Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod Dreky » stř 22.07.2009 09:23

Není, ale to ti nikdo nevvyvrací, oni tě nahlásí a tytyty nebo pokutu nebo jiný trest (není specifikováno a záleži to jen na nich a jejich uvážení) ti udělí SSK, kteří v těchto případech rozhodují :-)
Lama !
Uživatelský avatar
Dreky
N/2
 
Příspěvky: 897
Registrován: pát 04.01.2008 11:32
Bydliště: Studénka

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod Karbonyl » stř 22.07.2009 09:41

vrci píše:Dobrá,tak příště si najedeme do ČK co nejvíce času, přesvědčím ještě pár kolegů ať si také pospíší a sejdeme se u stolku časoměřičů. Tam si pěkně pokecáme a probereme, jak se nám jede, polaškujeme s časoměřičkami a bude pohoda! Vždyť nám akorát můžou udělat ty,ty,ty! Myslíte. že to tak fakt je?

Odpověděl jsem v předchozích 24 hodinách celkem šesti příspěvky, které to vysvětlovaly, takže ještě posedmé. Když do zóny vjedeš předčasně, nesmíš za to dostat penalizaci od časoměřiče. Ten pouze přestupek nahlásí a možný trest (penalizace, finanční pokuta, varování nebo i vůbec nic) přijde od SSK. Penalizace od časoměřiče se uděluje pouze v případě předčasného předání výkazu.
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod vrci » stř 22.07.2009 11:39

Ty si myslíš, že ti penalizaci za předčasný příjezd uděluje časoměřič v kontrole? Ten ti tam snad napíše předčasný příjezd, ale těžko ti udělí penalizaci! Jak se píše ve Národních sport. řádech, tak sepíše a sestaví protokoly a předá je hl. časoměřiči, řediteli nebo jím pověřené osobě. Dyť jak by tu penalizaci udělil od stolku? To si myslíš, že to jako funguje tak, že mu přijde hnutí mysli, vytáhne noťas, nabourá se do systému, pleskne tam 2 min. a hotovo? No potěš koště! Já měl za to, že jak se píše ve tvém oblíbeném bodě 30.2.12 SP, pošle zprávu a tam uvede, co a jak, a na základě toho se udělí trest. A že tam bylo uvedeno v tom zdůvodnění - důvodu penalizace, že posádka vjela předčasně do oblasti kontroly, to nepopřel ani hl. SK Kunz, když jsem s ním telefonoval.
vrci
N/1
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 21.07.2009 11:57

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod Karbonyl » stř 22.07.2009 11:52

Jako spolujezdec jistě víš, že penalizaci za předčasné předání výkazu časoměřiči ti časoměřič zapíše na ucho výkazu. Tím jsem myslel ono udělení penalizace na místě. Předčasné vjetí do ČK se naproti tomu zapisuje slovně do kontrolní listiny a mělo by být i ve výkazu, v případě takového přestupku z toho ale penalizace automaticky neplyne (viz sedm mých minulých příspěvků).
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod vrci » stř 22.07.2009 12:07

To fakt nemá cenu. Mě nepřesvědčíš protože tak, jak to je napsané si myslím, že podle zdravého rozumu to říká - přijedeš tehdy a tehdy - penalizaci nemáš. Přijedeš jindy než jsem ti určil - penalizaci máš. A taky zatím každý, co jsem mu to dal přečíst, tak to pochopil jako já. Howgh - domluvil jsem! Jestli si myslíš něco jiného - tvůj problém. Je mi to jedno! Ota
vrci
N/1
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 21.07.2009 11:57

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod Karbonyl » stř 22.07.2009 12:19

Zeptej se Rosického, jak to myslel, když to psal. A dej vědět, jak jsi dopadl :) Já ti opakovaně nabídl svůj výklad řádů a pohled licencovaného časoměřiče, víc už fakt udělat nemůžu.
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod blboun_nejapny » stř 22.07.2009 13:16

vrci píše:Já už taky nechápu, co mi chcete říct. Ještě tedy naposled.

30.2.8. Posádka nepodléhá žádné PENALIZACI za předčasný příjezd, VJEDE-li vozidlo do oblasti kontroly v ideální kontrolní minutě nebo v minutě předcházející.

V tomto bodě se píše, že penalizace nebude, když VOZIDLO VJEDE DO OBLASTI KONTROLY v ideální minutě nebo minutu před ní.

Takže přece je samozřejmé, že když tam vjede někdy jindy, tak musí být penalizováno! Nepíše se tam o kartě. Píše se tam o vozidle.

Ovsem z hlediska logiky toto neplati :o))) z hlediska logiky plati to,ze v pripade,ze tam vjede v tomto case, nic se nedeje, ovsem uz neresi, co se deje v pripade, ze tam vozidlo vjede jindy :o) muselo by to byt formulovano bud: V pripade, ze vozidlo neprijede v minute nebo minute predchozi, pak podleha penalizaci... a nebo Posádka nepodléhá žádné PENALIZACI za předčasný příjezd, VJEDE-li vozidlo do oblasti kontroly v ideální kontrolní minutě nebo v minutě předcházející.v pripade, ze ne, pak podleha penalizaci...tot vse...vem si,ze kolikrat kdyz neni misto,tak auta za zlutou ceduli stoji a nic se nedeje :o)

A hned první článek vymezil, co je oblast kontroly. Tak nad čím pořád koumáme! To je snad jasné, že když tam vjede mimo svou ideální dobu, když tam bez penalizace může vjet jen tehdy jak je uvedeno, tak musí být penalizováno.
Chlapi, vy jste snad tvrdohlavější než já!
blboun_nejapny
Rally škola
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 24.04.2009 09:57

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod sloní kýta » stř 22.07.2009 14:17

a jak to bude vypadat, věde-li do zóny časové kontroly vozidlo a to předchozí minutu před předcházející minutou minuty ideální, ba co, dokonce vjede-li v minutu ideální, avšak v obou případech bez posádky?
S Urbany na věčné časy a nikdy jinak!
sloní kýta
A/7
 
Příspěvky: 2171
Registrován: pát 17.10.2008 14:58
Bydliště: JZ Chřiby

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod vyshi » stř 22.07.2009 14:32

vozidlo bude napomenuto, nebo bude muset zaplatit pokutu a pisemne se omluvit clenum posadky
PROTON nebo SUBARU, stejně půjdu do baru!
Uživatelský avatar
vyshi
A/6
 
Příspěvky: 1834
Registrován: ned 20.07.2008 13:19
Bydliště: Valmez

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod vrci » stř 22.07.2009 14:42

Případně bude rozebráno na prvočinitele na výstrahu ostatním vozidlům! Prostě bord.l tam nebude za žádnou cenu. Prosím už to neřešte, počkám si na vyjádření, o které požádala AJR.
vrci
N/1
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 21.07.2009 11:57

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků