Kowax Valašská Rally [MČR]

Re: Kowax Valašská Rally [MČR]

Nový příspěvekod Mirek Fric » čtv 29.03.2018 17:04

Upřímně nevím, co pořád srovnáváš. Ani jeden z nich nejel na výsledek. Oba měli za cíl najet kilometry a něco se naučit. Oba cíl splnili. Odvozovat od jejich výsledku cokoli jiného je v tuhle chvíli čistá hloupost.

PS Honza Černý je cokoli jen ne vyrovnaný. Nikdy vyrovnané výsledky neměl. Celou jeho kariéru provázejí podivné výkyvy, kdy na jedné soutěži zazáří a na další vůbec nic. Dokonce tam těžko jde najít i nějakou zákonitost v tom, že by mu konkrétní závody šly a jiné ne. Tak to není. Ty samé závody mu někdy jdou a jindy ne.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Kowax Valašská Rally [MČR]

Nový příspěvekod Merten » čtv 29.03.2018 17:48

No, zrovna ve spojitosti s Vénou a Valaškou nelze nepřipomenout, jak blbě může dopadnout debut s novým autem.
Kdyby tohle tempo jeli na Bohemce, šlo by mluvit o zklamání, ve Valmezu mi přišlo naprosto v pořádku.
Merten
A/5
 
Příspěvky: 311
Registrován: pát 20.12.2013 13:02
Bydliště: Bystřice pod Hostýnem

Re: Kowax Valašská Rally [MČR]

Nový příspěvekod Mates » čtv 29.03.2018 17:57

Mirek Fric píše:Upřímně nevím, co pořád srovnáváš. Ani jeden z nich nejel na výsledek. Oba měli za cíl najet kilometry a něco se naučit. Oba cíl splnili. Odvozovat od jejich výsledku cokoli jiného je v tuhle chvíli čistá hloupost.

PS Honza Černý je cokoli jen ne vyrovnaný. Nikdy vyrovnané výsledky neměl. Celou jeho kariéru provázejí podivné výkyvy, kdy na jedné soutěži zazáří a na další vůbec nic. Dokonce tam těžko jde najít i nějakou zákonitost v tom, že by mu konkrétní závody šly a jiné ne. Tak to není. Ty samé závody mu někdy jdou a jindy ne.


Rozhodně to není větší hloupost než nazývat Veibyho neperspektivním...
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3989
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Kowax Valašská Rally [MČR]

Nový příspěvekod PLuto » čtv 29.03.2018 18:17

Oba jezdci, jak Filip, tak Wenda jeli na Valašku hlavně s cílem získávat zkušenosti a nerozbít auto. Oba tento úkol splnili a ještě k tomu předváděli pěkné výkony s dobrými časy. Já jsem s oběma nadmíru spokojený. Uvidíme, jak se budou posouvat na dalších závodech.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Kowax Valašská Rally [MČR]

Nový příspěvekod Mirek Fric » čtv 29.03.2018 18:45

Mates píše:Rozhodně to není větší hloupost než nazývat Veibyho neperspektivním...


Pokud se nemýlím, tak toto jsem nenapsal. Myslím, že jsem tehdy napsal, že je nepřesvědčivý, a to podle mě do značné míry platí doteď. Škoda míří do WRC, takže nároky na hodnocení jejích jezdců musí být zákonitě vysoké. Veiby zatím nic významného nevyhrál - ani šampionát, ani významný jednotlivý závod. Možná to přijde. Rád se nechám překvapit.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Kowax Valašská Rally [MČR]

Nový příspěvekod M.Y.S. » čtv 29.03.2018 18:59

Mirku mohu vědět, který jiný pilot na světě je pro tebe tedy v 21 letech přesvědčivý????Druhe misto na Sardosce, vyhra v Polsku, bedny ve Svedsku a Spanelsku....Poprve v zivote dojede do Ceskeho mistraku a maze si na prsa mazaky, co tady jezdi jak po slepu....v Norsku ho dokaze pojet jen Mads s WRCem...za mne teda v 21 letech velmi presvedcive....
Rallye design
M.Y.S.
N/3
 
Příspěvky: 1223
Registrován: úte 01.01.2008 17:10
Bydliště: Bystřice pod hostýnem

Re: Kowax Valašská Rally [MČR]

Nový příspěvekod Mirek Fric » čtv 29.03.2018 19:22

Uznávám, že jsem si myslel, že je starší. Nicméně takhle bych tu otázku nepoložil. Veiby má na svůj věk odjeto daleko víc než většina jeho vrstevníků a kdybych to měl brát takto, tak Rovanpera, který je ještě o víc než tři roky mladší a v MS neodjel téměř nic, tak už dojel v MS druhý. S kým ho mám porovnávat?

Každopádně to, že mne Veiby nepřesvědčil, jsem napsal někdy před rokem a pro diskusi o porovnávání Mareše s Kopáčkem na Valašce to opravdu nemá žádný význam.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Kowax Valašská Rally [MČR]

Nový příspěvekod Mates » čtv 29.03.2018 19:24

Nic významného nevyhrál? Aha...tohle je asi zbytečné řešit Michale, když závod WRC2 na Rajdu je bezvýznamný...obzvláště v loňských přetěžkých podmínkách, kde si pohrál s Tidemandem. To se s Rovanperovým druhým místem úplně porovnávat nedá. Nevím, za mě podal velmi přesvědčivý výkon i na Valašce, nahánět se s Pechem do poslední RZ (nebýt prvních Hukvald, tak se o to ani nemusel nějak snažit) při premiéře na něčem podobném, kolik zkušenějších pilotů tohle zvládlo? A že jich to mělo tu čest zkusit hodně...
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3989
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Kowax Valašská Rally [MČR]

Nový příspěvekod Tomáš » čtv 29.03.2018 19:34

Taky si myslím, že Slavie je momentálně lepší než Sparta, i když nic podstatného nevyhrál ani jeden manšaft. Navíc na Plzeň nemají ....
Tomáš
A/6
 
Příspěvky: 1577
Registrován: ned 12.07.2009 13:51

Re: Kowax Valašská Rally [MČR]

Nový příspěvekod PLuto » čtv 29.03.2018 19:53

Upřímně musím říct, že výkon Veibyho na Valašce je pro mě asi největším překvapením této soutěže. Čekal jsem, že bude mít s českými piloty větší problémy...
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2018

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník