Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Historic

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod gonzo » úte 20.08.2019 19:40

Ještě doplním, že podobně to dle mapy bylo i na Pindule DM A, zákaz na Kudlově, ale potom dlouhá široká cesta na zaparkování desítek aut. :idea:
gonzo
N/3
 
Příspěvky: 1326
Registrován: úte 01.01.2008 19:16
Bydliště: Napajedla,Jaroslavice

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod PetrWRC » úte 20.08.2019 19:49

Mirek Fric píše:Pluto nebo Karbonylu, víte, proč byl v sobotu policií hlídaný zákaz vjezdu na RZ Halenkovice už ve Spytihněvi, takže víc jak dva kilometry jinde než být podle mapy měl (a absolutně nesmyslně daleko)? Já jsem se tomu náhodou v plánování vyhnul, ale spousta lidí byla pořádně naštvaná...

Přidám, první Halenkovice a příjezd od Napajedel - kdo vymyslel výběrčí odhadem 50 metrů za železničním přejezdem? Za nima bylo určitě půl kilometru volno k první hlídce PČR, která už to dál nepouštěla a odkláněla na přilehlou louku. Dopravní kolaps byl už z hlavní a timhle jste tomu jen přidali. Že se to tam "regulovalo" na louku chápu z důvodu příjezdu posádek na zkoušku.

Ad. 2 - Maják a organizovaný přechod k hradu - tady to smrdí průserem každej rok a ani letošní rok nebyl výjimkou (minimálně první ranní průjezd) - blíž kdyžtak Pluto napiš soukromě
PetrWRC
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 3381
Registrován: úte 01.01.2008 15:14
Bydliště: České Budějovice

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Tomáš » úte 20.08.2019 19:58

Merten píše: ...
Kde se v Llarenově týmu vzala ta drzost podávat protest, to mi hlava nebere.Docela rád bych si přečetl Plutův názor na věc.

ad Llarena - sice nevím, jestli dával protest, ale jestli ano, tak to prostě zkusil a vyšlo to. Horší než Llarenovo jednání bych viděl spíš to, že mu na to někdo (ředitel) naletěl ....
ad Pluto - tak Petr je součástí barumky (na str. 15 of. programu veden v rámci dvou útvarů ředitelství rally), a je tedy pochopitelné, že nebude nadávat na rozhodnutí svého "nadřízeného", byť si o něm může myslet cokoliv. Proto jsem čekal jeho diplomatickou odpověď. Nijak ji nekritizuji, loajalitu beru jako obecně sympatickou vlastnost. Na druhou stranu jsem přesvědčen, že stát se něco takového na jiné soutěži, tak to bude kritizovat stejně ostře jako jiní.
Tomáš
A/6
 
Příspěvky: 1577
Registrován: ned 12.07.2009 13:51

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Karbonyl » úte 20.08.2019 20:00

Všechny připomínky k příjezdům na RZ sbíráme a předáme. Odpověď, proč to letos fungovalo jinak, osobně neznám.
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Karbonyl » úte 20.08.2019 20:00

Tomáš píše:ad Pluto - tak Petr je součástí barumky (na str. 15 of. programu veden v rámci dvou útvarů ředitelství rally), a je tedy pochopitelné, že nebude nadávat na rozhodnutí svého "nadřízeného", byť si o něm může myslet cokoliv. Proto jsem čekal jeho diplomatickou odpověď. Nijak ji nekritizuji, loajalitu beru jako obecně sympatickou vlastnost. Na druhou stranu jsem přesvědčen, že stát se něco takového na jiné soutěži, tak to bude kritizovat stejně ostře jako jiní.

Myslím, že Pluto měl na mysli spíš svou oficiální funkci v ERC.
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Karbonyl » úte 20.08.2019 20:05

phpBB [video]
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Mirek Fric » úte 20.08.2019 20:11

Další erbéerkaři :mrgreen:
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Tomáš » úte 20.08.2019 20:22

Mirek Fric píše: .... Tyhle situace bohužel nemají dobré řešení. Vždycky je někdo poškozený, v tomhle případě se jako poškozený podle verdiktu může cítit jak Torn, tak Llarena, tak i Erik Cais.

Tak Llarena není poškozený, ale naopak vítěz (+ juniorský šampión), byť to vítěz patří spíš do uvozovek. A jsem rád, že v této věci se ještě něco děje, jak píše Pluto, a tedy se může psát, že dosud je jen prozatímní jun. šampión.
Jako poškozený se může cítit Erik Cais. Každopádně jak jsme se bavili v cíli, přestože byl hodně smutný a zklamaný, bral to pořád ještě s nadhledem věcí důležitějších. Když budu volně citovat, tak: jsem moc zklamaný, podle mezičasů, které mi hlásili známí (Erikova domácí RZ), bych nejspíš vyhrál. Je to ještě mnohem větší zklamání než vloni, každopádně mnohem důležitější teď je, aby Martin s Ondrou byli v pořádku.
No a jednoznačným poškozeným se stal Torn, který díky (špatnému) rozhodnutí od rozhodčího stolu přišel o juniorský titul.
Tomáš
A/6
 
Příspěvky: 1577
Registrován: ned 12.07.2009 13:51

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod znt » úte 20.08.2019 20:24

Děkuji, že mi někdo odpověděl na můj dotaz ohledně uklízení místa po Vlčkově nehodě :roll:
2001 - 2010 Lada VAZ žiguli 2103 -> 2010 - 2015 Škoda Felicia Kit Car (imitace) -> 2012 - ? Škoda Fabia RS
Uživatelský avatar
znt
A/5
 
Příspěvky: 150
Registrován: pát 27.03.2009 20:35
Bydliště: Zlín

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Tomáš » úte 20.08.2019 20:29

Karbonyl píše: Myslím, že Pluto měl na mysli spíš svou oficiální funkci v ERC.

Jasně, to přidal pak jako druhé, že když se to ještě dál řeší, tak se jako of. činovník (a já taky pochopil, že v rámci ERC) nebude do def. rozhodnutí dál vyjadřovat. Samozřejmě i toto vyjádření je mi sympatické ....
ps: teď si uvědomuji, že jsem ho dnes dvakrát za sebou pochválil, tak snad tu nebude psát jako onehdá, že s ním pořád nesouhlasím ... (jen občas) :-)
Tomáš
A/6
 
Příspěvky: 1577
Registrován: ned 12.07.2009 13:51

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2019

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků