Rally Bohemia [MČR]

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod ZAVODY » pát 12.07.2019 08:15

Ano mates není to jen pro diváky . Plno posádek už odjíždí v úterý a chtějí si udělat nějaký přesný plán zakreslit do mapy různý věci atd. a taky nemůžou . Vše je v dohadech a pak zjistí , že to není pravda . Co je mi platný že to budu vědět až ve středu a to v poledne NA PŘEJÍMKÁCH když mám už trénovat od 14 hod ( tak dejte tréninky od čtvrtka když dáváte mapy ve středu ) a ne se hrabat v papírech . Věřím že domácí posádky včetně diváků ví více než přespolní a mapy mají už od víkendu . Proto kdo dal tento nesmysl do ZU až ve středu by ho měli zastřelit . Bud at to zakodují na internetu a přes svoji licenci se tam dostanou a nechají mapy pro posádky aspon od pondělka úterka ráno .
ZAVODY
A/5
 
Příspěvky: 181
Registrován: úte 01.01.2008 20:46

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod pelikan » pát 12.07.2019 09:15

Já jsem měl právě vždycky pocit, že kvůli posádkám a tedy zamezení černým tréninkům se mapy zveřejňují co nejpozději. A pokud pominu, že něktré místní nebo vyvolené posádky by si mohli být třeba náhodou tzv. "rovnější" tak je to přeci pro všechny stejné. Takže pokud to stihnou ostatní?
pelikan
N/2
 
Příspěvky: 666
Registrován: sob 12.12.2009 15:24

Rally Bohemia [MČR] - Rally průvodce

Nový příspěvekod Mogul Černý Racing » pát 12.07.2019 09:47

Ahoj všichni, jelikož si vás fanoušků velice vážíme.Rozhlodli jsme se na zkoušku pro vas vytvořit v Google mapách kompletního rally průvodce s navigačními odkazy na dívácké místa a na naše stání do servisuDoufáme, že se průvodce osvědčí a budete požadovat vytvoření i dalšího.
Těšíme se na vás a držte nám palce..... dobře hustý pozdrav všem
https://www.google.com/maps/d/viewer?hl=cs&mid=1nipkj-x9CLcaZQfy2xZixnSACYKt2bFt&ll=50.56679234278038%2C14.917381999999975&z=9
Mogul Černý Racing
Rally škola
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 12.07.2019 09:17

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod PLuto » pát 12.07.2019 11:02

pelikan píše:Já jsem měl právě vždycky pocit, že kvůli posádkám a tedy zamezení černým tréninkům se mapy zveřejňují co nejpozději. A pokud pominu, že něktré místní nebo vyvolené posádky by si mohli být třeba náhodou tzv. "rovnější" tak je to přeci pro všechny stejné. Takže pokud to stihnou ostatní?


On je celkem rozdíl, když někdo jede na Bohemku třeba už podesáté a zhruba ví, do čeho jde, ať se jede kdekoliv a někdo (třeba cizinec), který tam jede úplně poprvé a rád by se dopředu připravil.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23217
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod Haryk » pát 12.07.2019 13:05

achy vy plánovači :lol:
já to vidím živě a v barvách, jak tejden před odjezdech ležíte po večerech v mapách a pomocí waze, garminu s cyklostezkama, tomtomem pro auta a google map plánujete na vteřinky a centimetry, kdy a kam pojedete, kolik aut z první desítky uvidíte, abyste pak na vteřinu přesně vyrazili na další místo a přímo se děsíte, že vám dvakrát na jednom semaforu padne červená a vaše tejdenní práce spadne do kanálu, jen pro informaci, toto je rallye, BOASka je něco jinýho a orientační běh autem taky, good luck ;)
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod Mirek Fric » pát 12.07.2019 13:22

Hmm, speciálně Barumku nebo Hustopeče opravdu plánuju velmi dlouho dopředu, protože se snažím pomoct i zahraničním známým. Pokud bych na to měl dva dny, tak pro ně připravím leda tak velký h*vno, protože tou dobou jsem už ve Zlíně a mám jiné starosti. S jinými soutěžemi to není takový extrém, ale dva dny na rozumné plánování opravdu nestačí.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod Mates » pát 12.07.2019 13:25

Kdyby ty mapy byly třeba alespoň interaktivní, když už výjdou takhle pozdě, že :?:
Mimochodem ano, pokud už jedeš přes celou republiku, tak to opravdu vše neplánuješ v den odjezdu nebo na místě...
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 4002
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Rally Bohemia [MČR] - Rally průvodce

Nový příspěvekod Mirek Fric » pát 12.07.2019 13:31

Mogul Černý Racing píše:Ahoj všichni, jelikož si vás fanoušků velice vážíme.Rozhlodli jsme se na zkoušku pro vas vytvořit v Google mapách kompletního rally průvodce s navigačními odkazy na dívácké místa a na naše stání do servisuDoufáme, že se průvodce osvědčí a budete požadovat vytvoření i dalšího.
Těšíme se na vás a držte nám palce..... dobře hustý pozdrav všem
https://www.google.com/maps/d/viewer?hl=cs&mid=1nipkj-x9CLcaZQfy2xZixnSACYKt2bFt&ll=50.56679234278038%2C14.917381999999975&z=9


Díky
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod pelikan » pát 12.07.2019 13:54

Pluto, napsal jsem tam něco špatně? Tedy, že důvodem proč nezveřejňovat mapy dříve je obava pořadatelů před horlivými najížděči tratí? Možná je tam i obava, že se neprodají tištěné programy, ale podle mě si za tento stav mohou posádky sami. Kdo mezi ně patřil nebo stále patří je mi srdečně jedno.
Jenže jako ve všem co se týká tohoto krásného sportu musíte prostě začít u sebe tedy v řádech. Když tam něco napíšete tak na tom trvat. Ať už se jedná o terminy toho či onoho, nebo třeba přesnou definici velikosti a rozmístění retardérů nebo třeba používání eR značek na autech v ČR.
pelikan
N/2
 
Příspěvky: 666
Registrován: sob 12.12.2009 15:24

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod švagr » pát 12.07.2019 14:31

Mates píše:To sice ano, ale nic to nemění na tom, že je to pro diváky z druhého konce ČR hodně nepřívětivé vzhledem k jakémukoliv plánování... :roll:


Tak bohužel někteří pořadatelé rally už dlouho nepořádají rally pro diváky, když je vše tajné jako hrad v Karpatech. :( Opravdu vydat mapy 2 dne před startem rally není přívětivé pro nikoho. Neděle večer nebo pondělí ještě jde. Mají nové rzty a nevím na co si zase pořadatelé Bohemia rally hrajou ;)
švagr
N/1
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 25.07.2016 21:50
Bydliště: Zlín

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2019

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků