Rallye Český Krumlov [MČR, ERT]

Re: Rallye Český Krumlov [MČR, ERT]

Nový příspěvekod PLuto » ned 19.05.2019 19:54

PLuto píše:Však je to jasně napsané ve výsledcích, ne?


V přehledu penalizací jde vidět, o kolik to překročil. A podle harmonogramu jde poznat, že jde o závěrečnou ČK v soutěži. A penalizace v závěrečné časovce bývají zpravidla z jediného důvodu...
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rallye Český Krumlov [MČR, ERT]

Nový příspěvekod PetrWRC » ned 19.05.2019 21:31

ad1) Tak co nám řekne Acom k výkonu Mareše na Krumlově?

ad2) Taky by mě zajímalo, jestli se vytažení soutěžního auta neposuzuje jako cizí pomoc? Já se přiznám, že jsem hledal a v řádech nikde nenašel (dost možná jsem jen hledal špatně).

ad3) Vcelku jsem se divil, že postižení 30s z Jána tu penalizaci nerozporovali, když podle Kopejdy šlo o chybu s tim, co bylo v roadbooku
PetrWRC
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 3381
Registrován: úte 01.01.2008 15:14
Bydliště: České Budějovice

Re: Rallye Český Krumlov [MČR, ERT]

Nový příspěvekod PLuto » ned 19.05.2019 23:06

ad2)

20.1.2 Pokud jsou vozy v oblasti dle pravidel uzavřeného parkoviště, mohou být přesouvány (tlačeny) pouze posádkou a činovníky, ve všech ostatních případech může tlačit (ručně) vůz kdokoliv. Použití jiné než vlastní síly nebo tlačení (ručně) či použití jiného způsobu pohybu vozu je zakázáno, pokud není těmito předpisy povoleno jinak. Výjimečně mohou být na rychlostních zkouškách vyproštěny nebo tlačeny vozy tak, aby se mohly vrátit zpět na silnici nebo aby cesta byla průjezdná.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rallye Český Krumlov [MČR, ERT]

Nový příspěvekod PetrWRC » ned 19.05.2019 23:33

No, tak to nebudu ani tipovat, co se tam ve skutečnosti vlastně odehrávalo
Obrázek
PetrWRC
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 3381
Registrován: úte 01.01.2008 15:14
Bydliště: České Budějovice

Re: Rallye Český Krumlov [MČR, ERT]

Nový příspěvekod Haryk » pon 20.05.2019 08:59

PLuto píše:V přehledu penalizací jde vidět, o kolik to překročil. A podle harmonogramu jde poznat, že jde o závěrečnou ČK v soutěži. A penalizace v závěrečné časovce bývají zpravidla z jediného důvodu...

Miloš-V píše:Ve výsledcích je překročení časového limitu, ale není tam napsáno, jak k tomu došlo.

vidíš Miloši, odpověď o třech slovech by to možná spravila, ale to by tě jistě nebavilo, koukej tedy hezky naštudovat harmonogram, přehled penalizací, přehled odstoupených a teprve pak ti bude jasný, jaký je ten, zpravidla jediný, důvod... :lol:
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: Rallye Český Krumlov [MČR, ERT]

Nový příspěvekod lubos » pon 20.05.2019 11:22

Haryk píše:vidíš Miloši, odpověď o třech slovech by to možná spravila, ale to by tě jistě nebavilo, koukej tedy hezky naštudovat harmonogram, přehled penalizací, přehled odstoupených a teprve pak ti bude jasný, jaký je ten, zpravidla jediný, důvod... :lol:


A ten je: ................ . Má se spekulovat?
lubos
A/5
 
Příspěvky: 308
Registrován: pát 09.05.2014 13:56

Re: Rallye Český Krumlov [MČR, ERT]

Nový příspěvekod Karbonyl » pon 20.05.2019 12:00

Myslím, že spekulací netřeba. Všichni dobře víme, že odpověď na základní otázku života, vesmíru a vůbec (tedy i včetně rally) je 42. Tedy i Harykova odpovědět o třech slovech by byla nadpříliš košatá :D
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rallye Český Krumlov [MČR, ERT]

Nový příspěvekod John » pon 20.05.2019 16:36

PetrWRC píše:No, tak to nebudu ani tipovat, co se tam ve skutečnosti vlastně odehrávalo

Obávám se, že pokud se stane něco na přejezdu mezi RZ (a pokud nejde o nějaké hrubé porušení pravidel sportovních či ohrožení jiných účastníků silničního provozu) nenáleží to řešit pořadateli nebo SK, ale primárně PČR, pokud k tomu má důvod. Samozřejmě se bavíme o tom, že je dodržena trať (ohledně řádů). A ano, taky jsem jednou byl rád za to, že nás vytáhnul někdo civilním autem na laně ven ze škarpy při zahřívání pneu na prázdné cestě. Takže Jan Černý nebyl ani první, ani poslední. Koneckonců, loni jsem pomáhal u "boudy" na přejezdu na Příbrami, naštěstí vše dopadlo dobře.
John
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 192
Registrován: úte 01.01.2008 00:00

Re: Rallye Český Krumlov [MČR, ERT]

Nový příspěvekod Walach » pon 20.05.2019 19:09

Jestli to na přejezdu zahodíš a vytáhne tě civilka, nebo traktor, je to podle mě pořád cizí pomoc (ať už se to v případě pana Černého na Krumlově stalo, nebo nestalo).
play stupid games, win stupid prizes
Uživatelský avatar
Walach
A/6
 
Příspěvky: 1954
Registrován: čtv 18.12.2008 19:59
Bydliště: Valmez City

Re: Rallye Český Krumlov [MČR, ERT]

Nový příspěvekod lubos » úte 21.05.2019 05:21

Walach píše:Jestli to na přejezdu zahodíš a vytáhne tě civilka, nebo traktor, je to podle mě pořád cizí pomoc (ať už se to v případě pana Černého na Krumlově stalo, nebo nestalo).


Ze sportovního hlediska jsi řekl blbost; z pohledu technického máš zcela jistě pravdu - posádka si nepomohla vlastními silami.
lubos
A/5
 
Příspěvky: 308
Registrován: pát 09.05.2014 13:56

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2019

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků