Rally Jeseníky [RSS]

Rally Jeseníky [RSS]

Nový příspěvekod PLuto » stř 06.12.2017 12:54

Rally Jeseníky [RSS]
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Jeseníky [RSS]

Nový příspěvekod PLuto » stř 07.02.2018 16:23

Rally Jeseníky se letos pojedou - http://www.autosport.cz/clanek.php?cl=19563
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Jeseníky [RSS]

Nový příspěvekod PLuto » stř 08.08.2018 23:27

Protože se množí spekulace, jak to bude letos s Rally Jeseníky, tak jsem se dotázal na oficiálních místech a bylo mi potvrzeno, že se letos Jeseníky pojedou a ZU by měly vyjít již brzy.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Jeseníky [RSS]

Nový příspěvekod PLuto » čtv 09.08.2018 17:30

Venku už jsou zvláštní ustanovení - http://www.autosport.cz/zavody/?id=1456
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Jeseníky [RSS]

Nový příspěvekod Karbonyl » čtv 13.09.2018 20:51

Leher/Skořepa:

Obrázek
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Jeseníky [RSS]

Nový příspěvekod PLuto » čtv 13.09.2018 21:27

Informace pro posádky Rally Jeseníky - pro seznamovací jízdy patří na tréninkové auto jen trojúhelník, všech pět čísel v tašce patří na závodní speciál.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Jeseníky [RSS]

Nový příspěvekod PLuto » ned 16.09.2018 19:49

phpBB [video]
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Jeseníky [RSS]

Nový příspěvekod Walach » úte 18.09.2018 08:13

Petr Semerád se stal vítězem RSS.
play stupid games, win stupid prizes
Uživatelský avatar
Walach
A/6
 
Příspěvky: 1954
Registrován: čtv 18.12.2008 19:59
Bydliště: Valmez City

Re: Rally Jeseníky [RSS]

Nový příspěvekod Mirek Fric » úte 18.09.2018 17:27

Tomáš Uher na RZ3 - celkem dost divočin a speciálně průjezd retardérem v čase 1:15 stojí za to :D
phpBB [video]
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Rally Jeseníky [RSS]

Nový příspěvekod Mates » pát 21.09.2018 14:23

Jeseníky byly i přes slabší startovku a po omluvenkách několika posádek reálně ještě slabší startovní pole opravdu velmi pěknou soutěží. RZ klasika, ovšem formát velice kompaktní, přívětivý fanouškovi, s Rendou Dohnalem jsme stihli 3RZ + přeskupení a servis. Na RZ1 jsme byli ve známé pasáži kousíček před cílem, v táhlé levé, která klouže a vynáší, poté na RZ5 v poslední levé před cílem (cutovací přes mostek) s výhledem na předchozí táhlou levou v lese (někdo z Adam Cupu tam nechal nárazník, myslím Baďura), na poslední RZ jsme šli do první zhruba čtvrtiny RZ, ostrý padák, velké brzdy a utáhlá pravá okolo skály. Odložka s Vlčákem si jeli vlastní závod, na oko byl překvapivě o něco agresivnější Odložka. Pak tam byl Karel Trněný, ten si jel tak nějak to svoje. Pěkně rozevlátý byl po dlouhé pauze Kurka. Nejlépe se mi ale na oko jevil Tomáš Uher s dieslovou Fábií, ta byla podle mě využívána téměř na maximum, viděli jsme jej i na třech kolech, ostatně vyhraná RZ ve dvoukolkách taky super počin, škoda chyby na poslední RZ, přesto parádní výkon a velká pochvala :!: Moc mě zaujal také Dominik Stříteský, druhá opravdová rally v životě a hned vítězství v Adam Cupu před Martinem Vopatřilem, navíc jej dokázal stabilně stíhat a na poslední RZ při ataku Vopatřila zajet i nejlepší čas. Úžasný výkon podával i Jirka Pohlídal, ten některými časy zavíral ústa spoustě soupeřů, moc pěkně i Krajča s Houštěm, tradičně super Semerád, ten očividně na poslední RZ ještě zkoušel zatáhnout, měl i dvě krizovky, naopak ráno bych jej pochválil za jízdu hlavou na klouzavém povrchu. Na oko super i Kornhefr, ten si zaslouží pochvalu za fair play, když po první RZ využili nepovolené pomoci, a i když je nikdo neviděl, odevzdali po poslední RZ jízdní výkaz, i když by se jim body do tabulky jistě hodily. Proto nechápu jejich šílený průlet na poslední RZ, jednoznačně nejpozději na brzdy, ale nakonec to tak tak ustáli. Největší překvapení co do výsledku určitě Pátl, moc hezky i na oko, příjemné překvapení. Hezká ostrá premiéra v R2 i pro Hartmanna, toho ale lepší výsledek stála přemíra snahy a několik chyb. Škoda brzkého odstoupení Zedníka a Navrátila, moc hezky na oko i Knápek, který si na Adama zvykal, časy tam však pro mě nepochopitelně nebyly. Nemastný neslaný byl po celou soutěž Svačina. Hodně rozevlátý byl Mareček, který to ale nakonec až do cíle neustál a havaroval. Tradičně super na oko Urbani se 130LR. Poprvé jsem měl možnost naživo vidět i Dvořákovou, moc hezká jízda :!: Potěšil mě i znatelný pokrok Dvořáka s R2 a z konce pole nejvíce zaujal Malaník s Favoritem, ostatně 32. místo v cíli je super výsledek.

Sečteno a podtrženo návrat Jeseníků za mě na jedničku, i když to byla hodně těžká rally, ráno mokro, odpoledne bordel a vysoké tempo, kompaktní formát, divácky přívětivý, navíc pěkná místa po troše lesní turistiky.
Nějaké fotky zde: https://www.facebook.com/media/set/?set ... =3&__xts__
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí


Zpět na Sezona 2018

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků