Admiral Rally Vyškov [MČR-S, PČR, MČR-H]

Re: Novinky v roce 2011

Nový příspěvekod JanO » sob 04.12.2010 19:44

Byla, moje. Ale byla v rámci autocenzury za čerstva odstraněna (s ohledem na rozsah černých ploch na titulní straně byla opravdu nevhodná).
JanO
A/5
 
Příspěvky: 195
Registrován: pon 07.01.2008 19:33
Bydliště: Vyškov

Re: Novinky v roce 2011

Nový příspěvekod Acom » ned 05.12.2010 18:30

Je skoda, ze Vyskovskou soutez poradaji potiziste.
Jsou dve moznosti:
1. Hrat si na hrdiny jako vyskovsti olejari, ***** FAS
2. *****, neco kousnout a delat pekne zavody.

Bohuzel vyskovsti si vybrali tu prvni moznost.
jojo, pořád se něco děje...
Ich liebe grüne Atomenergie
Acom
N/2
 
Příspěvky: 647
Registrován: úte 01.01.2008 01:22
Bydliště: Jak kdy a jak s kym:)

Re: Novinky v roce 2011

Nový příspěvekod Haryk » ned 05.12.2010 19:02

Acome, zrovna od tebe mě takový názor překvapuje. Ty sám si nenecháš jen tak ***** na hlavu, tak proč to radíš druhejm?
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: Novinky v roce 2011

Nový příspěvekod Danys » ned 05.12.2010 20:03

Dovolím si říct něco málo k tomu Vyškovu. Na fóra téměř nepíšu, spíše jen pročítám. Neznám podrobné zákulisí problému Vyškov vers. FAS, ale obecně musím říct, že forma stěžování si na FAS na takovýchto fórech podle mne ničemu nepomůže, spíše jen uškodí. Musím bohužel říct, že poslední dobou na mne tento přístup vyškovských působí taktéž hodně negativisticky. Toto si troufám psát jako nestranná osoba, která ani nefandí FASu, ani nemá nic proti Rallye Vyškov jako takové.
Danys
A/5
 
Příspěvky: 138
Registrován: úte 11.03.2008 22:48

Re: Novinky v roce 2011

Nový příspěvekod JirkaD » ned 05.12.2010 21:47

Neuhli jsme trošku od tématu? Někteří si možná kauzu kolem vyškovské rally vysvětlují jako duel v Talentmanii a kdo dostane víc esemesek, ten postupuje. Jádro problému je ale trochu jinde. Řekněte, kam až půjde diktát Svazu rally? Netýká se to jen pořadatelů, myslím, že se to logicky týká i soutěžních posádek, a to nejen tím, že jim kdosi nevolený nekompetentní mluví do toho, kde budou a kde nebudou závodit. Časem může dojít k tomu, že kdo nebude držet hubu a krok, ten si za volantem neškrtne. To je bohužel smutná realita. Pokud to dál půjde tímto směrem, tak cílem organizátorů nebude připravit co nejlepší závod pro soutěžní posádky, ale prvořadým úkolem bude co nejlépe nakrmit delegované činovníky. Možná to tak už někde funguje dnes.

Danys: Asi málo sleduješ naše stránky, protože jinak bys věděl, že jsme se spravedlnosti snažili dovolat u kompetentních osob, leč jediné reakce, kterých jsme se dočkali, jsme si mohli přečíst pouze v tisku. A je zajímavé, že jsme se pokaždé dočetli něco jiného...

A teď mě obviňte z negativismu :D
JirkaD
A/5
 
Příspěvky: 223
Registrován: pon 20.10.2008 16:00

Re: Novinky v roce 2011

Nový příspěvekod Acom » ned 05.12.2010 22:59

Z meho pohledu utrpel predevsim dobry sport, posadky, divaci. Vyskov je krasna soutez.
Hlavou FAS neprorazis.
jojo, pořád se něco děje...
Ich liebe grüne Atomenergie
Acom
N/2
 
Příspěvky: 647
Registrován: úte 01.01.2008 01:22
Bydliště: Jak kdy a jak s kym:)

Re: Novinky v roce 2011

Nový příspěvekod JirkaD » pon 06.12.2010 00:04

Acome, ta Tvoje poslední věta, to je teprv negativismus :) Já tvrdím, že pořadatel by měl mít právo říct si aspoň to, za jakých podmínek je do přípravy soutěže ochoten jít a dávat do ní svoje peníze a úsilí. Mám-li doživotně držet ústa a krok, se vším souhlasit a přitom do sebe ještě nechat kopat, tak za sebe říkám ne. Zdejší diskuse ale začíná vyznívat tak, že kopající je vlastně z obliga a veškerý hněv se přesouvá na toho, který už nechce dostávat rány na komoru.
JirkaD
A/5
 
Příspěvky: 223
Registrován: pon 20.10.2008 16:00

Re: Novinky v roce 2011

Nový příspěvekod pelikan » pon 06.12.2010 13:34

Ahoj a moh bys mi to poslat třeba jako SZ. Rád si to přečtu, abych se trochu poučil. Nemyslím to nijak ironicky, rally sice sleduju, ale ne všechno samozřejmě vím. Díky
JanO píše:Byla, moje. Ale byla v rámci autocenzury za čerstva odstraněna (s ohledem na rozsah černých ploch na titulní straně byla opravdu nevhodná).
pelikan
N/2
 
Příspěvky: 666
Registrován: sob 12.12.2009 15:24

Re: Novinky v roce 2011

Nový příspěvekod JanO » pon 06.12.2010 14:21

Dobře, přidám pár vět, ale bude to pohled známého potížisty, tak to berte s rezervou. :)

Zdá se, že prakticky všichni chápou to skvělé rozhodnutí FASu a mají ve věci jasno, i když jednoznačně vyslovený důvod zatím nikde nepadl. My sami jsme FAS žádali, aby nám sdělil důvody svého neobvyklého rozhodnutí, ale zatím marně. Rosický už něco publikoval, ale ten je schopen postupně pošpinit všechny živé i mrtvé, jen nevysloví nic konkrétního. Tak to řeknu naplno já: Schovánek neměl ve Vyškově poslední slovo v počtu vest pro JNK Zlín. To je celý problém, ze kterého tzv. mediální partner šampionátu vytvořil neuvěřitelné divadlo a někteří ve svazu se přidali, protože vidina peněz našeho sponzora jim patrně kalí zrak a rozum.

JNK studio nám na základě dohody vyrábí prezentační DVD pro sponzory, obce a ostatní partnery. Aby bylo zachyceno dění na 40 km trati RZ, dohodl se pořadatel s JNK na počtu 16 vest pro kameramany. Schovánek, čili Mediasport ale určil počet 8, prý na základě jakéhosi nového pravidla, které schválili ve svazu rally. Nám ale žádné takové nové pravidlo nikdo nesdělil. Ostatně řády jasně říkají, že všechna pravidla musejí být řádně oznámena všem, kteří je mají dodržovat. Schovánek nám tvrdil, že to bylo zveřejněno v bulletinu, ale na webu AČR si může každý snadno ověřit, že to není pravda. Letošní bulletiny jsou tam zveřejněny tři, v žádném z nich nic takového není. My jsme plně respektovali to, co je pro akreditační proces stanoveno v NSŘ příl. 12. Hrát se má podle pravidel a v nich není uvedeno nic o tom, že by pořadatel neměl právo do akreditací pro svůj podnik mluvit.
Takže toto je pravý důvod, všechno ostatní kolem už spíš pomluvy než fakta. Třeba já osobně jsem s Rosickým na rally vůbec nemluvil, nic jsem neřídil, nic jsem nerozhodoval, takže story co všechno spáchal Olejníček, to už je jen takový rituál ze setrvačnosti. Dodnes nevím, proč si Pátl vybral právě moje jméno, když já jsem s ním nikdy v životě nic neřešil, ani s ním osobně nejednal. Například konkrétně ty vesty rozhodlo kolektivně ředitelství volbou ze dvou možností, které nám dal Schovánek po dlouhé konzultaci s Rosickým, takže žádná senzace se nekonala.

Chtěl bych zdůraznit, že pořadatelem Admiral rally byl náš klub a to je demokraticky pracující a suverénní uskupení, které co si odhlasuje, to dělá. Od FASu ani od Mediasportu jsme na rally nedostali ani jednu jedinou korunu. Opakuji, ani jedinou korunu. Mediasport nám kromě tohoto způsobil i další problém, protože oni se nikoho neptají, kam zabodnou své reklamy, a když vlastník statku vidí v televizi, že bez jeho souhlasu si někdo nainstaluje na jeho pozemek reklamy, na kterých vydělává, tak se oprávněně ptá po svém podílu a ptá se samozřejmě nás… Pokud skutečně mají platit takováto pravidla, je možnost návratu vyškovské rally velmi, velmi nepravděpodobná. Ale nikoho tady o ničem nepřesvědčuji, nikomu nic nepodsouvám. A pokud má někdo jiná fakta, rád se nechám přesvědčit, i když to dnes už nemá na nic vliv. My se necítíme, jako že jsme přišli o něco, bez čeho bychom nemohli existovat. Naše dílo, to byla vždycky služba jiným, ne sobě.
Naposledy upravil JanO dne pon 06.12.2010 18:25, celkově upraveno 1
JanO
A/5
 
Příspěvky: 195
Registrován: pon 07.01.2008 19:33
Bydliště: Vyškov

Re: Novinky v roce 2011

Nový příspěvekod Mates » pon 06.12.2010 16:50

Nedejte se kluci ! Akorát je obrovská škoda nejhezčí soutěže...nepojede se alespoň nějaký protestní závod nebo alespoň volný ? Určitě by to stálo za to...
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Předchozí

Zpět na Sezona 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků