Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Historic

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod dusle » úte 04.09.2018 12:52

to Pluto: A byl ještě někdo další ve hře??
dusle
N/1
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 06.08.2016 20:08

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod PLuto » úte 04.09.2018 12:53

Videoblog z Barumky v podání Yaroslava Fedorova

phpBB [video]
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23056
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Mirek Fric » úte 04.09.2018 12:53

Já jsem jel Slušovice - hospoda - Kudlovice - Rajnochovice - hospoda a jsem si jistý, že se dalo stíhat šest RZ (Slušovice - Rajnochovice - Kudlovice; vše 2x) i na celkem pěkných místech, ale jedině na omezený počet aut.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod PLuto » úte 04.09.2018 13:30

Gurun píše:A důvod proč byl zrušen start Nordgrena se asi už nedozvíme,že? Ale jinak ty zajímavosti, za mně dobré a poutavé počtení.


Pravý důvod se nejspíš nedozvíme, i když nějaké neoficiální zvěsti kolují. Ale ty bych sem asi netahal.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23056
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Tonda H » úte 04.09.2018 15:35

Pár záběrů ode mne
phpBB [video]
Tonda H
A/5
 
Příspěvky: 195
Registrován: ned 14.10.2012 10:28

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod PLuto » úte 04.09.2018 19:19

Letos to bylo s řadou (i přihlášených) jezdců napnuté až do poslední chvíle, jestli skutečně pojedou. Zatímco Aleksi Zawadovi se nepodařilo sehnat chybějící část budgetu, některým dalším se problémy vyřešit podařilo. O peripetiích ohledně Yatese jsem psal již dříve. Dávid Botka se rozhodl půjčit svou Fabii R5 László Németovi a sám tak neměl pro sebe auto. Půjčení se nakonec podařilo dohodnout až v sobotu před startem soutěže. Ještě déle trvalo finální rozhodnutí Bruno Magalhaesovi. Ten je na tom letos s budgetem už hodně na dně, prakticky celý srpen jsem se pokoušel sehnat někoho místního, kdo by na jeho start přispěl (což se nakonec nepodařilo). Během týdne před Barumkovým týdnem jsme mezi sebou vyměnili desítky SMSek, zpráv přes messenger i telefonátů. Dokonce i kamion vyrazil z Portugalska s naloženým autem s tím, že se o startu ještě rozhodne. Nakonec se to doslova pět minut po dvanácté podařilo a Bruno se nakonec rozhodl do Zlína přijet. Jasně, nepomohla tomu předsoutěžní příprava, kdy najel jen pár kilometrů na předzávodním testu a navíc do toho nahrálo nepříznivé počasí. Ani za sucha by ústřední trojici nestíhal, ale měl by mnohem větší šance, než na vlhku a mokru, s čímž ve Fabii nemá příliš zkušeností. I přesto jsem rád, že to nezvdal a přijel do Zlína pokusit se ještě zabojovat o titul...
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23056
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Gurun » úte 04.09.2018 19:50

A jak hodnotí pořadatel letošní ročník? Tím myslím ne jen účast, či neúčast posádek, ale i chování diváků, jejich množství, hodnocení či chování pozorovatelů, jednání se všema, kdo mají do toho co povídat, zda dají razítko,atd. To by mně opravdu zajímalo.
Gurun
A/5
 
Příspěvky: 318
Registrován: stř 05.11.2008 11:10
Bydliště: Modrá

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod dusle » úte 04.09.2018 20:35

Chtěl jsem se zeptat, jak to vypadá se smlouvou s FIA/Eurosportem na příští ročník, případně další ročníky? Pokud je příští rok již pod smlouvou, víte datum nebo je ještě brzo?
dusle
N/1
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 06.08.2016 20:08

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod dusle » úte 04.09.2018 20:49

Mirek Fric píše:Já jsem jel Slušovice - hospoda - Kudlovice - Rajnochovice - hospoda a jsem si jistý, že se dalo stíhat šest RZ (Slušovice - Rajnochovice - Kudlovice; vše 2x) i na celkem pěkných místech, ale jedině na omezený počet aut.
Upřímně dávat první Kudlovice se zpožděním Rajnochovic, policejním Passatem v zádech a půlkilometrovým výstupem by pro nás bylo nereálné. Ale tak samozřejmě by se na Kudlovicich dalo jet jinam a obejít se bez výšlapu. Nicméně my preferujeme menší počet lidí i za cenu chůze
dusle
N/1
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 06.08.2016 20:08

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Mirek Fric » úte 04.09.2018 21:46

Rozumím, ale třeba hned první tři zatáčky po startu Kudlovic jsou fakt pěkné a dá se tam velmi snadno dostat. Stejně tak třeba následující hluboký kat mezi Sušicemi a Kudlovicemi. Já taky divácká místa nevymetám, když to nemusí být ;)
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2018

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků