Návod: Bonzovací systém

Návod: Bonzovací systém

Nový příspěvekod venus » úte 01.01.2008 00:00

Návod: Bonzovací systém

Jak to funguje?
V pravém horním rohu každého příspěvku je umístěno tlačítko s vykřičníkem. Po klepnutí na vykřičník je příspěvek nahlášen moderátorům. U příspěvku se také objeví ikona přeškrtnutého vykřičníku indikující toto nahlášení Opětovným klepnutí můžete upozornění odstranit (např. v případě nechtěného kliknutí apod.).

K čemu tato funkce slouží?
Účel je prostý: zlepšit komunikaci mezi moderátory a uživateli. Pokud uvidíte příspěvek odporující pravidlům, nebojte se a nabonzujte ho. Moderátor se k takovému příspěvku dostane rychleji a provede patřičný zásah, čímž se urychlí celková správa fóra.

Kdy tuto možnost použít?
Toto tlačítko nalezne využití v mnoha případech. Hlásit můžete příspěvky porušující pravidla (warez, reklama apod.). Stejně tak můžete moderátory upozornit na diskuze, kde se spamuje, dochází k přílišnému off-topicu, urážkám mezi uživateli, flamewaru apod. Zjednodušeně se dá říci, že se můžete vžít do role moderátora a nabonzovat věci, do nichž by později bylo tak či tak nutné zasáhnout.

Důsledek využití tohoto systému
Díky hbitějším zásahům moderátorů bude mít fórum vyšší kvalitu. I moderátoři mohou leccos přehlédnout a takto budou moci závadné příspěvky rychleji najít a patřičným způsobem upravit. Můžete tedy sami přispět ke zkvalitnění diskuze. Budeme rádi, pokud se tato funkce ujme a přispěje tak k větší spokojenosti návštěvníků.

Na závěr se hodí uvést, že se nemusíte bát postihu za „chybně“ nabonzovaný příspěvek. Pokud ale někdo bude tuto funkci systematicky zneužívat, trest ho nemine.
venus
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 136
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Český Krumlov/Praha

Zpět na Jste tady poprvé? Pravidla fóra!

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník