od Walach » pon 13.04.2015 09:20
Takže soutěž nahovno je lepší, než žádná soutěž? S tímhle přístupem nezbývá než čekat, kdy se zase někdo zabije.
Kromě toho, že plivat se píše s měkkým i, ti uniká i další zásadní věc. Hošákovy soutěže jsou chaos zcela pravidelně. Proč myslíš, že by se měl poučit? Pokud je ta úroveň každý rok strašná, těžko se lze vymlouvat na smůlu a podobné věci.
Rok od roku stále stejné chyby, pravidelné rušení RZ, pravidelné zpoždění hned od první RZ, pravidelně otřesné servisní plochy, pravidelně letecké RZ, na které musí pořadatel utéct, protože svým ukázkovým jednáním v minulosti si na klasické, jezdecky oblíbené a kvalitní zkoušky sám znemožnil přístup (znova, vím o místě kde byl v r. 1999 retardér a gumy z něj jsou stále ještě v přilehlém lese) a spousta dalších okolností.
Pro mě je ta soutěž třeba tak domácí, jak jen to lze, ale i přesto nehodlám nikomu tleskat za její organizaci - zvláště, když vidím tu zoufalou neschopnost uspořádat něco fungujícího.
play stupid games, win stupid prizes