Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME HA]

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod Čejda » čtv 28.04.2016 13:06

Nejede ani Tamrazov s Fiestou a Kupec s Adamem R2
Fan of Petter Solberg
Uživatelský avatar
Čejda
A/5
 
Příspěvky: 327
Registrován: čtv 27.11.2008 22:47
Bydliště: Mariánské Lázně

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod StipekRS » pát 29.04.2016 14:32

Uživatelský avatar
StipekRS
N/1
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 22.07.2010 22:40
Bydliště: Pačejov

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod Čejda » pát 29.04.2016 19:49

Jakeš, Kahle a Cvrnda...... Pokud nemají nějaké problémy tak je to těžká bída. Jsem docela zklamán.
Fan of Petter Solberg
Uživatelský avatar
Čejda
A/5
 
Příspěvky: 327
Registrován: čtv 27.11.2008 22:47
Bydliště: Mariánské Lázně

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod Miloš-V » pát 29.04.2016 21:07

Cvrčka v mých očích omlouvá to, že s R5 jede poprvé, na Jakeše a Kahleho mám stejný názor.
Uživatelský avatar
Miloš-V
N/2
 
Příspěvky: 824
Registrován: pát 28.10.2011 21:38
Bydliště: Poděbrady

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod Mirek Fric » pát 29.04.2016 23:23

Tak jsem viděl shake, RZ1 a RZ3. Noční sekce startovala moc pozdě, tak jsem ji vynechal. Na úvod musím říct, že jsem spokojený. Počasí super, výběr míst celkem povedený a parádní sport od posádek.

Honza Kopecký - nevím, co vyvedl teď na RZ5, ale jinak si jel svojí ligu i na oko, Pontuse překonává hlavně v nejrychlejších pasážích, kde je přesnější a odvážnější
Pontus Tidemand - další, kdo ukazuje, že světový jezdec jede rychle i tam, kde to nezná; proti Honzovi trochu ztrácí v hodně rychlých pasážích a možná je někdy až příliš agresivní
Václav Pech - konečně někdo, kdo u nás zvládá Porsche řídit opravdu velmi rychle, na pohled pěkné, i když já preferuju ty er pětky nebo S2000, které sice "nejedou" na rovině, ale jsou výrazně rychlejší v zatáčkách, zajímavý detail je, že Pechovo auto často škrtá lyžinou o zem
Pavel Valoušek - kde jsem byl, tak trochu neviditelný, jel velmi plynule, čistě, bez krizí, časy tam jsou i bez nějakých divočin
Honza Černý - velmi agresivní, hodně divácky atraktivní, nějaké smyky atd., je vidět, že si o hodně víc věří než loni, bohužel si myslím, že s S2000 už asi o moc výš pomýšlet proti novým R5 nejde - například na Čínově strávil hrozného času v omezovači (a v omezovači to občas držel i tam, kde všichni brzdili)
Roman Odložilík - na oko pěkné, trošku opatrnější než třeba Honza Černý to ale určitě bylo
Honza Dohnal - na oko pěkné, plynulé; na trojce měl krátce po startu slušnou krizi, ze které naštěstí zbyl jen velký bílý mrak od spálených gum
Mirek Jakeš - nemůžu si pomoct, ale mně přišlo, že to auto vůbec nejelo, na trojce jsem viděl a slyšel až na start a DS3 vypadala, že snad zdechne
Venda Kopáček - konečně pořádné auto a konkurence se může jít klouzat; bez debat si jede vlastní ligu (i přes hodně velkou divočinu na Čínově, při které zkoušel vletět po dveřích až do potoka)

Kahle a Cvrček jeli na oko opravdu pomalu. Hodně opatrně, velmi brzo brzdí.

Ještě bych rád zmínil, že jsem díky Comasovi konečně viděl, jak se jezdí se Stratosem rychle :)
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod Mates » sob 30.04.2016 10:36

Ballek se nám nějak rozjel :o :!:
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3988
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod Mirek Fric » sob 30.04.2016 11:30

Prasklá spojovačka v kombinaci s defektem u Štajfa sotva bude TZ, jak je napsáno ve výsledcích.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod Mirek Fric » sob 30.04.2016 13:17

Ví někdo, kam zmizel Myrsell, respektive, co je s ním?
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod Mates » sob 30.04.2016 13:19

Dobrá otázka, mě konkrétně by ale zajímalo i to, co dělal Kopáček? :( Z jasného vedení zas chyba...
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3988
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod Mirek Fric » sob 30.04.2016 13:29

On prý jel celou sekci na blinkry a Szeja ho rychle stahoval. Asi jen přemíra snahy udržet se na prvním místě navzdory problémům...

Jedna věc ke včerejšku. Na RZ3 jsem šel z obce Tajanov po cyklostezce pěšky. Nebylo těch lidí moc, ale stejně tam pár projelo na hulváta autem až k RZ (pěšky to zabralo 15 minut). A pak se ti samí lidé diví, že postupně ubývají RZ, kam obce rally pustí :(

A druhá věc ke včerejšku. Ač lidi byli (tam, co jsem byl) na 99,9% super ukáznění, tak na Čínově stejně skupinka mladých lidí přebíhala cestu jen jednotky vteřin před Tidemandem jedoucím tak 180 km/h. Tam mi fakt zatrnulo, protože stačilo, aby někdo zaškobrtl a byl mrtvý (bylo to v esíčku v klesání od Čínova). Vynořili se zpod úrovně trati na druhé straně a po pravdě já si jich všiml až, když byli na cestě.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2016

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník