Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod Plhus » úte 21.07.2009 15:37

Tak na jednom se shodneme všichni: problém je v těch (ne)řádech!! ;)
Marek Pléha - rally media
Uživatelský avatar
Plhus
S2000
 
Příspěvky: 4507
Registrován: úte 01.01.2008 13:59
Bydliště: Zlín

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod Karbonyl » úte 21.07.2009 15:39

Tomáš: body 30.2.8 a 30.2.9 jsou názornou ukázkou toho "co není dovoleno, je zakázáno". V řádech jsou napsány věci, které jsou povoleny, tzn. kdyby se bod 30.2.9 vymazal úplně, fakticky by bylo jakékoliv (i to na čas správné) předložení výkazu časoměřiči trestné. No není to bordel? :lol:

Michal: Máš pravdu, jde to trestat různými způsoby, ale až na základě rozhodnutí SKK, nikoliv penalizací od časoměřiče, tak jak se bohužel stalo na začátku celé této kauzy.
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod MichaelD » úte 21.07.2009 16:29

Jasně, vidím to na Barumce na pár studených pulitříků a osobní výměnu názorů. ;)
Mirek kecá ..., Vestakámo (-1000 Kč), spása vs. zpása, ...
Michael Daněk
MichaelD
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 979
Registrován: úte 17.02.2009 22:28
Bydliště: Liberec

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod Karbonyl » úte 21.07.2009 16:45

Vyřiď si víza :lol:
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod Haryk » úte 21.07.2009 20:16

Zkusím to shrnout: Pokud je někde napsáno, že za něco nepodléhám penalizaci, neznamená to, že za opak penalizaci podléhám, protože toto už tam napsáno není.
Obecně: Za vstup do sousedova domu nebudete trestán, pokud vás soused pozve dál. To ale automaticky neznamená, že když vejdete bez pozvání, že budete hned potrestán. Záleží totiž na tom, jak soused váš vstup posoudí.
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod vrci » úte 21.07.2009 20:48

Haryk: To už si ale děláš srandu!
vrci
N/1
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 21.07.2009 11:57

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod JanO » úte 21.07.2009 21:40

Od doby, kdy hlavy rádoby pomazané přijaly ten převrácený postulát, že "vše, co není výslovně povoleno těmito předpisy, je zakázáno", považuji za bezpředmětné se k čemukoli vyjadřovat. Napsal jsem tehdy, že si s tím užijeme hodně "legrace", a je to tady. Ani mě neudivuje, kolik existuje výkladů každého článku.
JanO
A/5
 
Příspěvky: 195
Registrován: pon 07.01.2008 19:33
Bydliště: Vyškov

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod Karbonyl » úte 21.07.2009 23:03

Sorry, tento příspěvek jsem nějak přehlídl, takže dodatečně:
vrci píše:Karbonyl: Proboha, řekni mi, co za anomálie se schovávají v bodě 30.2.12.
To podle mě může být ledacos. Předčasný vjezd do zóny, zastavení mezi cedulí a stolkem časoměřiče, couvání v zóně, co já vím co všechno ještě. V řádech v bodech 30.2.1 až 30.2.3 je napsán dovolený postup, jak a kdy přijet od začátku zony ke stolku časoměřiče. Co není dovoleno, je zakázáno = všechny ostatní způsoby jsou nesprávné.
vrci píše:Vždyť tam se jen píše, že vedoucí kontroly musí ihned zajistit zaslání písemné zprávy ! Prostě časoměřič má jinou práci a tak vedoucí zajistí, aby se to co nejspíše vědělo, že se odehrál nějaký přestupek! Nebo máme v ruce každý jiné propozice? Přece je jasné, že se nikdo v časovce nemá motat! Když někdo přijede na poslední chvilku, tak moc nehledí kolem a chce odpíchnout co nejdřív. Když bude kolem stolku 10 aut, tak asi může vzniknout problém!
Máš pravdu, nikdo jiný se v ČK nesmí motat, a taky se vůbec nemotá! Poněvadž kdo je vedoucím kontroly (časové)? Traťák? Spojař? Nějaký anonymní pořadatel ve vestě? Houby. Je to - světe div se - časoměřič! Ten má za úkol vyplňovat karty a zapisovat případná výše zmíněná pozorování, která pak hlásí hlavnímu časoměřiči. Tam žádný jiný činovník, který by měl toto na starost, vůbec není. Je toto nejasné?
vrci píše:A jestli fakt nesouhlasíš, že dle bodu 30.2.1. - Kontrolní postup začíná ve chvíli, kdy vůz MÍJÍ panel na vjezdu do oblasti časové kontroly , tak to už je fakt hodně!
Asi moje přípsěvky nečteš pozorně, protože TADY (v bodě 1) jsme se oba shodli, že kontrolní postup začíná projetím okolo cedule.
vrci píše:No a jak jsem si teď ještě všimnul, co píšeš o té příručce časoměřiče, tak to je snad jasné, že to jen tak nahlásí a nebude sám udělovat nějaké penalizace. To jako myslíš, že ten člověk od stolku nahlásí - Dejte mu minutu, já ho tady měl spíš? Snad to hlásí někomu, kdo bude vědět, co a jak!
No někomu to asi moc jasné není, když tam tu pentli Březíkovi mázli... Uvedl jsem to tady, aby všichni pochopili, že Mira tu pentli od časoměřičů vůbec dostat neměl a pokud, tak pouze následně jako výsledek šetření SSK.
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod Haryk » stř 22.07.2009 04:58

Bohužel nedělám. S logickým chápáním věci tu neuspěješ. Abys mohl dostat za něco pentli, musí tam bejt napsáno, že za toto je pentle. A to tam není. Jen pro upřesnění: To není můj výklad, takto to chápou vykladači.
vrci píše:Haryk: To už si ale děláš srandu!
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: Horácká Rally Třebíč 2009 [MČR-S, MČR HA]

Nový příspěvekod vrci » stř 22.07.2009 06:42

Dobrá,tak příště si najedeme do ČK co nejvíce času, přesvědčím ještě pár kolegů ať si také pospíší a sejdeme se u stolku časoměřičů. Tam si pěkně pokecáme a probereme, jak se nám jede, polaškujeme s časoměřičkami a bude pohoda! Vždyť nám akorát můžou udělat ty,ty,ty! Myslíte. že to tak fakt je?
vrci
N/1
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 21.07.2009 11:57

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník