TipCars Pražský Rallysprint [volný]

Re: TipCars Pražský Rallysprint [volný]

Nový příspěvekod Mirek Fric » čtv 28.11.2019 14:05

Vynechme politiku, prosím. K té se dá vyjadřovat na milionu jiných míst, tak si udržme alespoň tohle, kde politika není.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: TipCars Pražský Rallysprint [volný]

Nový příspěvekod Tomáš » čtv 28.11.2019 20:20

A já zase Walachovi rozumím. Navíc politiku do toho netahá on, ale onen (oni) zmínění, kterým (bez jakéhokoliv vztahu k danému sportu) jde jen o zviditelnění se. Naštěstí má Walach (pořád) ještě tu svobodu se k tomu vyjádřit, ať už se jedná o motoristický nebo nemotoristický server ...
Jo, a pokud by už chtěl někdo kritizovat (nestoudné) propojení politiky a rallysportu, mohl se vyjádřit třeba k tomuto:
https://www.ewrc-results.com/image/132559/?entry=384820
Jak to,že dané auto mohlo vůbec odstartovat do BR, když je to proti předpisům a řádům jak FIA, tak FASu?! Kdo tehdy proti tomu protestoval ...?
Tomáš
A/6
 
Příspěvky: 1577
Registrován: ned 12.07.2009 13:51

Re: TipCars Pražský Rallysprint [volný]

Nový příspěvekod Miloš-V » čtv 28.11.2019 21:10

Tohle (myslím teď to ¨tahání politiky do sportu formou osobní účasti, ne přímo tu politickou reklamu na voze) těžko nějak soudit, řekl bych, že problematické to v tomto ohledu může být u Klause, o kterém nijak není známo, že by se rallysportem někdy zaobíral, pak jde patrně o obyčejnou politickou kampaň, ovšem u těch předchozích bych řekl, že tomu tak nebylo, byť to samozřejmě k politické sebeprezentaci posloužilo, tak, jako všechno. U Topola se dlouhodobě ví, že se o rally zajímá, jestli se nepletu, tak jel Stopu už před vstupem do vysoké politiky, u Miloslava Vlčka to je podobně, myslím, že jsem někde četl, že má sbírku veteránů..... takže tím, že jsou činní v politice, bych jim neupíral aktivní účast v rally (ani tomu Klausovi, i když mi je velmi nesympatický, to je jedno, prostě nikomu, ať si každý dělá co chce), to je zrcadlově podobné, jako když někdo říká, že muzikanti by se neměli vyjadřovat k politice, sám muzikant jsem a nechápu, proč by to, čím se kdo zabývá ve svém volném čase nebo profesně (platí oboustranně) mělo v bránit v tom, co bude dělat, k čemu se bude vyjadřovat).
Uživatelský avatar
Miloš-V
N/2
 
Příspěvky: 824
Registrován: pát 28.10.2011 21:38
Bydliště: Poděbrady

Re: TipCars Pražský Rallysprint [volný]

Nový příspěvekod Tonda H » čtv 28.11.2019 21:22

Nevím jak to má Klaus, ale Okamura má u mne jasný obrázek, tím, jak vedl likvidační kampaň proti rally a pak si dal reklamu na závodní auto...
Tonda H
A/5
 
Příspěvky: 195
Registrován: ned 14.10.2012 10:28

Re: TipCars Pražský Rallysprint [volný]

Nový příspěvekod Karbonyl » čtv 28.11.2019 21:44

Okamura na BR se tehdy na ředitelství řešil, ale už si nepamatuju, jak to dopadlo, jestli šla reklama dolů nebo ne... Ale určitě to neprošlo bez povšimnutí.
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9467
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: TipCars Pražský Rallysprint [volný]

Nový příspěvekod Tomáš » čtv 28.11.2019 22:05

Dopadlo to tak, že se udělalo - ty, ty, ty ...!
https://www.autoklub.cz/wp-content/uplo ... _09_13.pdf
(viz bod 9., str. 2).
Každopádně díky, Kubo, za vzpomínku. Já žil v domnění, že nikdo z CZ činovníku si toho nevšimnul (zahraniční to pochopitelně nemohli vědět). Jestli je to tak, že se to řešilo. a přesto se takto pomalované auto pustilo na start, tak je to ostuda ...
Tomáš
A/6
 
Příspěvky: 1577
Registrován: ned 12.07.2009 13:51

Re: TipCars Pražský Rallysprint [volný]

Nový příspěvekod PLuto » čtv 28.11.2019 22:55

Přiznávám, že už je to hodně dávno a příliš si to nepamatuju. Ani nevím, jestli to bylo na autě nalepené už na přejímce nebo až později. Pak je taky otázka, kdy jsme si toho (či pověření činovníci) všimli. Pamatuju si jen, že jsme to pak v průběhu soutěže řešili, ale to už bylo na "nepřevzetí" pozdě.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23056
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: TipCars Pražský Rallysprint [volný]

Nový příspěvekod Ruba » čtv 28.11.2019 23:36

Už jsem jednou řekl, že jsem Klause ml. nejednou viděl na rally. Takže asi se o to nějak zajímá...
Uživatelský avatar
Ruba
A/5
 
Příspěvky: 275
Registrován: pon 18.01.2010 22:31

Re: TipCars Pražský Rallysprint [volný]

Nový příspěvekod lubos » pát 29.11.2019 09:13

Mirek Fric píše:Vynechme politiku, prosím. K té se dá vyjadřovat na milionu jiných míst, tak si udržme alespoň tohle, kde politika není.


Tak, pravdu díš.
lubos
A/5
 
Příspěvky: 308
Registrován: pát 09.05.2014 13:56

Re: TipCars Pražský Rallysprint [volný]

Nový příspěvekod pelikan » pát 29.11.2019 09:57

Chlapci vy řešíte politiky jako, že jsou vám sympatičtí nebo nejsou atd jenže kdo myslíte, že tahá za různé ekonomické nitky? Proč myslíte, že jel Topolánek v Praze? Určitě ne jen proto, že se sám zajímá o rally, ale důvodů bylo jistě více. Na druhou stranu chcete, aby jezdci stále jezdili. Jenže na to potřebují techniku a na tu peníze. A peníze se nejlépe seženou vždy přes osobní vazby. Četli jste knihu Jak Křeček prášil? Tam je myslím pospáno jak se Vláďa dostal k Benzině atd. Nic není černobílé.
pelikan
N/2
 
Příspěvky: 666
Registrován: sob 12.12.2009 15:24

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2019

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků