Rally Bohemia [MČR]

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod Červ » sob 20.07.2019 10:08

Pokud by někdo chtěl najíždět, tak si v tom místě ten program rovnou může koupit... A na základě toho opravdu nechápu podstatu zveřejnění map na poslední chvíli na internetu... Nebo jestli si ten program potom teda koupí o 10 lidí víc? Nevím.
Na druhou stranu z pohledu od internetu ta rally měla mouchy úplně jinde a dle mého dost podstatné masařky. V kontextu tohoto "plánování" si myslím, že pořadatel nemusel pomalu vydávat vůbec nic. Ty hrady vám v tom chaosu asi moc nemohly letos vycházet. :D
Červ
A/5
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 28.03.2010 13:25

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod Karbonyl » sob 20.07.2019 11:42

Starám se o sociální sítě pár moravských rally a dotazy, kdy budou k dispozici mapy, jsou na denním pořádku. Ale tak z 95% procent se ptají lidi, kteří o rally obecně moc neví, jen prostě zachytili, že se něco kolem pojede a mohlo by to pro ně být zpestření. Mnohdy takovým lidem ani nestojí za to utratit peníze za program, protože je rally obecně tolik nezajímá, prostě jen taková řekněme zvědavost základního stupně. Máme 21. století, takže když se taková věc jako mapa tratí nevyskytuje online, tak si poťukají na čelo, co je to za podnik, případně se na něj dopředu rovnou vykašlou. OK, ultras jako my včetně luštičů, kteří jsou schopní poskládat trať z přehledu uzavírek, si to možná po večerech nějak dají dohromady, ale obecně je tu už mnoho let nastavený nějaký info standard a komfort pro diváky a krok, který udělala bohemka, mi přijde jako zbytečný klacíček pod nohy. Možná pro to pořadatelé měli nějaký pragmatický důvod, který ale doteď pečlivě tají.
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9471
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod Haryk » sob 20.07.2019 18:24

střízlivej, seriozní, klidnej a skoro matematicky analytickejTomášův pohled na věc (jakoukoli) mě vždy potěší a to i když je odlišnej od toho mýho a jsem rád, že se k tomu vrátil...
mimochodem, zajímalo by mě, jak vyšlo plánování plánovačům poté, co se v neděli začalo šibovat harmonogram, to se jim musely zavařit iPady i iFouny :lol:
PS: nelíbilo se mi to stejně, jako všem ostatním ;)
PPS: často od skalních slýchám: co si to ty posádky vymejšlejí, dyk je to rallye a ta se jede za všech podmínek a každýho počasí a když se jim to nelíbí, ať jsou jezdit na okruhy a najednou, když jde o ně, tak by rádi umetenou cestičku a vše na stříbrným talířku pěkně pod nosánek a hezky dopředu :)
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod Mates » ned 21.07.2019 09:53

phpBB [video]
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 4002
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod Mirek Fric » ned 21.07.2019 11:06

Onboard Jakeše z Kvítkovic s tou mega krizí po startu, špičkovým skokem (kde jsem se byl dívat) a probrzděním u cíle
phpBB [video]
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod Mates » ned 21.07.2019 16:31

Onboard Rendy Dohnala s Romanem Švecem taktéž z Kvítkovic včetně dlouhého skoku:

phpBB [video]
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 4002
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod PetrWRC » ned 21.07.2019 20:54

Ještě k tomu co psal Tomáš. Za mě je logický, že pokud někde zvěřejním mapy v tištěný verzi (můj vlastní program nebo časopis Rally), pak je automatický dát je i na web. Kdo by chtěl trať najíždět v místě, pak by si pořídil i v místě tištěnej program - to už tady někdo zmiňoval. Užitek pro všechny ostatní za mě rozhodně převažuje nad nevýhodama. Není tomu tak dlouho, co zrovna na Bohemii šli nad standard a zdarma v pdf uvolnili komplet program (dost možná jiné vedení soutěže, dost možná to někdo zafinancoval).

A když už jsme u těch programů, jejich kvalita u většiny stojí teda za starou bačkoru, vyjma Barumky a poslední roky i Šumavy
PetrWRC
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 3381
Registrován: úte 01.01.2008 15:14
Bydliště: České Budějovice

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod Mirek Fric » ned 21.07.2019 20:59

Program byl online i letos, akorát taky na poslední chvíli.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod PetrWRC » ned 21.07.2019 21:04

To mi uteklo, pak mají malé bezvýznamné plus, v kontextu všeho ostatního to ale jazýček vah na jejich stranu nepřesune :) Je jen škoda, že když se takovej krok pro diváka udělá, zabije tu veškerou snahu špatný načasování - to se jim letos všeobecně opravdu nedařilo.
PetrWRC
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 3381
Registrován: úte 01.01.2008 15:14
Bydliště: České Budějovice

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod Tomáš » ned 21.07.2019 23:52

Červ píše:.....
Na druhou stranu z pohledu od internetu ta rally měla mouchy úplně jinde a dle mého dost podstatné masařky. V kontextu tohoto "plánování" si myslím, že pořadatel nemusel pomalu vydávat vůbec nic. Ty hrady vám v tom chaosu asi moc nemohly letos vycházet. :D

Ať jsme spravedliví, chaos byl jen v pátek v Sosnové. Sobota i neděle už byly OK, 40timinutový zásek po těžké bouračce na RZ 8 se podařilo díky půlhodinovému přeskupení umazat na zpoždění pouhých 10 minut v odpolední sekci. A když se v neděli prohodili historici se soudobými, tak už se nemusel nikdo "trápit" připočítáváním 45 min., resp. 51 min. v odpolední sekci pro časy soudobých, pokud tedy nechtěl sledovat i historiky.
A to už odmyslím si fakt, že ty aktuální časy pro soudobé ještě nahazoval Pluto na rally-base ....
Tomáš
A/6
 
Příspěvky: 1578
Registrován: ned 12.07.2009 13:51

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2019

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků