Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Historic

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Mates » pon 02.09.2019 18:26

Já jsem tam byl na první průjezd a Vlčák šel suverénně nejdříve na brzdy ze širší špičky R5...nevím, co se mu v druhém průjezdu stalo. Navíc tam jeho Hyundai nejvíce odskakoval, takže možná i ne úplně dobré nastavení.

PS: Nechci s ničím laborovat ani šířit bludy, ale dle mého mu auto nejelo správně. Hned po dvou kilometrech už nahoře na Všemině opravdu výrazně ztrácel i oproti soupeřům okolo něj a auto vůbec nešlo do otáček...tak trochu jsem čekal, že to dole v Trnavě odstaví podle toho, jak to podle zvuku i dojmu nejelo (můžu se mýlit a auto klamalo, nicméně stopky už tolik ne)...tak jestli to pak Martin nechtěl dohánět z kopce :?:
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3989
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Mirek Fric » pon 02.09.2019 19:44

Mimochodem, pomatujete si tohle? Stejné místo, jen asi tak deset vagónů štěstí :geek:
phpBB [video]
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Karbonyl » pon 02.09.2019 22:21

Solowowa jsem viděl naživo a doteď to nechápu. Zaprvé, že se po zádech haluzově trefil do asi jediné skuliny v hradbě stromů, zadruhé, že to pak z potoka vykopali přes les na protějším svahu ven. Mnohem větší husinu jsem tehdy ale měl z Libora Šaška, který byl taky rychlejší, do té levé svoji fabii nastěhoval po dveřích a bokem narazil na konec šprušlí toho mostku. Naštěstí byly zahnuté ven. Byla to taková bomba, že se auto na místě zastavilo, vzneslo a přistálo na pravém boku. I oni pak ale pokračovali dál, i když auto bylo docela rozpárané.
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Walach » čtv 05.09.2019 14:53

PLuto píše:Podle posledních informací to vypadá, že situace se bude ještě dál řešit. Proto se tu do končeného verdiktu nebudu k situaci vyjadřovat (jakožto oficiální činovník bych neměl), ale slibuju, že až to bude všechno hotové, tak napíšu přesně, jak se co dělo a uvidíte, že nic není černobílé a rozhodování není tak jednoduché.

Máme v tomhle nějaký posun?
play stupid games, win stupid prizes
Uživatelský avatar
Walach
A/6
 
Příspěvky: 1954
Registrován: čtv 18.12.2008 19:59
Bydliště: Valmez City

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Karbonyl » čtv 05.09.2019 22:49

Stále je to v běhu...
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod PLuto » pon 09.09.2019 00:35

Tomáš Vrábel a jeho reportáž z Barumky: http://www.vmrallyteam.sk/barumka-tenkrat-poprve/
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Sabelt » pon 09.09.2019 22:54

Co se tyka prijezdu a celkove postaveni k divakum ... uz zaplatili tak ted at si poradi sami ... loni to bylo ve stylu dal uz jen vip tak sem si ho letos koupil 9200 pro dva .... ok dojedu do slusek na divacke misto pro vip totalne zamr*** loni uz kilometr pred nas bez vip nechteli pustit .... nikdo to tam neridil tak vsichni couvat zpet do kopce ... v patek o pousteni jako prasata na porazku od 19h na garaze ani nemluvim toto za 4600 na osobu je tezce pres caru vzal sem to snad ze 4 ruky ale vip uz nikdy vic vetsi potupa nez obyc permice .... na mestske sem nevidel ani bugatky nic pac nejaky retard rekl ze na garaze pusti vip az od 19h ... jako fakt .... ?!
Sabelt
N/1
 
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 05.09.2019 07:44

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Martin J. » úte 10.09.2019 18:04

Původně jsem se na to chtěl vykašlat, ale dívám se, že jsem nebyl sám… Od začátku. Vypadl mi kamarád, se kterým jsem roky jezdil. Manželku jsem také nepřekecal (před 10 lety ji na Barumce policajti škrábli auto a od té doby ji rally nebaví :D ). Zkrátka jsem se plácl přes kapsu, zařídil si penzion, koupil VIP a jedu.
Nejdříve přípitek na radnici. No, nikdy víc. Zatímco si dole posádky vybíraly startovní pozice a komentátoři dělali předstartovní rozhovory, my jsme čekali na primátora a ředitele. Ale co, však jsem mohl jít dolů. Pak nás vypustili na balkon. Až tam jsem zjistil, že tam přes ty vlajky není skoro nic vidět a jelikož z druhé strany náměstí burácel Škodapark, tak ani slyšet.
Večer garáže - tragedie. Bugatky projely, když jsem se tlačil u vstupu, historiky jsem jakž takž stihl. Ono tam z těch garáží stejně moc vidět není. Určitě si ale připadáte téměř jako v lese. Ty stromy podél cesty už za ty roky zmohutněly, tak hlavně z vyšších pater musel být zážitek jak z Bunče… Tak snad ta projekce. Jenomže když se setmělo, tak jediné, co vidíte na obrazovce, je záblesk a…. vlastně nic…. I když znám spoustu lepších míst na městské, nikam jinam se mi přecházet nechtělo. Tak jsem to nějak přetrpěl.
Sobota Slušovice. Masakr. Byl jsem jeden z těch blbců, co se *****.. až dolů, aby byly co nejblíž trati. Tak jsem se aspoň na VIP vždy díval a měl jsem tedy možnost si zažít pohled druhé strany. Ve VIP roadbooku to ale tak bylo – parkování podél cesty až dole! Také jsem couval spousty metů do kopce, až mi spojky bylo líto….. Samotné místo na tribuně nebylo špatné, ale zase takový rozdíl oproti louce dole to není. A jinak je fajn, že zóna je komentovaná, ale ty reprobedny od gramofonu nemohly být slyšet snad ani dole u silnice…. A kvůli řízečkům a jinému občerstvení, které začalo docházet ještě před prvním průjezdem historiků, jsem si tu vstupenku rozhodně nekupoval….
Byl jsem z toho trochu znechucen, takže nakonec převládlo přesvědčení v sobotu večer odjet domů. Kluci předváděli krásný sport a bylo se na co koukat, ale já už dnes vím, že VIP jsou vyhozené Kč….. To si raději koupím obyč. vysačku a zbytek věnuji na charitu. Budu mít aspoň dobrý pocit…..
Martin J.
Rally škola
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 10.09.2019 17:14

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Ruba » úte 10.09.2019 19:15

A k vůli těmto šaškům museli normální "visačkáři" šlapat 3 km z parkoviště k RZ? Měl bys připlatit spíš za gramatiku než za VIP lístek. ;)
Uživatelský avatar
Ruba
A/5
 
Příspěvky: 275
Registrován: pon 18.01.2010 22:31

Re: Barum Czech Rally Zlín [FIA ERC, MČR] + Star Rally Histo

Nový příspěvekod Martin J. » úte 10.09.2019 20:24

Máš pravdu, mohl jsem si to po sobě ještě jednou přečíst :o . Normálně by mi nevadilo šlapat cca 1km pěšky - dál to nebylo. Mě mrzí to, že si něco zaplatíš. Dostaneš instrukce kam a kudy máš jet. Když tam dorazíš, tak se tam ani neotočíš, protože je tam plno. Z toho 80% těch, co tam být neměli.... Kdyby mi řekli nech to na louce před letištěm, ani neceknu.....
Martin J.
Rally škola
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 10.09.2019 17:14

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2019

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků