Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče [MČR, MSR]

Re: Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče [MČR, MSR]

Nový příspěvekod Mates » pon 26.06.2017 22:49

PLuto to je nádherná politická odpověď, ovšem vysvětlení proč jednou Jakešovi čas byl ubrán a podruhé ne v ní není ;)
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče [MČR, MSR]

Nový příspěvekod vrci » pon 26.06.2017 22:52

Pluto, při vší úctě, to co píšeš se mi jako závodníkovi těžko chápe... Na jedné straně se tu hraje na profesionální prostředí, kdy všechno musí být "akurátní" , přesně podle řádů, chcete zaplatit skoro 20 000 jen za to, že se člověk může postavit na start a když máte zajistit pro posádku rovné podmínky, tak se člověk dozví, že je to bezvýznamná blbost, kterou nemá cenu řešit, protože to není jednoduché spravedlivě rozhodnout... Takže investované desetitisíce, v případě naší špičky statisíce, nutné pro absolvování soutěže přijdou lehce v niveč podle toho, jestli mají sportovní komisaři dobrou náladu. Bude otázkou času, kdy dojde k nějakému průšvihu, protože jezdec se kterým bude takto několikrát "vydrbáno", tak prostě jednou neubere, aby opět nepřišel o dobré umístění a zrovna v tu dobu to bude blbě. A vy se tomu budete strašně divit a budete ho pranýřovat... Připadá mi, že i ti z vás, kteří někdy aktivně závodili, tak už nějak zapomněli, jaké to v tom autě je. Sport má být fér a tak jak to prezentuješ, je to prostě nespravedlivé!
vrci
N/1
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 21.07.2009 11:57

Re: Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče [MČR, MSR]

Nový příspěvekod PLuto » úte 27.06.2017 00:08

Navrhuju ukončit tuto neplodnou debatu. Pokud vás to bude trápit i dál, můžeme dát na toto téma řeč osobně.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče [MČR, MSR]

Nový příspěvekod vrci » úte 27.06.2017 07:18

To si piš, že to trápí nejen mě, ale i všechny ostatní jezdce. Ale všichni si už tak nějak zvykli, že s tím nehnou a rezignovali, protože kde není vůle, není cesta...
vrci
N/1
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 21.07.2009 11:57

Re: Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče [MČR, MSR]

Nový příspěvekod Mates » úte 27.06.2017 11:38

PLuto mně vadí Tvůj přístup, když před dvěma roky na Barumce to u havárky Consaniho a zpomalení Pecha problém nebyl (i když to bylo možná ještě menší zdržení než u Jakeše, protože byl venku z auta s cedulí OK)...a tenkrát mi Karbonyl napsal tohle: Mates, Pech dostal náhradní čas na základě toho, co řekl v cíli, a hlavně na základě analýzy z GPS, kde bylo zpomalení jednoznačně patrné. Myslím, že je to důvěryhodnější zdroj než nějaké dvoje "by voko" hodinky na opačných stranách pole.

Jaktože už před 2 lety to v pohodě šlo odečíst z údajů z GPS (navíc ani nezastavil a byl mu odečten čas) a najednou to v žádném případě nejde, tohle bych chtěl opravdu objasnit...nebo je to fakt tím, že se jedná o Jakeše :?:
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče [MČR, MSR]

Nový příspěvekod Haryk » úte 27.06.2017 12:33

PLuto píše:Navrhuju ukončit tuto neplodnou debatu. Pokud vás to bude trápit i dál, můžeme dát na toto téma řeč osobně.
chtěl bych všem poděkovat za pěknou diskuzi (Mates, to čumíš, co? :) ) a schválně do ní nezasahuju, protože všechno jsem k tomu napsal už dřív, ale teď bych rád pozdvihl obočí, čemu pomůže, když se bude dál pokračovat osobně?, to není přímo na Pluta, protože už jsem se s tím setkal několikrát a fakt netuším, proč bych kvůli něčemu takovému musel jezdit stovky kiláků, tam separátně vyhledal několik lidí, abych s nima probral něco, co se dá napsat?
tolik za mě a nedejte se rušit, budu zase jen tiše číst ;)
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče [MČR, MSR]

Nový příspěvekod Mates » úte 27.06.2017 16:23

Ufff...tak jsem to ještě stihl dodělat před odjezdem na Rajd, pár cvaků ode mě když teda kluci hrajou mrtvé brouky ;) : https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer/photos/?tab=album&album_id=680882542114362
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče [MČR, MSR]

Nový příspěvekod Mates » pon 03.07.2017 23:31

Tak vysvětlí mi konečně někdo, proč u Jakeše se takovou "drobností" nikdo nezabýval a ani "není možné přesně změřit ztrátu" a při havárii Consaniho a průjezdu Pecha okolo to šlo? Jaký je mezi těmito situacemi rozdíl? V obou případech byla posádka venku z vozu, auto mimo trať a navíc posádka s cedulí OK, tak proč to tedy před 2 lety šlo v pohodě odečíst podle GPS a letos ne? Kde je nějaká spravedlnost nebo dejme tomu "precedens" podle kterého se řeší ostatní případy? Mělo by se přeci pokročit dopředu a ne se vracet zpátky, kór když to dnešní technologie umožňují a v případě Jakeše šlo možná o ztrátu dost důležitých bodů za etapu do MČR. Proč tedy PLuto tvrdíš že to nejde přesně vypočíst, když na Barum Rally 2015 vše šlo?
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče [MČR, MSR]

Nový příspěvekod Karbonyl » pon 03.07.2017 23:45

Neříkals už dvě strany zpátky, že k tomuto končíš diskuzi? :)
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče [MČR, MSR]

Nový příspěvekod Mates » pon 03.07.2017 23:51

Tomu říkám skvělá objasňující odpověď, díky Karbec ;)
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2017

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron