Jänner Rallye 2012 [MMČR, ÖRM, FIA ERC]

Re: Jänner Rallye 2012 [MMČR, ÖRM, FIA ERC]

Nový příspěvekod PLuto » ned 15.01.2012 14:18

Koukola Josef píše:Myslím si že nejezdit na tuto rallye není to podstatné . Tato soutěž je pro jezdce zajímavá (sice finančné náročná) ale přinese jim mnoho zkušeností. Ono je to asi o systému spolupráce našich komisařů s Rakouskými .


Spolupráce mezi českým komisařem a rakouskými fungovala celkem bez problémů, ten byl skutečně jinde...
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Jänner Rallye 2012 [MMČR, ÖRM, FIA ERC]

Nový příspěvekod PLuto » ned 15.01.2012 14:22

JanO píše:No a právě proto, aby takové "chyby" domácí TK třeba záměrně nemohli dělat, je tam nominován technický delegát FIA, který je nadřízený "domácím" národním technickým komisařům. I ten může samozřejmě chybovat, ale když se proti tomu odpovídajícím způsobem neozvu, mlčky souhlasím...


Já jsem se ozval, několikrát jsem to s ním osobně řešil. A nejen já, ale i řada dalších. A jak jsem později zjistil, každému říkal něco jiného. On ze své pozice mohl špatné pneumatiky automaticky, bez čekání na nějaký protest.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Jänner Rallye 2012 [MMČR, ÖRM, FIA ERC]

Nový příspěvekod PLuto » ned 15.01.2012 14:24

gonzo píše:Trochu mě to připomíná loňský rok,kdy jsem se ptal jak je možné,že VW Polo,který loni ještě neměl mezinárodní homologaci startoval v rámci Evropského poháru dle mezinárodních řádů a taky "nějak" prošel TP.


Stalo se to na Ukrajině, kde byl pouze místní technický komisař (nejspíš) neznalý přesných předpisů. A jen pro info - ani Rosenberger nakonec na Jänneru v rámci ME nejel. Jeho vůz sice splňuje všechny předpisy, ale tentokráte týmu chyběl zlatý sportovní průkaz. Ten k němu sice existoval, ale vlastnil ho Andreas Waldherr a nikdo neví, kde přesně skončil...
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Jänner Rallye 2012 [MMČR, ÖRM, FIA ERC]

Nový příspěvekod PLuto » ned 15.01.2012 14:26

JanO píše:To už je volba každého člověka, jestli bude mlčky podporovat lumpárny, anebo se ozve (teď samozřejmě nemyslím na fóru...). Mně nikdo nemusí vysvětlovat, jak je to těžké. Já k mlčící většině nepatřím (jak praví Pluto, jsem zaujatý :lol:).


Já si troufám tvrdit, že v rámci našich možností jsme v Rakousku udělali téměř maximum. Posledním krokem by opravdu byl jen ten protest, jenže jeho výsledek známe už předem a muselo by se to řešit přes odvolání a vyšší instance. A s tímto ztrácet čas už fakt nemá smysl...
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Jänner Rallye 2012 [MMČR, ÖRM, FIA ERC]

Nový příspěvekod Karbonyl » ned 15.01.2012 14:28

PLuto píše:Stalo se to na Ukrajině
Nene, bylo to opravdu ja Jänneru, kde polo jelo v rámci EP. Na Jaltě to auto jelo pouze v rámci národního mistrovstvi, takže jakože no problem.
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Jänner Rallye 2012 [MMČR, ÖRM, FIA ERC]

Nový příspěvekod Walach » ned 15.01.2012 14:31

PLuto píše: Já si troufám tvrdit, že v rámci našich možností jsme v Rakousku udělali téměř maximum. Posledním krokem by opravdu byl jen ten protest, jenže jeho výsledek známe už předem a muselo by se to řešit přes odvolání a vyšší instance. A s tímto ztrácet čas už fakt nemá smysl...


Tož když už uděláš skoro všechno, tak je to potom škoda nedokončit, jelikož to tím vlastně celé ztrácí smysl, ne?
play stupid games, win stupid prizes
Uživatelský avatar
Walach
A/6
 
Příspěvky: 1954
Registrován: čtv 18.12.2008 19:59
Bydliště: Valmez City

Re: Jänner Rallye 2012 [MMČR, ÖRM, FIA ERC]

Nový příspěvekod Koukola Josef » ned 15.01.2012 14:38

Já si myslím , že Pluto má pravdu . Jen jsem nepátral , co by to (v případě kladného odvolání) našim přineslo .
Uživatelský avatar
Koukola Josef
N/1
 
Příspěvky: 61
Registrován: pát 12.11.2010 00:11
Bydliště: Zlín

Re: Jänner Rallye 2012 [MMČR, ÖRM, FIA ERC]

Nový příspěvekod Plhus » ned 15.01.2012 14:48

No tak zrovna Mundl má co mluvit, co se týká nepodvádění apod :)

Akorát nechápu,proč se tady mluví pořád obecně...proč nepíšete jména těch,co s tím nic neudělali?
A souhlasím s Walachem, i když by to nedopadlo dobře,tak tím že jste ten protes nepodali si tady vlastně jen plácate játrama o zem...podle mě to teď je v rovině JPP,žádný důkaz,žádný žalobce,žádný vyník...
Marek Pléha - rally media
Uživatelský avatar
Plhus
S2000
 
Příspěvky: 4507
Registrován: úte 01.01.2008 13:59
Bydliště: Zlín

Re: Jänner Rallye 2012 [MMČR, ÖRM, FIA ERC]

Nový příspěvekod JanO » ned 15.01.2012 15:11

Takže podtrženo a sečteno, šéf sportovních komisařů FIA Novák z Česka, sportovní komisař FIA Levec ze Slovinska, technický delegát FIA Carre z Francie, asistent technického delegáta FIA Goldstein z Německa, technický komisař Nechvilka z Česka, stykař Venuš z Česka, ti všichni makali neúspěšně na dodržení řádů, což má být obrazem "praktik v rakouském mistráku"? Nerozumím.
JanO
A/5
 
Příspěvky: 195
Registrován: pon 07.01.2008 19:33
Bydliště: Vyškov

Re: Jänner Rallye 2012 [MMČR, ÖRM, FIA ERC]

Nový příspěvekod PLuto » ned 15.01.2012 15:12

Walach píše:Tož když už uděláš skoro všechno, tak je to potom škoda nedokončit, jelikož to tím vlastně celé ztrácí smysl, ne?


Pro mě bylo důležité dostat se do stadia, že se tím sporťáci i delegát zabývali a dospěli k závěru. To, že je ten závěr mylný, je už druhá věc, ale něco na takovémto rozhodnutí zvrátit, to už by bylo nad síly většiny z nás...
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2012

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron