Rally Guanajuato Mexico

Re: Rally Guanajuato Mexico

Nový příspěvekod Miloš-V » pát 08.03.2019 20:21

Ok. Dosud byl Neuville pro mě nesympatický jezdec, ale ok. Ovšem co je moc, to je moc. Že defekt svede na konkurenta, to je strašné, ale nakonec se tomu člověk zasměje. Ovšem když to s kamennou tváří bez náznaku sebereflexe zopakuje, nelze než kroutit hlavou. U mě dnes definitivně skončil.
Jedná věc je, že Ogier z nesympatického arogána co nic nedokázal vyrostl do mistra světa, co to má v hlavě srovnané. Ovšem tady to je něco jinýho. Ogier byl drzý, ale nikdy nesvaloval vlastní chyby na soupeře.
Chce se mi, pánové, zvracet.
Uživatelský avatar
Miloš-V
N/2
 
Příspěvky: 824
Registrován: pát 28.10.2011 21:38
Bydliště: Poděbrady

Re: Rally Guanajuato Mexico

Nový příspěvekod Mates » pát 08.03.2019 20:37

Tohle je opravdu odvážné tvrzení...Ogier dle mého nesympatický arogán fakt nebyl...a že by nic nedokázal? Už při prvních sezónách s WRC za sebou měl titul v JWRC, hned první rychlostní zkoušku s WRC dokázal vyhrát, při první sezóně vybojoval i stupně vítězů a svá "drzá" prohlášení měl v dobách, kdy jasně deklasoval konkurenci. Ostatně to, že v Citroenu panovala týmová režie, viděl každý. Stejně jako to, kdo byl protěžován.

U Neuvilla se mi nelíbí hlavně to, jaká volí slova. Uráží své soupeře, uráží své týmové kolegy, auto, mechaniky, inženýry...a k tomu všemu ještě volí opravdu hodně nevhodná slova, věta jako "everything is fucked" opravdu od vyrovnaného člověka z úst nezazní po jedné lehce pokažené RZ, kde na Mexiku ztráta cca půl až třičtvrtě minuty nemusí nic znamenat. OK, od PC se to dobře kecá, s člověkem cloumají emoce, ale tohle neprohlásil po té zbabrané RZ, ale až po té další, čemuž jsem úplně nerozuměl. Přijde mi to až lehce ubohé neustále vinit ostatní, když se něco nepovede. Ale každý máme své oblíbence a věřím, že Thierry má fanoušků více než dost, ostatně na trati je to pánbůh a svým agresivním stylem si mě získal. Zároveň se však opravdu chová jako rozmazlené děcko a právě proto z něj nikdy šampion a pravděpodobně ani mistr světa nebude, nemá na to jednoduše hlavu.
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3987
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Rally Guanajuato Mexico

Nový příspěvekod PLuto » pát 08.03.2019 20:38

Mě zase zaujala tato poznámka:

Crashes in 2019 so far:
Meeke 0
Ogier 1
Suninen 2
WRC+ All Live 3
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Guanajuato Mexico

Nový příspěvekod Miloš-V » pát 08.03.2019 21:37

Ano, souhlasím s tím, že když říkám "nic nedokazal", je to trochu přehnané tvrzení, bylo to myšleno tak, že v době před VW už byl drzý jako mistr světa, i když jim ještě toho času zdaleka nebyl. Byl tehdy něco jako ted Neuville, s tím rozdilem, ze Neuville uz je ted starsi a zkušenější, nez byl tehdy Ogier.
Point je ale furt v tom, že Ogier, i když mu bylo (a mnohými stále je) vyčítáno tehdejší vystupování, rozhodně nikdy nebyl takový, jako je Neuville. Jeho chování se dá jednoznačně označit za nesportovní.
Na tom, že z něj dost možná nebude ani mistr světa, se jednoznačně shodneme včetně odůvodnění.
...
Jinak k té statistice havárii, Suninen už má myslím 3 + výlet do sněhu ;-)
Uživatelský avatar
Miloš-V
N/2
 
Příspěvky: 824
Registrován: pát 28.10.2011 21:38
Bydliště: Poděbrady

Re: Rally Guanajuato Mexico

Nový příspěvekod Karbonyl » pát 08.03.2019 21:41

Obrázek
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Guanajuato Mexico

Nový příspěvekod PLuto » pát 08.03.2019 23:53

⚠️ Unfortunately the damage to @TeemuSuninenRac’s Fiesta proved too much even for our technicians and he will not restart this weekend’s @RallyMexico #WRCLive
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Guanajuato Mexico

Nový příspěvekod PLuto » pát 08.03.2019 23:59

PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Guanajuato Mexico

Nový příspěvekod Mates » sob 09.03.2019 00:38

Sordo stojí na přejezdu...Ogierův horší čas na sedmičce zapříčiněn defektem.
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3987
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Rally Guanajuato Mexico

Nový příspěvekod Mates » sob 09.03.2019 02:08

Thierry, how are you feeling? "Shit at the moment." ... co by asi měl říkat JML, který musel odstoupit před dvěma krátkými SS kvůli problémům s elektrikou.
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3987
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Rally Guanajuato Mexico

Nový příspěvekod PLuto » sob 09.03.2019 03:12

No, moc už toho v závodě nezbylo...
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2019

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků