EPLcond Rally Pačejov [RSS, MČR-HA]

EPLcond Rally Pačejov [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Karbonyl » pon 14.03.2016 12:16

Rally Pačejov
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: EPLcond Rally Pačejov [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Haryk » čtv 21.07.2016 08:11

při pohledu na přihlášené do Pačejova marně hledám ten loni halasně (některými) oznamovaný zdevastovaný jednodenní mistrák (neviděl ho loni a letos se to sýčkování taky nepotvrzuje), jsem rád, že můžu Autoklub aspoň někdy za něco pochválit a tohle (změny ve dvoudenních i jednodenních soutěžích a upuštění od nesmyslného lpění na mezinárodním charakteru dvoudenních soutěží) je právě jeden z těch důvodů, velký soutěže přežily a malý neumřely a to je moc dobře
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: EPLcond Rally Pačejov [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Rendy » čtv 21.07.2016 10:24

Některá čísla ve startovce mi nepřijdou úplně šťastně přidělená.
Rendy
A/5
 
Příspěvky: 355
Registrován: sob 29.03.2008 10:23

Re: EPLcond Rally Pačejov [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Mates » čtv 21.07.2016 11:55

Haryk píše:při pohledu na přihlášené do Pačejova marně hledám ten loni halasně (některými) oznamovaný zdevastovaný jednodenní mistrák (neviděl ho loni a letos se to sýčkování taky nepotvrzuje), jsem rád, že můžu Autoklub aspoň někdy za něco pochválit a tohle (změny ve dvoudenních i jednodenních soutěžích a upuštění od nesmyslného lpění na mezinárodním charakteru dvoudenních soutěží) je právě jeden z těch důvodů, velký soutěže přežily a malý neumřely a to je moc dobře


Ty asi opravdu čekáš na každou příležitost, kdy si můžeš rýpnout...navíc většina z nás nemluvila o "zdevastovaném" mistráku co do kvantity startovního pole, ale kvality, nevím jak Tebe, ale při vší úctě k Egonovi Smékalovi mne představa na to, že je to nejrychlejší auto na soutěži (což by na mistráku dvoukolek nebýt kompromisu o P2+ nastalo), rozhodně neláká tuto soutěž navštívit. Každopádně, viděls první stranu startovky? Kolik aut P2+ nebo PP tam je? A to jsou přesně ta auta, na které diváci jezdí. (PS: je to 23 z prvních 26 aut ve startovce, kdyby náhodou). Navíc zrovna Pačejov není rally vhodná srovnání, jako každoročně je to de facto poslední ostrý test před Barumkou, takže je hojně využíván i jezdci, kteří běžně na "sprintech" nestartují. V minulosti zde startovával např. i Kresta, kdybys náhodou zapomněl.
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3988
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: EPLcond Rally Pačejov [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Miloš-V » čtv 21.07.2016 12:36

No, ale ta situace, že nejrychlejší auto v poli je R3, snad ještě nenastala, pokud se nepletu?
Uživatelský avatar
Miloš-V
N/2
 
Příspěvky: 824
Registrován: pát 28.10.2011 21:38
Bydliště: Poděbrady

Re: EPLcond Rally Pačejov [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Mirek Fric » čtv 21.07.2016 12:48

Klíčové slovo je mistrák (i když ani to není správné, protože RSS status mistráku nemá). První auto RSS je startovní číslo 15 a v prvních 26 číslech jsou celkem tři soutěžící, kteří v RSS bodují. Pokud to někomu připadá v pohodě, nic proti.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: EPLcond Rally Pačejov [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Miloš-V » čtv 21.07.2016 13:04

Já to třeba takhle nevnímám. Ta tolik diskutovaná změna se z mého pohledu sprintů moc nedotkla, největší změnou je ta ztráta statusu mistrovství. Jinak je tam prostě pořád klasifikace čtyřkolek (formou Poháru 2+) a dvoukolek (formou Rally Sprint Serie). A v obou klasifikacích je pravidelně slušné obsazení. Takže problém ze svého pohledu nevidím.
Uživatelský avatar
Miloš-V
N/2
 
Příspěvky: 824
Registrován: pát 28.10.2011 21:38
Bydliště: Poděbrady

Re: EPLcond Rally Pačejov [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Haryk » čtv 21.07.2016 14:32

Mirek Fric píše:Klíčové slovo je mistrák (i když ani to není správné, protože RSS status mistráku nemá). První auto RSS je startovní číslo 15 a v prvních 26 číslech jsou celkem tři soutěžící, kteří v RSS bodují. Pokud to někomu připadá v pohodě, nic proti.
ano, pokud bude RSS sloužit jako "školní" seriál pro vstup mezi dvoulitry a čtyřkolky, nepřijde mi úplně rozumný, aby to byl mistrák, pokud to tak někomu připadá, pak se dobrovolně připojuje k degradaci titulu mistr čehokoli, protože vítěz nejni mistr, ale vítěz, který získal právo bojovat o titul mistra, tak to je teď postavený, netvrdím, že jsem s tím někdy souhlasil, ale teď to začíná mít logiku, až se ze sprintů přestanou dělat mateřský školky pro dvoulitry a čtyřkolkáře, pak může debata pokračovat...

Mates píše:Ty asi opravdu čekáš na každou příležitost, kdy si můžeš rýpnout... navíc většina z nás nemluvila o "zdevastovaném" mistráku co do kvantity startovního pole...

ano čekám, protože vidí a vždy jsem viděl, že jste vedle, ta většina jste totiž byli dva, slovy dva! možná tři,a le o moc víc to nebylo a oba jste psali o zdevastovaném mistráku, to si klíďo dohledej, já na to dlabu…

Mates píše:...Navíc zrovna Pačejov není rally vhodná srovnání, jako každoročně je to de facto poslední ostrý test před Barumkou, takže je hojně využíván i jezdci, kteří běžně na "sprintech" nestartují. V minulosti zde startovával např. i Kresta, kdybys náhodou zapomněl.
paměť mi slouží a proto vím, že právě Pačejov jste mi předhazovali nejradši, takže..?
nene, fakt nečekám, že uznáte, že jste se se sekli, takže vyhlašuju na rok klid a mír a parádní podívanou na Pačívu, teda pokud třeba Mates sežene někoho ochotnýho, kdo by ho tam dovezl ;-)
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: EPLcond Rally Pačejov [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Haryk » čtv 21.07.2016 14:34

Adama se Standou asi musí trefit šlak, pokud si tady přečtou, že hájím nějakej jejich nápad :lol:
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: EPLcond Rally Pačejov [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Walach » čtv 21.07.2016 17:03

Haryk píše: nene, fakt nečekám, že uznáte, že jste se se sekli, takže vyhlašuju na rok klid a mír a parádní podívanou na Pačívu, teda pokud třeba Mates sežene někoho ochotnýho, kdo by ho tam dovezl ;-)

Jen chci říct že mates, který jezdí po celé evropě na motocross, by zvládl dojet na Pačív myslím v suchém triku...čas utíká a auta už jsou dnes opravdu dostupná ;)
Dál klidně pokračujte ve při dle libosti.
play stupid games, win stupid prizes
Uživatelský avatar
Walach
A/6
 
Příspěvky: 1954
Registrován: čtv 18.12.2008 19:59
Bydliště: Valmez City

Další

Zpět na Sezona 2016

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník