Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME HA]

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod Tomáš » úte 24.04.2018 19:40

Průběžné pořadí po Šumavě i s Lukjaňukem (jsem stále napjatější, jak se z toho nakonec vybruslí):
www.autoklub.cz/dokument/14159-ar-abs-sumava.html

ps: samozřejmě i v tom průběžném pořadí se už dříve kolikrát opravovalo kvůli různým chybám ...
Tomáš
A/6
 
Příspěvky: 1578
Registrován: ned 12.07.2009 13:51

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod Haryk » stř 25.04.2018 08:26

Mirek Fric píše:Věcné argumenty jsem v předchozí diskuzi podpořil. Toto byl jen zbytečný plivanec.
ne, nebyl, běloruská licence pro Rusa fakt není stejná, jako česká licence, důvody vypisovat nebudu, jistě je znáš, ale základ byl v tom, že českou licenci nemá a střídat je tam a zpět během sezony nelze
no a i já jsem hooodně zvědavej na nějaké to vysvětlení, skoro to vypadá, že někdo někomu něco slíbil aniž by si to ověřil a teď se hraje mrtvej brouk a nechává se to vyhnít, aby nebyla ostuda, nebo něco horšího, pro mě je ale druhej Mareš a třetí Kopáček
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod K.Arno » stř 25.04.2018 08:39

Bojím se, že bez něčího protestu to úplně normálně "po česku" půjde do ztracena. Ten, kdo o tom rozhodl se vyjadřovat nebude a ti, kdo by se odvolat mohli a měli se neodvolají, protože by se rázem stali "zatracenými".
K.Arno
Rally škola
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř 26.07.2017 14:07

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod sevca » stř 25.04.2018 10:56

Ahoj ve spolek. Mirku, nespletl jsi se s tím Lukyanukem ? Mám takové tušení že z nápisy no war jel jednu sezonu Tamrazov ..Obrázek
sevca
Rally škola
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 25.04.2018 10:46

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod Mirek Fric » stř 25.04.2018 11:25

Nespletl. Alex jel skoro celou sezonu ERC takto - navíc v době, kdy válka na východní Ukrajině byla v plném proudu. Vytahovat s jeho jménem ruský nacionalismus či šovinismus je prostě nesmysl.

Obrázek
Obrázek
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod Haryk » stř 25.04.2018 11:45

Mirku, přečti si ještě jednou a pomalu, co jsem napsal, třeba pochopíš, když ne, zkus se věnovat tomu, proč dosud nikdo nedokázal vysvětlit, jakto, že Lukjaňuk u nás boduje, nebo můžeš zkusit oboje, hlavně mi necpi něco, co jsem nenapsal, držím ti palce
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod K.Arno » stř 25.04.2018 12:16

Pravdy se asi nedozvíme. Ohýbat pravidla, vykládati je tak aby vyhovovala pokaždé někomu jinému, to je folklor dnešní pokřivené doby. Celé to od samého začátku smrdí .... a to od hlavy.
K.Arno
Rally škola
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř 26.07.2017 14:07

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod sevca » stř 25.04.2018 12:35

ok Moje chyba :-) omlouvám se ...
sevca
Rally škola
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 25.04.2018 10:46

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod John » stř 25.04.2018 15:44

Jenom k Lukjaňukovi - a nečekejte oficiální vysvětlení ani ode mně, ani od Pluta, pokud chcete někdo zdůvodnění či vysvětlení, tak pošlete písemný dotaz na Federaci (jenom konstatuji, aby mi někdo něco nevyčítal).
Ještě před startem soutěže jsem se byl zeptat u H-Racingu, jestli bude Alexej bodovat do MČR, vzhledem k plánované několikanásobné účasti. Ptal jsem se především kvůli tomu, aby nedošlo k nějakému faux-pas při předávání pohárů na rampě. Bylo mi sděleno, že přihláška byla podána a akceptována. Verbálně mi bylo následně oboje potvrzeno i za strany činovníka AČR. Subjektivně jsem rád, že MČR má (snad) dalšího pravidelného účastníka, ale problém jsem řešil z ryze faktického hlediska a víc v něm nešťourám. Osobně si nejsem jist, ale pokud bych měl zvážit, že se starty AL v MČR dořešily až letos a tím pádem měl již dříve vystavenou RUS licenci (a mít dvě různé národní licence v jednom roce asi podle mě není možné), takže asi došlo k udělení nějaké výjimky (na kterou má jistě jakákoliv národní autorita právo) na základě těchto skutečností.
John
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 192
Registrován: úte 01.01.2008 00:00

Re: Rallye Šumava Klatovy [MČR] + Historic Rallye Vltava [ME

Nový příspěvekod PLuto » stř 25.04.2018 17:53

phpBB [video]
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23247
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2018

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků