Rallye Šumava Klatovy [MMČR] + Historic Vltava [ME HA]

Re: Rallye Šumava Klatovy [MMČR] + Historic Vltava [ME HA]

Nový příspěvekod Melmisek » ned 18.05.2014 17:14

Na Chorvatskem aafaltu muzes za deste bruslit a sebelepsi gumy jsou ti k nicemu... Je to zvlastni smes asfaltu, ktera je na par mistech i v PB...
...ŠkodaUltrasGang...
Uživatelský avatar
Melmisek
N/2
 
Příspěvky: 763
Registrován: ned 25.01.2009 22:08
Bydliště: Pribram

Re: Rallye Šumava Klatovy [MMČR] + Historic Vltava [ME HA]

Nový příspěvekod Eddie » ned 18.05.2014 20:33

phpBB [video]

Czech Rally Videos na Facebooku
Eddie
N/1
 
Příspěvky: 95
Registrován: ned 07.11.2010 22:51

Re: Rallye Šumava Klatovy [MMČR] + Historic Vltava [ME HA]

Nový příspěvekod John » pon 19.05.2014 15:40

liposh píše:Já myslím, že toto ustřelování bez náznaku budou dělat vždycky všechny gumy, pokud by se neudělaly schválně šmejdy, co nedrží už při 20 kmh.Ovšem když jsem viděl Kopeckého záběry z prvního dne Chorvatska, myslel jsem si, že to je přesně případ těchto gum....pamatujete? Motor zabíral, kola se protáčela a auto nejelo dopředu :D Ovšem s těma gumama, to je prostá fyzika...drží, drží, ustřelí. Takže relevantní je pouze jedna věc , a to cena. Jsou tyhle nové gumy levnější? Pokud ano, je to řekněme vcelku dobrý krok, jezdci si musí zvyknout , ovšem přestal bych ty gumy nazývat alibisticky "bezpečnostní".


Když to zjednoduším - jádrem problému je, že neexistuje skutečná plnohodnotná varianta mokré pneu na 'velkou' vodu s jemnými lamelami a velkými drážkami, tedy odpovídající směs+dezén současně.
Na druhou stranu jiná věc je, že všichni mohli řezat, ale v pátek k tomu sáhlo minimum lidí (viz např. rozdílné reakce Honzy Votavy z 1. a 2. etapy). V závěru soboty to asi bylo podobné, přiznávám, že v těch fofrech, co jsem měl, už jsem se nestihnul podívat, jak kdo na poslední sekci obul.
John
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 192
Registrován: úte 01.01.2008 00:00

Re: Rallye Šumava Klatovy [MMČR] + Historic Vltava [ME HA]

Nový příspěvekod Ondra WRC » pon 19.05.2014 18:45

A přikládám svoje fotky: http://www.motolevel.com/fotogalerie-12226-rallye-sumava-klatovy-2014-foto-ondra-krajca
Soutěž to byla nakonec pěkná, akorát škoda, že jelo tak málo posádek. Snad největším zklamáním však byla Vltava, tedy především posádky co jely v rámci ME.
Ondra WRC
N/4
 
Příspěvky: 2588
Registrován: pát 26.06.2009 12:13

Re: Rallye Šumava Klatovy [MMČR] + Historic Vltava [ME HA]

Nový příspěvekod -xp- » čtv 31.07.2014 13:38

Je to trochu off topic, nicméně byla vydána ZU pro závod do vrchu v Prachaticích , který bude 5.-7.9.2014.
http://www.pamk.cz/cz/home/aktuality/za ... -zari-2014
-xp-
A/5
 
Příspěvky: 354
Registrován: pon 31.03.2008 11:18

Předchozí

Zpět na Sezona 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků