Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Historic

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod PetrWRC » pon 21.05.2018 14:22

Když už se tedy podle Tvého v pátek tohle fórum změnilo z "akademicky decentního na fb úroveň", nezbývá než regovat stejně - jak tohle prosím souvisí s Barum rally? :?

Obrázek

K Barum rally tu je zatím jeden věcný příspěvek, můj bohužel stejně jako ostatní naprostý OT
PetrWRC
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 3381
Registrován: úte 01.01.2008 15:14
Bydliště: České Budějovice

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod PLuto » pon 21.05.2018 14:38

Je to jasný signál pro ty ve Zlíně, že by už konečně měl vyjít rally guide, aby se bylo o čem bavit Obrázek
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Haryk » pon 21.05.2018 18:23

díky Pluto, díky rally guide i PetrWRC pochopí, že jsem se od tématu vlákna neodchýlil ani o píď ;)
mimochodem, s úrovní FB jsem toto forum nesrovnal já, ale to je potřeba umět číst a chápát čtené ;)
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Merten » pon 21.05.2018 19:05

Ok, vykopávám ;)
Nesnáze se schvalováním tratě má i barumka a letos se údajně nepojede Pindula v žádné podobě.O stále neřešeném problému s divokými prasaty na Hvozdné se tu už nedávno psalo.
Merten
A/5
 
Příspěvky: 311
Registrován: pát 20.12.2013 13:02
Bydliště: Bystřice pod Hostýnem

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod PLuto » čtv 24.05.2018 12:37

Tak už je venku ten slíbený rally guide - http://www.autosport.cz/clanek.php?cl=19820
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Petr22 » čtv 24.05.2018 16:27

Pokusil jsem se to rozluštit.
Pátek je jednoduchý. Shake zpátky v Pohořelicích se startem u Komárova, Zlín stejný jak loni.
Sobota je podle mě takto:
RZ 2, 6 Biskupice ?
RZ 3, 7 Semetín
RZ 4, 8 Hošťálková
RZ 5, 9 Kudlovice
Neděle s otazníky:
RZ 10, 13 Zádveřice ?
RZ 11, 14 Maják
RZ 12, 15 Troják ?
Petr22
Rally škola
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 31.03.2018 11:55
Bydliště: Napajedla

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Speed178 » stř 13.06.2018 14:52

Tak mám tady ofiko harmonogram s RZ. Letos zoufalství. Žádné novinky. Většina soutěží hledá nové RZ a tady nic. Já chápu problém s prasaty, ale určitě by se dalo něco vymyslet. Natáhnout to na Slavicinsko a pod.
Speed178
Rally škola
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 14.09.2016 17:20

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Speed178 » stř 13.06.2018 15:03

Sobota. Neděle
Brezova. Haleny
Semetin. Maják
Rajnochovice. Kasava

Kudlovice. Haleny
Majak
Brezova. Kasava
Semetin
Rajnochovice
Kudlovice
Speed178
Rally škola
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 14.09.2016 17:20

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Mirek Fric » stř 13.06.2018 18:39

Speed178 píše:Tak mám tady ofiko harmonogram s RZ. Letos zoufalství. Žádné novinky. Většina soutěží hledá nové RZ a tady nic. Já chápu problém s prasaty, ale určitě by se dalo něco vymyslet. Natáhnout to na Slavicinsko a pod.


Která většina? Jediná soutěž MČR, která postavila letos výrazně obměněnou trať, je Valaška, která ale roste téměř z nuly odznova. Hustopeče jsou prakticky totožné. Bohemka ztrácí rok za rokem jednu RZ za druhou a ostatní sem tam zalepí výpadek jedné RZ nějakým novým úsekem. Například na Krumlově byla jedna krátká nová RZ (částečně nová), ale taky odpadlo daleko delší Lipno. Z dlouhodobého pohledu je to ještě daleko horší. Zatímco Barumka se jezdí na plus mínus stejných úsecích jako před dvaceti lety, tak většina ostatních soutěží je se stavem z té doby zcela neporovnatelná (s výjimkou rostoucích Hustopečí). Šumava ztratila kompletní Vimpersko. Před dvaceti lety by člověk řekl, že bez Vimperska se Šumava vůbec jezdit nemůže. Přitom dneska to tak je a pořád je to pěkná soutěž. O Bohemce škoda mluvit, tam zbylo jen torzo. Na Příbrami Vystrkov, na Krumlově Slavkov, Na Valašce Santov atd. Na zmíněné Šumavě nádherná RZ Boubská atd. Těch zmizelých RZ je hodně. Ani sprinty na tom nejsou lépe. Řada z nich už opět musí přistupovat k trojím průjezdům, protože nemá tratě.

Teď holt došlo už i na Barumku - ať už za většinou potíží stojí prasata nebo odmítnutí povolení k průjezdu soutěže, pořád má Barumka o celý jeden rallysprint delší trať než zmíněná většina ostatních soutěží MČR. To fakt není žádná sranda postavit.

PS Nevím, jestli je fér říkat, že nejsou novinky, když se jede Kašava, která se v rámci Barumky jela jen jednou (2016) a ještě obráceně. Tzn. minimálně úsek z Všeminy na Kašavu, tzn. nějakých 11-12 km je pro BR nový.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Mirek Fric » stř 13.06.2018 19:08

Ještě jsem zapomněl zmínit, že na Hustopečích se celá řada úseků jezdí v obou směrech, což je také stěží ideální.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2018

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků