Rallysprint Kopná [RSS]

Re: Rallysprint Kopná [RSS]

Nový příspěvekod Starosta » stř 26.06.2019 20:09

Vážení přátelé rally, s lítostí v srdci Vám musím oznámit, že ročník rally sprintu Kopná 2020 se přes obec Trnava pravděpodobně neuskuteční z důvodu hrubého porušení ústních dohody trvající již více než pět let ze strany pořadatele a majitelů místních komunikací. Pokouším se Vám tuto skutečnost sdělit už asi ve třetí zprávě, ale protože jsem internetové kopyto, tak se mi to moc nedaří. O co jde. Pořadatelé rallysprintu PL porušují dohodu s majiteli místních komunikací v obci Trnava. Situace je velmi vážná a konečné rozhodnutí se má uskutečnit do 3.7.2019. Prosím osoby s "vysokou mírou vlivu", aby se ze svých pozic pokusili situaci zvrátit ve prospěch RSPL a v případě zájmu Barum rally 2020. S pozdravem Starosta - jedná se asi o třetí verzi sdělení, ale stále se mi nedaří jeje přilepit na zdejší fórum. V žádném případě nejde o žert a opravdu je dost možné, že jedna z nejlepších RZ se přes Trnavu nepojedu.
Starosta
Rally škola
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 26.06.2019 18:45

Re: Rallysprint Kopná [RSS]

Nový příspěvekod Starosta » pon 02.12.2019 20:31

Dobrý večer všem. Po dnešním rozhovoru se starostou Trnavy se Rally sprint Fagus Kopná 2020 přes Trnavu rozhodně nepojede. Dle jeho sdělení, nenávist, lež a zášť zvítězila nad zdravým rozumem, ekonomikou a rally sportem. Barum rally 2020, pokud bude zájem o Trnavu, tak ta se klidně pojede a RZ bude schválena. S pozdravem Starrosta
Starosta
Rally škola
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 26.06.2019 18:45

Re: Rallysprint Kopná [RSS]

Nový příspěvekod Pepé » pon 02.12.2019 21:58

Pane starosto, děkujeme za informaci, nějaký konkrétní důvod je znám?
Pepé
N/1
 
Příspěvky: 74
Registrován: úte 27.08.2013 20:44

Předchozí

Zpět na Sezona 2019

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků