Sheron Valašská Rally 2010 [MMČR]

Re: Sheron Valašská Rally 2010 [MMČR]

Nový příspěvekod sloní kýta » sob 27.03.2010 21:03

r.a.f píše:Dneska jsme bohužel viděli jen jednu RZ, protože nám nějaké k***y vykradly v Dobešově auto, atkže jsme zbytek dne strávili na policii...:-(
Prý tam postižených bylo víc, nemáte někdo info?

já vím, že to stejné potkalo i Nedbise
S Urbany na věčné časy a nikdy jinak!
sloní kýta
A/7
 
Příspěvky: 2171
Registrován: pát 17.10.2008 14:58
Bydliště: JZ Chřiby

Re: Sheron Valašská Rally 2010 [MMČR]

Nový příspěvekod Romcek » sob 27.03.2010 21:08

Teď už je to sice k ničemu, ale kdyby to někoho zajímalo tak Odložilík v servisu prořezával gumy. Jsem ješte nehledel na časy, takže nevim jestli mu to k nečemu bylo.:) Ale už to jdu omrknout ;)
Uživatelský avatar
Romcek
A/5
 
Příspěvky: 392
Registrován: úte 12.02.2008 20:11
Bydliště: Kroměříž

Re: Sheron Valašská Rally 2010 [MMČR]

Nový příspěvekod Relys » sob 27.03.2010 21:41

skutocne nadherna rally ;) rADost tam byt :)
Uživatelský avatar
Relys
N/1
 
Příspěvky: 89
Registrován: ned 28.12.2008 00:17

Re: Sheron Valašská Rally 2010 [MMČR]

Nový příspěvekod sloní kýta » sob 27.03.2010 21:46

Včera jsem nebyl, takže Předsedu (Jakeše) jsem k mé smůle nepopatřil...musel to být kalup.
Dnes mne dostal Ášín, jak on, tak i auto, nepamatuji si, že bych viděl jezdit sériovku plynule a kdekoli powerslidem (zvětšení restriktoru prospělo, je to vidět očima i u ostatních aut (nebo máte někdo jiný názor?).
Valda; jsem rád, že opouští, jak někteří říkají, svůj sekernický styl - ale nevím, nakolik byl va výsledku limitovám převodovkou, tedy maximálkou.
Malina; z mého pohledu ani ryba ani rak, čisté, rychlé, ale jako by bez nasazení - téměř tak jako loňskou barumku - pamatuji jeho lepší jízdy.
Trambus; chápu, že šlo o seznamování s technikou, navíc to nerad přiznávám ale fiesta snese daleko víc, skoro bych řekl, že o kvalt víc - takže až ji dostane do ruky, nebude ztráta na prvního tak propastná (znovu si ohřeji tu svoji polívčičku: kdo nemá na to, zajet 0,5sec/km za nejrychlejším v RZtě, nemůže pomýšlet na vítězství)
A nezklamal Habaj, po jeho loňské jízdě s C2 kdy mi spadla čelist, jsem byl zvědav jak se popasuje s jinou technikou, myslím, že to bylo koukatelné a koukatelnější průjezd od průjezdu, pouze se mi to autí zdálo méně výkoné.
A překvapil ME Touny; při prvním průjezdu v Odrách, na vlastní bulvy: dvě zatáčky - tři chyby, v druhém průjezdu to bylo již o něčem jiném.
S Urbany na věčné časy a nikdy jinak!
sloní kýta
A/7
 
Příspěvky: 2171
Registrován: pát 17.10.2008 14:58
Bydliště: JZ Chřiby

Re: Sheron Valašská Rally 2010 [MMČR]

Nový příspěvekod Mates » sob 27.03.2010 22:05

Jojo, dle mého ta Mitsu(obzvlášť Pechovo) jela jako WRC, s tím Malinou ale nesouhlasím, dle mého názoru jsem ho tak ostře neviděl jet od dob s Felicií, mělo to šmrnc a opravdu obzvlášť včera na Rajnoškách fakt letěl ! Míra Tarabus : nevím, jestli to bylo autem, ale připadalo mi, že to nějak nejede...ale napoprvé to nebylo špatné...Valda-kapitola sama pro sebe, pěkný začátek pod velkým tlakem...Jakeš včera perfektně, ale bohužel jsme i viděli(teda spíše v té tmě slyšeli) jeho výlet a konec, kdy to podržel asi více, než měl...
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 4026
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Sheron Valašská Rally 2010 [MMČR]

Nový příspěvekod stanm3 » sob 27.03.2010 22:12

Mikulastikovi to WRCo kleklo, nebo proc nejel cely den jako predjezdec? ja ho videl jen na RZ8.
stanm3
N/1
 
Příspěvky: 67
Registrován: čtv 10.04.2008 17:33
Bydliště: Zlin / Brno

Re: Sheron Valašská Rally 2010 [MMČR]

Nový příspěvekod Cerv » sob 27.03.2010 22:30

http://www.rally-mania.cz/news.php?id=8966 Tady prosím ta moje sekvence... Akorát jsem to měl proti světlu no. :twisted:
Cerv
 

Re: Sheron Valašská Rally 2010 [MMČR]

Nový příspěvekod Mates » sob 27.03.2010 22:35

Červ : Pěkné, akorát škoda Jarina, už to vypadalo, že konečně dojede velkou soutěž bez větších chyb...jinak na Mediasportu už jsou 2 onboardy ze Santova od Pepíka Petáka a Míry Tarabuse.
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 4026
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Sheron Valašská Rally 2010 [MMČR]

Nový příspěvekod Walach » sob 27.03.2010 22:42

Teda Mates, jestli si pamatuješ jakým stylem jezdil Kresta s Felicií - klobouk dolů. Nebyl si náhodou v tu dobu pětileté děcko?
N4 jely uplně jinak než loni, obvzláště pak ta jedna. Se vzrůstajícím start. číslem šla výkonnost "stejných" Evo IX dolů a dolů a dolů....Každopádně, nevim jestli je to správný krok, takhle enka zrychlovat. Sám Pech řekl, že měl občas strach jak se mu to rozjelo...
Jakeš jel sice parádně, ale pouze 3 RZ. To je málo. Pak začal dělat chyby a už se to vezlo... je to ještě jantar a musí hodně vystydnout. Až to dokáže, tak uvidíme věci.
PS - je vidět, že Valda jede tovární auto, je vidět že Honza Černý je střelec jako prase a je vidět, kde je Tarabusovo místo :)
...a že je Jarin datel, rozstřelit to na poslední RZ.
play stupid games, win stupid prizes
Uživatelský avatar
Walach
A/6
 
Příspěvky: 1965
Registrován: čtv 18.12.2008 19:59
Bydliště: Valmez City

Re: Sheron Valašská Rally 2010 [MMČR]

Nový příspěvekod Mirek Fric » sob 27.03.2010 22:45

Tak jsem se vrátil vcelku nadšený ze čtyř RZ, co jsem dneska viděl. Nebudu moc slouhlasit s Kýtou, kde jsem byl já, tak mi přišla jízda Maliny až docela dost riskantní. Já ho takto nadoraz s Pugem jet nikdy neviděl, bylo to velmi agresivní a velmi rozevláté. Valda mi přišel, že jede dost klidně, ovšem to zcela popřela závěrečná RZ, kde jsem byl až nahoře na sjezdu od hospody ze Santova. Tam mi spadla čelist, jak to držel (kdo zná, ví že to je hodně srdcařský úsek). Kresta zůstal stát u hospody. S motorem snad nic nebylo, akorát byl problém s chlazením. Auto bylo z vnějšku nedotčené a s hodinama to podle mě nemělo nic společného. Později odjel po svých, pokud jsem z hospody dobře slyšel.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron