Valašská Rally [RSS]

Re: Valašská Rally [RSS]

Nový příspěvekod Karbonyl » úte 14.04.2015 22:10

Tak jsem právě dokoukal reportáž na ČT Sport a jsem zklamaný přesně, jak jsem očekával - většina pořadu byla o top 10 a čtyřkolkách, v souvislosti s Rallysprint Sérií zmínili jen tři nejrychlejší dvoukolky, bez jakéhokoliv přehledu dalších tříd.
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Valašská Rally [RSS]

Nový příspěvekod JirkaD » úte 14.04.2015 23:43

Naše video z letošní Valašky a pokus o malinko "reportážnější" formát videa včetně rozhovorů:

phpBB [video]
.
JirkaD
A/5
 
Příspěvky: 223
Registrován: pon 20.10.2008 16:00

Re: Valašská Rally [RSS]

Nový příspěvekod Tonda H » stř 15.04.2015 14:36

Karbonyl píše:Tak jsem právě dokoukal reportáž na ČT Sport a jsem zklamaný přesně, jak jsem očekával - většina pořadu byla o top 10 a čtyřkolkách, v souvislosti s Rallysprint Sérií zmínili jen tři nejrychlejší dvoukolky, bez jakéhokoliv přehledu dalších tříd.

Souhlas, sice opět pokus o nějakou změnu stylu reportáže proběhl, ale třídy nikde a to navíc svět motorů býval jejich. S ohledem nato , že jiná reportáž už nebude , je to smutné...
Tonda H
A/5
 
Příspěvky: 195
Registrován: ned 14.10.2012 10:28

Re: Valašská Rally [RSS]

Nový příspěvekod Haryk » stř 15.04.2015 14:46

Karbonyl píše:Tak jsem právě dokoukal reportáž na ČT Sport a jsem zklamaný přesně, jak jsem očekával - většina pořadu byla o top 10 a čtyřkolkách, v souvislosti s Rallysprint Sérií zmínili jen tři nejrychlejší dvoukolky, bez jakéhokoliv přehledu dalších tříd.

souhlas, ale mě spíš nadzvedl závěr ve stylu, nebylo to dobrý, ale buďme rádi, že se jede aspoň něco, než nic... tak to já za sebe říkám, řadši nic, než tohle, stejně jako jsem to říkal u Bohemky 2000, mimo jiné...
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: Valašská Rally [RSS]

Nový příspěvekod Tomáš » ned 19.04.2015 20:55

Na stránkách autoklubu.cz dosud žádné body po Valašce (zatím tam mají nachystané výsledky i pro třídy 2, 3, 4, 13, ...?!), tak jsem zvědavý, jak se nakonec podaří popasovat s tou prekérností, která se odehrála minulý víkend.
No a ještě mne napadlo, že když už byli sportovní komisaři tak akurátní a udělili Bočkovi důtku (osobně bych ho spíše pochválil, že měl dost rozumu a nedošlo k nějakému maléru), tak zda také někdo jim (při vši úctě ke jménům, které dělaly na Valašce sporťáky) udělí alespoň symbolickou důtku za to, že podepsali výsledky, které evidentně nebyly v souladu s řády.
Tomáš
A/6
 
Příspěvky: 1577
Registrován: ned 12.07.2009 13:51

Re: Valašská Rally [RSS]

Nový příspěvekod Tomáš » úte 12.05.2015 20:54

Dneškem zveřejněny body po Valašce na stránkách autoklubu.
http://www.autoklub.cz/serial/776-rallysprint-serie.html
Takže ta (tragi)komedie nakonec zřejmě potvrzena oficiálními orgány .....
Tomáš
A/6
 
Příspěvky: 1577
Registrován: ned 12.07.2009 13:51

Re: Valašská Rally [RSS]

Nový příspěvekod SQUUGEE » stř 20.05.2015 10:28

Mám jen dotaz.Už se ví jak dopadlo hodnocení Valašky? Díky Roman
Uživatelský avatar
SQUUGEE
A/5
 
Příspěvky: 124
Registrován: čtv 31.07.2008 14:13
Bydliště: Štramberk

Re: Valašská Rally [RSS]

Nový příspěvekod JanO » pát 29.05.2015 05:32

Trošku opožděně oficiální (snad už opravdu) konečné výsledky:
http://www.autoklub.cz/dokument/8065-ro ... 12015.html
JanO
A/5
 
Příspěvky: 195
Registrován: pon 07.01.2008 19:33
Bydliště: Vyškov

Re: Valašská Rally [RSS]

Nový příspěvekod Haryk » pát 29.05.2015 16:31

návrat zdravého ruzumu, sice po sedmi týdnech, ale přesto, jen mi ale trošku chybí slůvko omluvy jezdcům a jejich týmům a taky něco, co by se dalo nazvat poučením, nebo ponaučením, pro původce tohoto výsledkového guláše, s trestáním jiných bývá Autoklub čilejší
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: Valašská Rally [RSS]

Nový příspěvekod Tomáš » sob 30.05.2015 20:48

Zklamu Haryka i všechny ostatní, kteří ctí dodržování řádů (či alespoň zdravého rozumu), ovšem i druhý pokus je špatně!
Do oficiálních výsledků se vrátilo 8 posádek (7 českých, 1 slovenská). Mezi nimi taková, které sice dojela z přeskupení (po RZ 5) do tzv. "UP", tam odevzdala jízdní výkaz, ale nečekala do 18.30, tedy času vydání "oficiálních" (uvozovky jsou opět na místě) výsledků. Stejně tak ale i taková, která nečekala ani do svého času odjezdu z přeskupení, přímo na náměstí odevzdala kartu a odjela domů.
Na druhou stranu, Odložilík a 3 polské posádky, které se nedopustily ničeho jiného, než výše uvedené posádky (které se do klasifikace vrátily) se do klasifikace nevrátily ...
Ono totiž kromě obecného povědomí o tom, že se soutěž nepodařila (hodně eufemicky řečeno) pořadatelům, se zapomíná, že ke zmatečnému průběhu závěru soutěže přispěli svými rozhodnutími i sportovní komisaři. Jestli mám ještě nějaké pochopení pro rozhodování trojice M. Regner - Kafka - Konečný (ta situace po RZ 5 byla opravdu hodně divoká, jednalo se v časovém presu), pak absolutně nechápu, co vedlo Řídící výbor Fasu (Novák - Lindr - Minářík - Eliáš) k novému opravnému rozhodnutí.
Vzhledem ke všem informacím, které mám a které si mohl (navíc s dostatečným časovým prostorem) zjistit i onen Řídící výbor, bylo jediné správné rozhodnutí: do konečné klasifikace zařadit všechny posádky, které dorazily z cíle RZ 5 do přeskupení (tedy všech 12 původně vyřazených, nejen osm). A pak rychle zapomenout na to, co se dělo dále. V opačném případě (tedy důsledném dodržování řádů) by se musely výsledky Valašky zrušit úplně. A pak tak maximálně zahájit disciplinární řízení nejen s pořadateli, ale i se sporťáky ...
Tomáš
A/6
 
Příspěvky: 1577
Registrován: ned 12.07.2009 13:51

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2015

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník