Stránka 1 z 4

Síť21 Rallysprint Kopná [RSS+MSR]

Nový příspěvekNapsal: stř 10.12.2025 15:50
od PLuto
Síť21 Rallysprint Kopná [RSS+MSR]

Re: Síť21 Rallysprint Kopná [RSS+MSR]

Nový příspěvekNapsal: pát 24.04.2026 13:07
od rak-rally
Mám dvě otázky, třeba bude známá odpověď, minimálně na tu první ;)
1. Proč se jede shakedown po minutě a ne po půlminutě, jak tomu bývalo dřív?
2. Proč se RZ Zádveřice už nejezdívá přes Čamínka? I Winter rally se tama jela. Tato podoba přes Těchlov na širokém z kopce dolů je strašná palba. Nebo aspoň nějaká jinak namotaná varianta třeba přes Raková

Děkuji za odpověď ;)

Re: Síť21 Rallysprint Kopná [RSS+MSR]

Nový příspěvekNapsal: pát 24.04.2026 15:35
od Karbonyl
Shakedown je po minutě z bezpečnostních důvodů a je to povinnost od letoška daná řády AČR pro všechny podniky.

Re: Síť21 Rallysprint Kopná [RSS+MSR]

Nový příspěvekNapsal: pát 24.04.2026 17:43
od PLuto
A já odpovím ohledně Čamínek - je problém vyřídit povolení průjezdu tímto úsekem. A Winter Rally bych radši vůbec nezmiňoval...

Re: Síť21 Rallysprint Kopná [RSS+MSR]

Nový příspěvekNapsal: pon 27.04.2026 06:59
od rak-rally
Ano, Winter rally byl jeden velký punk a je štěstí že se nestal nějaký velký průser (v Zádveřicích na zasedání sami říkali, že už to znova asi nepovolí). Jen mě udivuje že to povolení dostali. Je to škoda, byla to nejhezčí část RZ...

Re: Síť21 Rallysprint Kopná [RSS+MSR]

Nový příspěvekNapsal: pon 27.04.2026 14:00
od Bill
rak-rally píše:Ano, Winter rally byl jeden velký punk a je štěstí že se nestal nějaký velký průser (v Zádveřicích na zasedání sami říkali, že už to znova asi nepovolí). Jen mě udivuje že to povolení dostali. Je to škoda, byla to nejhezčí část RZ...


To, že dostali povolení, nechápe nikdo. Ale ono to není jen o tom mít povolení od jednoho úřadu, ale je potřeba se všema jednat, i s domorodcama. Ti borci napáchali takových škod,.

Re: Síť21 Rallysprint Kopná [RSS+MSR]

Nový příspěvekNapsal: úte 05.05.2026 12:58
od PLuto
Róbert Kolčák:

Áno, je to tak
Po dvoch rokoch mojej rally kariéry som sa stal prvým slovenským jazdcom továrne Hyundai Motorsport Customer Racing a prvým rally jazdcom s oficiálnou podporou a zároveň tvárou Hyundai Slovensko.
Navždy budem vďačný za možnosti, skúsenosti, zážitky a príležitosti, ktoré mi Hyundai Slovensko a Hyundai Motorsport dali
Mnohí z vás by v mojej situácii už nikdy neriešili nič iné, pretože podpora Hyundai Slovensko a Hyundai Motorsport mi zabezpečovala plné pokrytie sezóny Medzinárodných majstrovstiev Slovenskej republiky.
Pán Boh mieni a život mení
Aj keď som bláznivý človek, pôsobiaci nezodpovedne, všetko sa pre mňa mení v sekunde, keď si stiahnem bezpečnostné pásy.
Málo kto vie, čo všetko som obetoval pre motorsport. Málokto vie, že som pre rally nechal podnikanie, záväzky, dovolenky, prácu a to najdôležitejšie — čas so svojou rodinou a malými vyrastajúcimi deťmi, ktoré najviac milujem , len pre to aby som mohol robit veci na vrcholovej úrovni .
Vďaka partnerom, sociálnym sieťam a marketingu dokážem finančne plnohodnotne pokryť svoju sezónu a preto Rally už nieje pre mňa hobby ale zodpovednosť a práca .
Každému jazdcovi sedí niečo iné. Každý jazdec požaduje od auta niečo iné a každé vozidlo má svoje pozitíva aj negatíva, preto je vždy potrebné nájsť kompromis. Rovnaká polievka predsa nemusí každému chutiť rovnako
Motorsport a výsledok sa skladajú z milióna drobných, ale podstatných detailov. Limit auta pre mňa neznamená len to, aké silné vozidlo je, ako zatáča alebo brzdí. Limit auta pre mňa znamená každý detail súvisiaci s autom vo všetkých smeroch — a nie je to vždy len o samotnom aute.
Napriek všetkým výhodám, pomoci a podpore, ktorú som dostal od Hyundai SK a HMSG, som sa rozhodol UKONČIŤ našu spoluprácu.
Ďakujem Hyundai Slovensko, že máme medzi sebou pekný fér vzťah a vždy si môžeme podat ruky , pretože vo finále sme ľudia.
Bohužial aj keby vykreslím fabriku Hyundai Motorsport ako najlepšiu fabriku sveta, po odstúpení od zmluvy z mojej strany sú logicky moje dvere zatvorené. Kapitola Hyundai v mojom živote však navždy ostane v mojich spomienkach.
Ďakujem za všetko, Hyundai SK a Hyundai Motorsport.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Re: Síť21 Rallysprint Kopná [RSS+MSR]

Nový příspěvekNapsal: čtv 07.05.2026 18:12
od Tonda H
Víme jestli historici pojedou vepředu?

Re: Síť21 Rallysprint Kopná [RSS+MSR]

Nový příspěvekNapsal: čtv 07.05.2026 19:45
od PLuto
Nepojedou. Historici na všech českých závodech (s výjimkou Vltavy, což je samostatný závod) pojedou vždy vzadu. Plus teda samozřejmě ještě městská na Star Rally.

Re: Síť21 Rallysprint Kopná [RSS+MSR]

Nový příspěvekNapsal: pát 08.05.2026 19:12
od Tonda H