Rally Liepaja [ERC, ERCJ, LVA]

Re: Rally Liepaja [ERC, ERCJ, LVA]

Nový příspěvekod PLuto » čtv 30.05.2019 20:13

Přiznávám se, že jsem nevydržel toho člověka poslouchat moc dlouho. Už od prvních reakcí na twitteru mi přijde, že chce akorát zaujmout, ale nemá o čem moc povídat. Sledovat ho je pro mě ztráta času. Ale když už tam hovoří o překročení rychlosti jako o velkém problému (a srovnává to s ulicí za barákem, která ani vzdáleně neodpovídala tomu, kudy vedl přejezd v Lotyšsku), tak za mě je mnohem nebezpečnější kličkování po cestě a zahřívání pneumatik, než překročení rychlosti (za podmínek, které byly v Lotyšsku, kdyby letěl stovkou v nějaké vesnici s úzkou cestou a autama na cestě, je to o něčem jiném).
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Liepaja [ERC, ERCJ, LVA]

Nový příspěvekod pelikan » pát 31.05.2019 13:36

Pluto obávám se, že nemáš pravdu. Jednou je dáno, že tam má jezdit asi 90 nebo 100, to nevím a tak prostě měl jet. Že tam je malý provoz prostě není argument pro omluvu, nezlob se na mě. Průšvih udělal v závodě a prostě má být potrestán. Řády neznám, nejsem žádný činovník, ale podle mě trest po závodě je pro mě řešení chytré Horákyně. Kdyby dodržoval rychlost tak asi nedokončil závod a tady je pro mě jádro pudla. Mě to připomíná jak kdysi Schumacher odpikal 10s stop and go v posledním kole vlastně po projetí šachovnicí, protože boxy Ferrari byly až za ní a tudíž ten trest odpikal až po odmávnutí. To jsou ovšem devadesátky.
pelikan
N/2
 
Příspěvky: 666
Registrován: sob 12.12.2009 15:24

Předchozí

Zpět na Sezona 2019

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník