Jan Štěpánek

Jan Štěpánek

Nový příspěvekod PLuto » stř 19.03.2008 01:10

Jan Štěpánek
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Jan Štěpánek

Nový příspěvekod PLuto » stř 19.03.2008 01:13

Honzovy odpovědi do Týdeníku KM do rubriky 10 nej:

Narozen: 12.7.1973 v Kroměříži

V roce 2007 startoval v týmu Subaru Sport service AČR

Výška/ váha: 180/79kg

Největší úspěch: Šťastný výběr mé manželky

1.místo absolutně rally Nitra – mistrovství Slovenské republiky 2004

Nejfatálnější chyba navigátora při soutěži: Když brouzdám v paměti, tak se mi nejdříve vybaví kuriózní situace z jedné rakouské rally, kdy při startu do rychlostní zkoušky mi můj spolujezdec začal diktovat úplně jinou rychlostní zkoušku. Probíhalo to následovně ( Diktát mého spolujezdce ): „ Start, 300, pravá 5, váže levou 4 přes horizont, kur.. kde jsme, co to je, ty ***** já mám jinou erzetu! Musíš jet na oči.“ Takový větrník, jak rychle dokázal listovat v sešitě, jsem v životě neviděl. Upřímně ho obdivuji, že se dokázal po kilometru najít. Tímto ho zároveň pozdravuji.

Největší havárie v rally: Velkou havárií jsme měli v roce 2003 na rally Vyškov, kdy jsme ve 170km/hod trefili strom a hraničník, po kterém následovala mnohonásobná kolostřešní situace. Z auta nám zůstaly pouze jedny zadní dveře. Další kolostřešní situaci jsme prodělali loni na rally Šumava, kde jsme zbořili plot a na šumavskou náves jsme doletěli po střeše. Museli jsme tak odstoupit z třetího místa průběžného pořadí.

Nejsledovanější sportovní přenos: Popravdě TV příliš nesleduji z důvodu nedostatku mého volného času.

Největší událost loňského roku: Narození mé dcery Terezky, získání národní priority ASN - jezdce ČR, kterou získává 15 nejlepších jezdců ČR

Nejvyšší dosažená rychlost v běžném silničním provozu: 50 v obci, 90 mimo obec a 130 na dálnici :)

Nejhorší vzpomínka na policejní akci „ Krištof“: Krištof je v pohodě, ale na Slovensku mají podobnou akci „ Jestrab“. Když jsme se jednou vraceli z rally Košice, omylem jsem si nevšiml příslušníka slovenské policie, který se mě snažil zastavit… cca po 10km mě zastavila druhá hlídka…průběh jak v americkém filmu. Závěr: Akce“Jestrab nás nechytil“ se nevydařila.

Nejoceňovanější vlastnost člověka: Je jich moc, ale prioritu má asi poctivost.

Nejchutnější pokrm zahraniční kuchyně: Tzatziky

Nejpřijatelnější a nejzatracovanější člověk naší politické scény: Na tuto otázku se raději nebudu vyjadřovat. Mohl bych začít trpět hypertenzí.

Největší problém lidstva: Trápí mě válečné nepokoje a občanské války.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín


Zpět na Čeští jezdci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron