Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR]

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR]

Nový příspěvekod Mirek Fric » sob 03.09.2016 20:01

Mates píše:Auto z H-Racingu může být sebelíp připraveno, furt to není továrna...a už vůbec ne Fabia


Tlumiče, respektive nastavení podvozku na Alexově Fiestě fungovalo podle toho, co jsem viděl, lépe než u Honzovy Fabie. Fabia má jednoznačně lepší motor a výrazně větší maximálku, ale u podvozku a brzd bych to viděl naopak továrna netovárna.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR]

Nový příspěvekod Mates » sob 03.09.2016 21:11

Hádat se určitě nechci Mirku, ale co jsem měl možnost vidět na vlastní oči na posledním mostku v Rajnochovicích (hned 2x), tak všechny Fabie R5 byly na tom místě podvozkově o třídu jinde než Fiesty a skoro o dvě než Bouffierova - Gemini DS3.
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3992
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR]

Nový příspěvekod Mirek Fric » sob 03.09.2016 22:34

No vidíš, já jsem na rozbitých úsecích Pinduly a Halenkovic a na tradičním kopacím katu na Slušovicích před rybníkem viděl něco jiného.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR]

Nový příspěvekod Mates » ned 04.09.2016 00:28

Nahoře před zatáčkou na RZ Kašava, kde šli rovně Sirmacis, Gryazin, Brtníček a ve druhém kole i Brož, zase na výjezdu z lesa i na hrbech po rovince byly jednoznačně nejlepší Kopejdova a Tarabusova Fabie...ale je pravda, že na brzdy byly daleko lepší všechny Fiesty ;)

Ale to je vlastně jedno, pořád si stojím za tím, že Alex byl největší překvápko Barumky a asi ho takhle blízko Kopejdovi nečekal vůbec nikdo (přiznám se ani já) a podmínky (hlavně co se týče znalostí tratě), moc srovnávat nelze. Nehledě na to, že v případě Lukyanuka by jedna větší rána možná znamenala předčasný konec sezony.
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3992
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR]

Nový příspěvekod Karbonyl » ned 04.09.2016 08:10

Když už se tu srovnávají F a F, tak si dovolím zahypotetizovat, že i když jel Luk na Majáku střelbu a Kopeckého dole pod hradem dotáhl, tak následující prudký a dlouhý výjezd nahoru na Prohled by byl přesně něco pro fabii. Fiesta je podvozkově opravdu zatím stále dál (Škoda s tím pořád laboruje, ve fabii má už osmou nebo kolikátou verzi Sachsů, na barumce to jeli snad jen Kopecký a Kreim), ale právě na zbytku Majáku by to Lukovi bylo asi celkem k ničemu.
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9467
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR]

Nový příspěvekod Mirek Fric » ned 04.09.2016 10:33

Karbonyl píše:Když už se tu srovnávají F a F, tak si dovolím zahypotetizovat, že i když jel Luk na Majáku střelbu a Kopeckého dole pod hradem dotáhl, tak následující prudký a dlouhý výjezd nahoru na Prohled by byl přesně něco pro fabii. Fiesta je podvozkově opravdu zatím stále dál (Škoda s tím pořád laboruje, ve fabii má už osmou nebo kolikátou verzi Sachsů, na barumce to jeli snad jen Kopecký a Kreim), ale právě na zbytku Majáku by to Lukovi bylo asi celkem k ničemu.


Ano, výjezd na Prohled by měl svědčit spíš Fábii. Souhlas.

Mates píše:Ale to je vlastně jedno, pořád si stojím za tím, že Alex byl největší překvápko Barumky a asi ho takhle blízko Kopejdovi nečekal vůbec nikdo (přiznám se ani já) a podmínky (hlavně co se týče znalostí tratě), moc srovnávat nelze. Nehledě na to, že v případě Lukyanuka by jedna větší rána možná znamenala předčasný konec sezony.


V tom souhlasím a nikdy jsem to nerozporoval.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR]

Nový příspěvekod Karbonyl » pon 05.09.2016 17:19

Onboard Kopeckého z Pinduly:

phpBB [video]
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9467
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR]

Nový příspěvekod Haryk » pon 05.09.2016 17:41

Haryk píše:z tiskové zprávy Duck Racing Subaru ČR: "Co se týče konkrétní situace po nehodě, musíme také poděkovat pořadatelům a divákům, kteří rychle zareagovali a pomáhali nám situaci vyřešit. Zastavovali i auta našich soupeřů, když naše auto leželo na boku za zatáčkou a systém GPS z nějakých důvodů nevysílal zprávu o naší nehodě na dispečink."
děkuji všem isiderům, ochotným k reakci na kdeco, že se ani neozvali, i to je odpověď, mě vem čert, ale jim (a taky těm v autech) se jejich mlčení jednou pekelně vymstí, bohužel...
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR]

Nový příspěvekod Mirek Fric » pon 05.09.2016 17:44

Nejsem insider ONI systému a nemohu nijak odpovědět k věci, ale pokud něco chci, tak se zeptám. Tvůj příspěvek neobsahuje žádnou otázku ani otazník. Jen tak vložit do fóra kus cizího textu a po týdnu se dožadovat reakce je když nic jiného tak neslušné.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR]

Nový příspěvekod PLuto » pon 05.09.2016 18:10

Haryk píše:děkuji všem isiderům, ochotným k reakci na kdeco, že se ani neozvali, i to je odpověď, mě vem čert, ale jim (a taky těm v autech) se jejich mlčení jednou pekelně vymstí, bohužel...


S Bárou z dané posádky jsem situaci probíral. Informaci o nehodě i místě nehody jsme na dispečinku měli včas. I o tom svědčí fakt, že žlutá vlajka byla rozeslána do aut ani ne do pěti minut od nehody a vše probíhalo standardní cestou (pravda, v místě byl horší signál, takže byl problém se hlasově na místo nehody dovolat posádce). Nevidím jediný důvod to dále rozpitvávat na fóru.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23056
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2016

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník