny s sebou. Je to o přístupu...
Marek Pléha - rally media
Uživatelský avatar
Plhus
S2000
 
Příspěvky: 4509
Registrován: úte 01.01.2008 13:59
Bydliště: Zlín

Re: Expo Czech Rally 2010

Nový příspěvekod PLuto » sob 13.03.2010 23:16

Já bych to taky trochu shrnul. Když se celá akce tvořila, těžko se dalo očekávat, jaký bude zájem jednotlivých stran. Termín byl volen záměrně před sezónou (v průběhu extrémně našlapané termínové listiny nebude mít mezi závody nikdo zájem o prezentaci), i termínové křížení s STK bylo záměrné (týmy ty auta na tento den stejně musí mít připravené a stejně s něma musí vyjet z garáže). Co musím říct, tak mě osobně překvapilo hodně velké množství diváků, obzvláště v tomhle počasí. Co se týče shakedownu, dopředu jsem nakonec dosažený počet těsně nad sedmdesát průjezdů očekával a v tomto jsem byl spokojen. Spíše mě zklamal nezájem řady pilotů o shake (u některých jsem o tom věděl dopředu) - byla to ideální možnost si na uzavřené a zabezpečené trati vyzkoušet auto dva týdny před Valaškou a tři před Třebíčí, případně povozit výherce či sponzory. Holt, nikdo moc neměl zájem. A samotní vystavovatelé? Už v průběhu dojednávání jsme se setkávali s tím, že řada do poslední chvíle nevěděla, jestli budou chtít přijet nebo ne, jiní zase čekali, co se z akce vyvine s tím, že možná přijedou příští rok, jiní si přijeli jen pokecat... Bohužel, české týmy se neumí prodat, neumí se prezentovat sponzorům (v systému sponzorování, jaký u nás funguje, se občas předkládá otázka, zda je to vůbec potřeba a není to občas na škodu), neumí jednat s fanoušky... Je to škoda, ale česká soutěžácká scéna asi není podobným akcím nakloněna.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23517
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Expo Czech Rally 2010

Nový příspěvekod Plhus » sob 13.03.2010 23:34

Smůla je i to,že Baťa postavil zavřenou továrnu na dřeváky, Čuba dálnicu na Všeminu a Vaškůj základy pro Čepkov,ale nikoho tady nenapadlo postavit aspoň tři výstavní haly... Ono kdyby to bylo pod střechou,zase by to mělo jiný šmrnc.
Marek Pléha - rally media
Uživatelský avatar
Plhus
S2000
 
Příspěvky: 4509
Registrován: úte 01.01.2008 13:59
Bydliště: Zlín

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron