Mikuláš Zaremba Rally Slušovice 2014

Mikuláš Zaremba Rally Slušovice 2014

Nový příspěvekod Karbonyl » úte 04.11.2014 18:53

Mikuláš Zaremba Rally Slušovice 2014
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Mikuláš Zaremba Rally Slušovice 2014

Nový příspěvekod Plhus » úte 18.11.2014 14:14

Bernardýnská?
Marek Pléha - rally media
Uživatelský avatar
Plhus
S2000
 
Příspěvky: 4507
Registrován: úte 01.01.2008 13:59
Bydliště: Zlín

Re: Mikuláš Zaremba Rally Slušovice 2014

Nový příspěvekod PLuto » stř 26.11.2014 00:46

Jj, klasická zkouška přes Kopnou startující u Pepy Gerycha.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Mikuláš Zaremba Rally Slušovice 2014

Nový příspěvekod PLuto » stř 26.11.2014 00:49

Tomáš Kukučka se Škodou Fabia WRC, Vlastimil Majerčák s Fordem Fiesta R5
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Mikuláš Zaremba Rally Slušovice 2014

Nový příspěvekod Karbonyl » pon 01.12.2014 19:09

Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Mikuláš Zaremba Rally Slušovice 2014

Nový příspěvekod Mates » sob 06.12.2014 20:34

Ať se na mě nikdo nezlobí, závody super, sport většiny posádek také, na závěr roku dobrá podívaná, ale pokud chcete rally bez diváků, jste na nejlepší cestě...rok od roku je to hůř a hůř vypáskováno a neustálá buzerace diváků pořadateli a bezpečáky či označení bezpečných (slovo bezpečný je relativní, obzvláště na rally) míst jakožto zakázaných prostorů odrazuje i mě rally odkojeného fanouška. Může mi někdo logickým způsobem vysvětlit vypáskování u výjezdu do cíle Dostihovky? Že se po prvním průjezdu vyházeli lidi za svodidlama, okolo kterých sice auta jezdila opravdu pomalou rychlostí bych ještě docela pochopil, ale to vypáskování vnitřku, to snad ani nemůže nikdo myslet vážně...jako nedokážu si doopravdy vysvětlit, jak by tam závodní auto mohlo skončit, stejně tak v tom břehu naproti...bezpečnost především, ale co je moc, to je moc...jen tak mimochodem, dneska k průseru opět nechybělo mnoho a to když jednoho nejmenovaného fotografa, který po závodech jezdí možná 10-15 let a objíždí všechny možné soutěže málem srazil předjezdec s Lancerem...tohle bych čekal od někoho, kdo je na rally poprvé, že v takhle nesmyslném místě bude přecházet trať a ani se nepodívá...ale ne od někoho, kdo na rally chodí pravidelně...Jinak ještě jednou závody super, Kostka předváděl velký sport, Ševčík a jeho smyky byly oku lahodící, navíc jel i časově rychle, Kobliha klasicky pastva pro oči, za ručku tahal taky jak o život, ale s dvoukolkou už to asi líp nešlo, Ginter jako předjezdec - skvělý tah, Melichárek, Pešl ale také Tlusťák příjemná překvapení (na oko), divácká účast také super.
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Mikuláš Zaremba Rally Slušovice 2014

Nový příspěvekod Romcek » sob 06.12.2014 20:48

Za mě to bylo v pohodě. Sice před prvním předjezdcem ještě dopáskovávaly prostor před tou mobilní tribunou, ale pořadatel děkoval za ochotu že se lidi posunuly a bylo to ve vší slušnosti. V druhým průjezdu to museli znovu přepáskovat, ale po pár autech lidi zase prolezly. V prvním průjezdu páska vydržela až do posledního vozu než začali tama všichni lozit. Ginter jel moc pěkně, jinak první trojka se jevila že jede hodně na čas zvlášť Kostka a na to se dalo taky dívat. Z těch co vyloženě bavili tak u mě má největší obdiv Tlusťák. Ty táhlý hodně podržený smyky to sem u něj neviděl prostě paráda. No a pak samozřejmě moderátor na okruhu to byl asi největší zabiják. :D :D
Uživatelský avatar
Romcek
A/5
 
Příspěvky: 392
Registrován: úte 12.02.2008 20:11
Bydliště: Kroměříž

Re: Mikuláš Zaremba Rally Slušovice 2014

Nový příspěvekod Walach » sob 06.12.2014 20:56

Já teda nějak zvlášť spokojený nejsem, a to z několika důvodů - od akce typu Slušovice, kde nic nejde, očekávám pohodovu atmosféru a zábavu všech zůčastněných, zejména teda soutěžících. Přijde mi docela škoda, že na akci, která k tomu přímo vyzývá, kde je na to prostor, se někdo (vítěz) snaží nahnat každou vteřinku i na tom blbém slušovickém okruhu, jako kdyby jel o body do MS. To je ale spíš jen taková moje čistě subjektivní záležitost. Kdo potěšil - Melichárek, Ševčík, Kořístka, Tomaštík, Tlusťák, Jelínek...všichni tihle dokázali lidi bavit, a to k tomu zdaleka nepotřebovali ty nejatraktivnější vozy ve startovním poli.
Dalším důvodem je to, jak se přistupuje v dnešní době k divákům. O tom už tady psal Mates. Na stejné místo na konci okruhové RZ chodím každý rok a každý rok stojím dál a dál od trati. V místě, kde se auta z pomala rozjíždí, na širokém asfaltu, do kopce, nad úrovní trati. Oproti loňskému roku páska naprosto, ale naprosto zbytečně o minimálně pět metrů dál od trati. Proč? O co tady jde? Jestli je to snaha nahnat diváky na tribuny, dobrá. Ale ať se to dá najevo rovnou, udělat vše zakázaný prostorem a nechat jen vyhrazená místa, to bude fér přístup. Přizpůsobím se a zůstanu raději doma.

PS: Romcek - shoda podmětu s přísudkem :P
play stupid games, win stupid prizes
Uživatelský avatar
Walach
A/6
 
Příspěvky: 1954
Registrován: čtv 18.12.2008 19:59
Bydliště: Valmez City

Re: Mikuláš Zaremba Rally Slušovice 2014

Nový příspěvekod Romcek » sob 06.12.2014 21:51

Walach : Já vím já vím. Omluv mou dislektii, ani sem si to po sobě nepřečetl. :oops:
Uživatelský avatar
Romcek
A/5
 
Příspěvky: 392
Registrován: úte 12.02.2008 20:11
Bydliště: Kroměříž

Re: Mikuláš Zaremba Rally Slušovice 2014

Nový příspěvekod zoro » ned 07.12.2014 09:56

Jako jeden z pořadatelů pod Březovou na výjezdu k cíli jsme po po prvním po 1rz dostali pokyn od bezpečnostního delegáta posunout pásku na dostihovce o 4m. Reaguji tak na nespokojené diváky,ale my se musíme řídit pokyny bezpečnostního delegáta,který určuje v jaké vzdálenosti bude páska,kde bude zakázaný prostor a my musíme jako proškolení pořadatelé plnit jeho pokyny.
zoro
Rally škola
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 07.12.2014 09:28

Další

Zpět na Sezona 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků