Jan Kopecký

Re: Jan Kopecký

Nový příspěvekod PLuto » sob 09.02.2008 23:15

Několik fotek:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Jan Kopecký

Nový příspěvekod emil » ned 10.02.2008 10:07

Otázka zní:ten povrch na Slovensku byl podobný jeho prvnímu startu v MS?
emil
 

Re: Jan Kopecký

Nový příspěvekod Giro » ned 10.02.2008 19:17

To by musel být jeho první start ve Walesu.
Giro
 

Re: Jan Kopecký

Nový příspěvekod Giro » úte 12.02.2008 23:20

Jan Kopecký se vrací do mistrovství světa

Soupeřit při svém návratu do mistrovství světa s těmi nejlepšími jako v minulých sezonách? Na to na rozdíl od minulých sezon může automobilový jezdec Jan Kopecký zapomenout. Přesto nijak neskrývá, že si chce Mexickou rallye, kterou pojede za necelé tři týdny, užít.

Více ZDE
Giro
 

Re: Jan Kopecký

Nový příspěvekod Giro » čtv 28.02.2008 15:25

Petr Starý: Taková nabídka se neodmítá

Spolujezdec Petr Starý bude na mistrovství světa v rallye navigovat Jana Kopeckého. Premiéru absolvují už tento víkend v dalekému Mexiku při třetím dílu šampionátu. Pojedou ve voze Fiat Grande Punto Abarth S2000. "Chci Honzovi pomoci v jeho dalším růstu," říká Starý. K Janu Kopeckému , který v minulé sezoně skončil v mistrovství světa dvanáctý , přešel Starý od Slováka Jozefa Béreše, s nímž jezdil pět let a pomohl mu ke čtvrtému místu v juniorském seriálu.

Oba máte spoustu zkušeností z mistrovství světa, ale první společný závod vás čeká až v Mexiku. Není to příliš těžký rozjezd?
Je, ale lehké věci už máme oba za sebou. Chceme-li dál růst, nejde nic jiného než se pouštět do těžkých věcí.

Více ZDE
Giro
 

Re: Jan Kopecký

Nový příspěvekod PLuto » čtv 05.06.2008 22:54

Řídím závoďák, libuje si jezdec Kopecký

Pokud někdo pochyboval, Jan Kopecký v Hustopečích jasně naznačil, kudy se bude odvíjet budoucnost automobilových soutěží. Až do svého odstoupení kvůli potížím s motorem Peugeotu 207 S2000 jasně válcoval hlavní konkurenty v produkčních vozech. "Řídím prostě závoďák," lakonicky popsal Kopecký. "Ale pokud k němu nepřistupujete s nasazením a nedokážete ho udržet ve správných otáčkách, máte problém zajet dobrý čas. Musíte ho ždímat."

Obrázek

Celý článek: ZDE
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Jan Kopecký

Nový příspěvekod Bill » pon 21.07.2008 18:30

Bill
N/2
 
Příspěvky: 600
Registrován: ned 06.07.2008 11:15

Re: Jan Kopecký

Nový příspěvekod Mirek Fric » stř 04.02.2009 19:40

Před dvěma lety jste dojel v Monte Carlu, které tehdy bylo součástí mistrovství světa, na osmém místě. Teď jste byl v závodě seriálu IRC čtvrtý. Co je víc?

To se těžko porovnává, ale určitě je pro mě čtvrté místo hodně cenné. Už také proto, že pokud to mohu porovnat, jelo se letos s ohromným nasazením, možná místy i větším než před dvěma roky. Navíc podmínky byly letos mnohem náročnější....

Celý rozhovor zde: http://sport.idnes.cz/strach-jsem-nemel-ohlizi-se-kopecky-za-rallye-monte-carlo-pzz-/motorsport.asp?c=A090204_123530_motorsport_ald
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Jan Kopecký

Nový příspěvekod sloní kýta » čtv 05.02.2009 00:32

tady to mají p/WRC na zlatém tácu, snad už to pochopí
S Urbany na věčné časy a nikdy jinak!
sloní kýta
A/7
 
Příspěvky: 2171
Registrován: pát 17.10.2008 14:58
Bydliště: JZ Chřiby

Re: Jan Kopecký

Nový příspěvekod Haryk » čtv 05.02.2009 04:39

Milý Kýto, já chápu hodně, ale schválně, kdy pochopíš ty, že mi totál fuk, jestli se pan řidič při závodech zpotí, nebo se ani nezadejchá. Mě zajímá, jestli se to auto uveze a jestli ode mne dokáže odjet rychlostí páry nad hrncem a za rachotu burácejícího hromu. Tímto odpovídám i Mirkovi. Nechal pro mě moc pěkný odkaz na Bérešovou klouzání, čímž mou nadsázku nechtěně potvrdil (auto šlo do smyku na vodě, blátě, prachu. omyl je v případě Dodiho vyloučen ;) )
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

PředchozíDalší

Zpět na Čeští jezdci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků