Rally Krkonoše [MČR-S]

Re: Rally Krkonoše [MČR-S]

Nový příspěvekod PLuto » čtv 13.06.2013 16:39

Však já jsem to sem taky dal jen jako zajímavost. Aniž bych znal podrobnosti této konkrétní situace, tak mi bylo jasné, že za tím bude něco podobného...
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Krkonoše [MČR-S]

Nový příspěvekod -xp- » sob 15.06.2013 12:31

Karbonyl píše:XP, dyť i ty ses sám podivoval tady na autosportu podivoval, jak je startovka sestavená...

Kubo, já to přece nijak neobhajuju, i můj názor je takový, že Bisaha měl mít menší číslo. Říkám ale, že tak, jako na čísle asi v danou chvíli tratil, mohl na něm obdobným způsobem vydělat.
Za rozdělení čísel je ale zodpovědný pořadatel a projde to schvalováním na vyšších místech a já předpokládám, že ten, kdo ta čísla navrhl a schválil, musí být schopen si přesně jejich konkrétní rozdělení kdykoliv obhájit. Ač tomu asi občas nikdo z nás ostatních nerozumíme, viz čísla pro poháristy na Hustopeče...
-xp-
A/5
 
Příspěvky: 354
Registrován: pon 31.03.2008 11:18

Re: Rally Krkonoše [MČR-S]

Nový příspěvekod Tomáš » sob 15.06.2013 21:05

".. Říkám ale, že tak, jako na čísle asi v danou chvíli tratil, mohl na něm obdobným způsobem vydělat .."
Tady přece nejde o to, aby někdo (kdo je ostatním ve třídě přímým konkurentem) v danou chvíli tratil nebo vydělával, nýbrž aby s nimi měl, pokud možno, co nejrovnější podmínky. Pokud bude startovat o půl hodiny později, pravděpodobnost, že vznikne nespravedlnost (počasí, rušení zkoušky, stav trati), se zvětšuje.
" ...Za rozdělení čísel je ale zodpovědný pořadatel ....."
Bohužel, těch minel na straně pořadatele bylo více. Někteří to píšou v tiskovkách, od některých to vím přímo. Co mne překvapilo nejvíc, že se nedodržují pravidla - minimum 70 km erzet a přeskupení po dvou RZ (a to nijak nesouviselo s povodněma).
Tomáš
A/6
 
Příspěvky: 1577
Registrován: ned 12.07.2009 13:51

Předchozí

Zpět na Sezona 2013

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník