Tour de Corse [IRC]

Re: Tour de Corse [IRC]

Nový příspěvekod vyshi » sob 14.05.2011 19:42

to je zase 'povedena' rz nakonec...
kdo nesleduje, tak zatim:
garde ztrata skrz prevodovku
campana defekt a vymena na trati
bufik strecha
PROTON nebo SUBARU, stejně půjdu do baru!
Uživatelský avatar
vyshi
A/6
 
Příspěvky: 1834
Registrován: ned 20.07.2008 13:19
Bydliště: Valmez

Re: Tour de Corse [IRC]

Nový příspěvekod M.Y.S. » sob 14.05.2011 19:51

:( Obvzláště Bufina je mi líto....takhle to zahodit do lesa,nějakých 17km před cílem :(
Rallye design
M.Y.S.
N/3
 
Příspěvky: 1223
Registrován: úte 01.01.2008 17:10
Bydliště: Bystřice pod hostýnem

Re: Tour de Corse [IRC]

Nový příspěvekod Mirek Fric » sob 14.05.2011 20:10

No Bouffier s Campanou to ve vzájemném souboji neustáli oba, což je určitě zajímavé. Akorát Campana teda nakonec vlastně nic neztratil. Na Bouffierovi ale bylo od začátku vidět, že jede moooc, těch boků ve velké rychlosti tam bylo hodně už před tou havárií. Bouda do lesa určitě není nic moc zážitek...

Jinak bylo zajímavé, jak Torshimu a Huntovi v cíli hořely brzdy a taky potěšilo, že se na Eurosport dostal i Petr Brynda :)
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Tour de Corse [IRC]

Nový příspěvekod M.Y.S. » sob 14.05.2011 20:31

Pokud dobře počítám, tak do čela IRC jde duo Belgičanů :)
Rallye design
M.Y.S.
N/3
 
Příspěvky: 1223
Registrován: úte 01.01.2008 17:10
Bydliště: Bystřice pod hostýnem

Re: Tour de Corse [IRC]

Nový příspěvekod Karbonyl » sob 14.05.2011 20:33

Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Tour de Corse [IRC]

Nový příspěvekod Mirek Fric » sob 14.05.2011 22:22

Na webu IRC jsou teď stovky fotek ke stažení v rozlišení 5184 x 3456 :!:

Havárie Tamrazova ze stejného zdroje:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Tour de Corse [IRC]

Nový příspěvekod Karbonyl » sob 14.05.2011 23:16

Hi-Res tam je pro veřejnost už od začátku letošní sezony. Jinak pokud si můžu dovolit menší resumé/kritiku jezdeckých výkonů...

Neuville - naplno se projevil jeho talent, když je v pohodě, k čemuž asi dost pomohl nový mitfára, tak je to paráda. Hlavně ať mu to vydrží i v dalších závodech.
Kopecký - od půlky minulé sezony mi u něj něco chybí. Do té doby byl schopný soustavně tahat na asfaltu i na šotce, ale v poslední době mu to vyloženě musí sednout, aby byl vepředu tak jak dřív. Od člověka, který má s fabií v rámci vývoje i testů najeto absolutně nejvíc, bych čekal trochu víc.
Loix - Freddy sám opakovaně přiznal, že na Korzice rychleji nemohl. Možná na něj jdou roky, možná z minulosti ví, jaká tu jsou rizika. Nicméně se lišácky spokojil se svou pozicí a díky tomu vede mistrák.
Mikkelsen - ze začátku pro mě byl celkem milé překvápko. V poslední etapě to sice podělal s cutováním a doplatil na to, nicméně do té doby jel stabilně a na úrovni Loixe. Třetí etapa mu vůbec nevyšla, doufal jsem, že na základě předchozích časů spláchne Juliena i Bruna - stalo se jen částečně.
Bouffier - o příslušnosti Bufina di širší špičky IRC není pochyb, ale letos to je docela divočina. Monte mu vyšlo, ale Kanáry naopak vůbec a závěr Korsiky byl hotovým debaklem. Bryan neměl jediný důvod tahat, přesto to přeťápl a přišel o extradůležité body do mistráku.
Wilks - je celkem rychlý a tvoří zdravé podhoubí špičky šampionátu. Ale na úplný vrchol (možná s výjimkou Skotska) asi nemá a to se snaží dohnat nasazením. Takže škoda, že chyboval tak brzy, mohl určitě míchat kartami v Top 5, byť mi zatím v peugeotu nepřijde úplně nejjistější.
Magalhaes - zklamání. Myslel jsem, že jezdec tohoto formátu dokáže odhadnout, co jeho auto na podobné trati vydrží. Jenže Bruno hned zkraje totálně odpálil brzdy, bez nichž to na Corse nejde, a od začátku nabíral zbytečnou ztrátu. Poslední etapa už byla lepší, tak se třeba příště poučí.
Maurin - sympatické, že dojel, navíc v poslední etapě sázel na své poměry celkem slušné časy. Každopádně je mi jasné, že jeho výsledky z předchozích let s Polem, resp. Fabií nebyly způsobené autem.
Garde - mám pocit, že aby Garde něco zajel, musí sedět v zastaralém Abarthu. Se škodovkou mu to absolutně nejde a gumama to podle mě není. Na monte jel s poměrně slušnou 207 obutou do BFG a taky to nebyl žádný zázrak. Možná to chce víc testování, možná šotolinu, kdo ví. Toni je spolu s Loixem jednoznačně nejzkušenějším jezdcem v současném poli IRC, ale rozdíl mezi těmito dvěma se momentálně dá počítat na světelné roky.
Sandell - vyložený průser. Před závodem silná prohlášení o útoku na bednu, ale nebýt výpadků soupeřů, ani jednou se nepodívá do Top 10. Na bývalého mistra JWRC dost slabé kafe. Nebo silné? :) (napadá mě spousta souvislostí s MS, IRC, Barum, a p. Prokopem, ale to sem asi nepatří...)
Arai - Toshi už taky není žádný mladík a mám pocit, že pár posledních let už za subaru jezdí hlavně 'za zásluhy' a za sebe z radosti. Proč ne. Posadit šotolináře do fungl nového auta a nasadit ho do jednoho z nejtěžších asfaltových závodů vůbec se může zdát pošetilé, ale tady ani nešlo ani tak o výsledek, jako o funkční test auta.
Campana - na Corse určitě super výkon. Jel se soukromým autem a využil domácího prostředí. Ruce má šikovné, nicméně se v poslední RZ i on nechal vyblbnout soubojem s Bouffierem, což vyústilo ve zbytečný defekt. Ale díky vyšší moci nakonec skončil na parádním čtvrtém místě. S S2000 má jen minimum zkušeností, takže je podle mě výsledek z podstatné části zasloužený.
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Tour de Corse [IRC]

Nový příspěvekod PetrWRC » ned 15.05.2011 09:27

ad Campana ... nechal se sice vybláznit, ale on mohl získat a šel po tom ... shodou okolností to nakonec vyšlo :) Risknul to a to se cení ...
Ad Sandell ... to bylo opravdu zklamání, navíc po tom, co vloni zajížděl v eskách na asfaltu ... Korsiku jel ale pokud dobře koukám předtim jen jednou (s dvoukolkou) ...
PetrWRC
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 3381
Registrován: úte 01.01.2008 15:14
Bydliště: České Budějovice

Re: Tour de Corse [IRC]

Nový příspěvekod Mirek Fric » úte 17.05.2011 17:39

Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Tour de Corse [IRC]

Nový příspěvekod Ondra WRC » úte 17.05.2011 22:35

Krizovka nebo efektivní průjezd? :)
Obrázek
Ondra WRC
N/4
 
Příspěvky: 2588
Registrován: pát 26.06.2009 12:13

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2011

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků