Rally Vyškov [MČR-S]

Re: Rally Vyškov [MČR-S]

Nový příspěvekod Tomáš » úte 16.09.2014 20:53

Haryk píše:naši při-nepři může krásně rozštípnout scan stránky z itíku, dá ji sem někdo?

Se zpožděním, ale jasně průkazné. Dané místo (předposlední pozice) nebylo bráno jako retardér, což je pro mne dost nepochopitelné. To místo je totiž typický nestandartní retardér a jako takový měl být veden (+ rozhodčí faktu), zvlášť když se tam dalo zkracovat.
Nevím, čí je to větší chyba, zda pořadatelů, kteří to měli jako retardér mít podchycené, nebo těch, co trať schvalovali a měli to pořadatelům změnit.
Každopádně to neznamená, že Sýkorovo zkrácení je v pořádku. Problém je v tom, že se takové věci u nás běžně dějí, nikdo nic v tomto smyslu neřeší. Pak se nelze divit, že toho začínají jezdci zneužívat. Holt, jsme z opic a nápodoba u nás funguje. Kouknu na onboard Pecha, vidím, jak si občas hóóódně katne a nic se neděje, vidím Trinera na Hustopečích, jak si to valí přes pole, no tak když si najíždím trať, vidím odbočení a není to vedené jako retardér, tak proč bych to taky nezkusil, že?!
Myslím, že už by se v tomto směru mělo urychleně něco začít dít ...
Přílohy
Itik Vyškov.jpg
Tomáš
N/3

Nový příspěvekod Mirek Fric » úte 16.09.2014 21:19

To zdaleka není jen česká záležitost. Podobné "problémy" mají všude na světě. Když se někde zkracovat dá, tak se obvykle najde někdo, kdo to zkrátí.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ

Nový příspěvekod Tomáš » úte 16.09.2014 21:23

Že je to jinde špatně neznamená, že budeme před tím zavírat oči u nás. Trestat by se to mělo, to je můj jednoznačný názor. Samořejmě ne tak tvrdě a nepřiměřeně jako teď v případě Meeka.
Tomáš
N/3

Nový příspěvekod Mirek Fric » úte 16.09.2014 21:35

Tak jsem to nemyslel. Souhlas s Tebou. Určitě je to špatně, ale stejně špatně je trestat jen sem tam něco a ještě pokaždé jinak (viz ten Meeke).
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ

Nový příspěvekod Tomáš » úte 16.09.2014 21:42

S tím, Mirku, pochopitelně taky jednoznačný souhlas.
Tomáš
N/3

Nový příspěvekod JanO » stř 17.09.2014 07:01

Mimo jakoukoli pochybnost jde v daném případě o zpomalovací retardér (přehrazení cesty v přirozeném směru).
Takže tam chyběl 1 balík slámy a 1 rozhodčí faktu.
JanO
A/5

Nový příspěvekod ZAVODY » stř 17.09.2014 19:46

Haryk
Máš pravdu jen částečně a to ve jménu hříšníka , ale to ví kařždý , ale v poslední věte už vůbec ne .Tomáš to napsdal dobře to byl jeden příklad , druhý třeba proč se honit třeba když jsem poslední , ale ovej nakonci připsaná zázračná penalizace která tam měla být už dopoledne , protože asi někdo křičel . Kdyby to věděla posádka SUICHÝ o penalizaci a trochu přidala na 2-4 RZ mohl být Suchý předposlední a zase o nekolik bodů více , tak nepiš , že je to jedno . Já v tom vidím něco jiného a to sponzorování organizátora a čekalo se jak se to vivine .
ZAVODY
A/5

Nový příspěvekod Mates » stř 17.09.2014 22:58

Když jsme u toho zkracování/nezkracování, co takhle Honza Černý vloni na Barumce? Ten vlastně taky de facto vynechal zatáčku na Semetíně a získal tam dost času ;)
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000

Nový příspěvekod Haryk » čtv 18.09.2014 02:27

ZAVODY píše:Haryk
Máš pravdu jen částečně a to ve jménu hříšníka , ale to ví kařždý , ale v poslední věte už vůbec ne .Tomáš to napsdal dobře to byl jeden příklad , druhý třeba proč se honit třeba když jsem poslední , ale ovej nakonci připsaná zázračná penalizace která tam měla být už dopoledne , protože asi někdo křičel . Kdyby to věděla posádka SUICHÝ o penalizaci a trochu přidala na 2-4 RZ mohl být Suchý předposlední a zase o nekolik bodů více , tak nepiš , že je to jedno . Já v tom vidím něco jiného a to sponzorování organizátora a čekalo se jak se to vivine .

1. vůbec nerozumím, co tím chceš říct, penalta je za retardér na RZ3, tak se asi těžko přidává v reakci na penalizaci už na RZ 2, 3, ale zřejmě i RZ4 :?:
2. KDE JSEM NAPSAL, ŽE JE TO JEDNO? :o
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4

Nový příspěvekod Karbonyl » čtv 18.09.2014 08:18

Mates píše:Když jsme u toho zkracování/nezkracování, co takhle Honza Černý vloni na Barumce? Ten vlastně taky de facto vynechal zatáčku na Semetíně a získal tam dost času ;)

Však taky byli na koberečku u ředitele.
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2014