Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Historic

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod standak » pon 02.12.2019 12:10

Karbonyl píše:Všechny připomínky k příjezdům na RZ sbíráme a předáme. Odpověď, proč to letos fungovalo jinak, osobně neznám.

Předem se omlouvám, že tady vytahuju kostlivce.
Jen se chci zeptat, jestli se pátralo a přišlo na to, kde byla příčina problému s tím několikrát zmiňovaným příjezdem diváků od Napajedel? Díky
FANS OSEK !!!
standak
N/1
 
Příspěvky: 47
Registrován: pát 08.11.2013 08:46

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod PLuto » ned 17.05.2020 18:38

standak píše:Předem se omlouvám, že tady vytahuju kostlivce.
Jen se chci zeptat, jestli se pátralo a přišlo na to, kde byla příčina problému s tím několikrát zmiňovaným příjezdem diváků od Napajedel? Díky


Cím, že se to interně řešilo, ale přesnou příčinu už si fakt nepamatuju...
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod PLuto » ned 17.05.2020 18:48

PLuto píše:Podle posledních informací to vypadá, že situace se bude ještě dál řešit. Proto se tu do končeného verdiktu nebudu k situaci vyjadřovat (jakožto oficiální činovník bych neměl), ale slibuju, že až to bude všechno hotové, tak napíšu přesně, jak se co dělo a uvidíte, že nic není černobílé a rozhodování není tak jednoduché.


Na letošní Želechovické besedě jsem byl upozorněn, že jsem po tom finálním verdiktu nepopsal detailně celou situaci tak, jak jsem slíbil. Měl jsem k tomu sepsaný podrobný komentář a měl jsem za to, že jsem ho sem po finálním verdiktu ze Ženevy dával. Ale vypadá to, že jsem ho sem fakt nedal. A co je ještě horší, nemůžu nikde na počítači ani najít ten soupis. Pokusím se to tedy sepsat znova, snad si při své tragické paměti na většinu detailů vzpomenu...
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod PLuto » ned 17.05.2020 18:59

A poodhalím trošku dva projekty, které se plánovaly směrem k loňské Barumce a nakonec se neuskutečnily. Jedním z nich byl start špičkového jezdce s novou Fiestou R5 MK2. V úvahu připadali Craig Breen nebo Erik Camilli, oba se startem souhlasili. Jedním z důvodů, proč se vše nakonec neuskutečnilo, byl nedostatek nových modelů i náhradních dílů, kdy se vše soustředilo na start na Deutschlandu.
Druhým projektem byl opětovný start továrního jezdce Hyundai. Od začátku se vedly jednání o pár startech v rámci ERC - v Polsku měl jet Huttunen, v Itálii Scandola, v Maďarsku v rámci testu nového R5+ Dani Sordo (z čehož úplně sešlo). V původním plánu byl i start na Barumce, v jednu z ranných chvil se uvažovalo i o Loebovi, ale z toho celkem záhy sešlo. Posléze už to začalo více či méně směřovat k tomu, že by se do Zlína vrátil Dani Sordo. Nakonec však zaúřadoval španělský Hyundai, který "přeplatil" plány a místo toho Dani startoval na Rallye Cristian López Herrero. Na přihlášku Hyundaie jsme čekali i po uzávěrce přihlášek až do opravdového samotného deadlinu. Jak to ve finále dopadlo víme všichni.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod standak » pon 18.05.2020 11:23

PLuto píše:Cím, že se to interně řešilo, ale přesnou příčinu už si fakt nepamatuju...

Škoda, že si nezareagoval alespoň o dva týdny dřív, abych si to připomněl a zeptal se přímo nejpovolanějšího v Rally is not dead...
Každopádně pořád doufám, že se to nakonec dozvím. A když si vzpomenu na ty davy nasr...ch lidí, nebudu určitě sám.
FANS OSEK !!!
standak
N/1
 
Příspěvky: 47
Registrován: pát 08.11.2013 08:46

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod kondec » pon 18.05.2020 13:05

standak: Určitě neprozradím nic nečekaného když napíšu, že to byla chyba člověka. Celkový počet lidí, kteří jsou do organizace a příprav zapojeni je v tisících a tady se bohužel soukolí trošičku zadrhlo. V zárodku to bylo nevinné zaváhání, které pak stálo obrovské nervy spoustu lidí. Viděl jsem letošní přípravu, jak se k tomu kluci postavili a musím uznat, že dělají vše proto, aby se již situace nemohla opakovat. Ale i tady platí pořekadlo, že co se může pokazit se pokazí.
kondec
N/1
 
Příspěvky: 87
Registrován: ned 25.10.2015 19:48

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Tomáš » pon 18.05.2020 14:51

kondec píše: Určitě neprozradím nic nečekaného když napíšu, že to byla chyba člověka .....

Řeknětě jméno, nebuďtě slušnej! ... www.youtube.com/watch?v=mjW1pqnhX18 :)
Tomáš
A/6
 
Příspěvky: 1577
Registrován: ned 12.07.2009 13:51

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Mirek Fric » pon 15.06.2020 18:02

Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Předchozí

Zpět na Sezona 2019

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků