Invelt Rally Pačejov [MČR]

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekod Karbonyl » ned 03.10.2021 11:39

Co to zase tlačíš za meziokresní půtky? :D Na Pačejově nejsme, tak nemáme co psát.
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekod Haryk » pon 04.10.2021 12:55

ale jo, jenže žijeme v 21. století, takže nemusíme bejt přímo na místě, aby se vedla diskuze, ale tady je totál mrtvo, to skoro zavání bojkotem, nebo ještě únava z Barumky? ;)
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekod Karbonyl » pon 04.10.2021 16:20

Barumka je dávno pryč, řešili jsme Portugalsko ;)
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekod Tomáš » pon 04.10.2021 21:00

Haryk píše:a jako vždy, nejede na Moravě, to znamená, že je tu mrtvo...
ale špatní jsou ti zelení, že?

Milane, jak píše Karbonyl, tak fakt bych do toho absolutně netlačil nějaké národnostní či regionální vazby, to je hloupost. Podívej se na počet komentů k jiným soutěžím (Hustopeče - 17, Fulnek - 12, Vyškov - 13, ...), jen barumka je trochu jiná. Každopádně nebýt Pluta, Karbonyla a páru dalších, tak to tady umřelo definitivně. Já taky na dlouho vypadl, tak jestli tě to potěší, zkusím:
Pačejov moc hezký, snad až na ten listopadový chlad v neděli dopoledne. Díky kompaktní tratí člověk (na pohodu) stíhal 8 průjezdů a sobotní servis, na poslední jsme si dali i historiky. Tedy jako na barumce, jenže tam to bylo za 2,5 dne, tady za den a půl. Jediný opravdový kaz na soutěži, který mne donutil po skoro 5 měsících reagovat, je vyloučení Cvrčka. Přiznám se, že rozhodnutí SK považuji za absurdní a postrádající alespoň trochu empatie a zdravého rozumu. Pro ilustraci přikládám video:
https://www.youtube.com/watch?v=6t2Fy_5psOA
Pokud by měla v tomto případě posádka dodržet trať (odkaz na bod 19.2 SRP), musela by se otočit, cca 200-250 metrů vracet po poli, najít rychle nějaký vhodný nájezd na cestu a zároveň se modlit, aby je nesestřelil za nimi jedoucí Trojan (do daného místa na horizont se najíždělo v cca 160 km/h!). Opravdu pitomé rozhodnutí, které překonává absurditu s "posunutým" balíkem na Vyškově ...
Tomáš
A/6
 
Příspěvky: 1577
Registrován: ned 12.07.2009 13:51

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekod pelikan » pon 04.10.2021 21:59

Já aniž bych do toho chtěl tahat kraje nebo okresy vidím jeden problém. Tady je fórum kde by se mělo diskutovat, spekulovat a třeba psát aktuální novinky z jiných zdrojů jako FB apod. Nikdo nemáme čas sledovat všechny kanály často sledujeme i jiné události ne jen rally a tak není čas sledovat vše co se ve světě šustne. Jenže tady se čeká jen na oficiální vyjádření nebo pouze vyjádření Pluta nebo karbonyla. Na oficiální vyjádření je hlavní stránka. Mimochodem ani tam se toho tak moc neděje. To je třeba si přiznat jako holý fakt.
Když se kouknu na konkurenční fórum i tam se to změnilo, ale důvod vidím v tom, že komentáře v době konání rally se dříve psali na fórum zatímco dnes se píší u výsledků.
V obou případech to bývalo lepší a zdá se mi, že komunita už tolik nefunguje. A určitě jsme také zmlsaní rychlostí šíření informací.
pelikan
N/2
 
Příspěvky: 666
Registrován: sob 12.12.2009 15:24

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekod Karbonyl » pon 04.10.2021 22:13

Pelikáne já s tebou souhlasím, nikdo tady netvrdí, že to je naše hlásná trouba a tím to hasne, diskutovat tu samozřejmě může kdokoliv, pokud to tedy má hlavu a patu :D Znovu opakuju, že my s Plutem jsme pracovně řešili Fafe a na sledování Pačejova nebyl čas (těch pár postů k Finsku jsem přidal poté, co mi přistály v messengeru). A obecně to tu psal Pluto už dřív, v době sociálních sítí už fora nemají takový význam jako dřív.
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekod lubos » úte 05.10.2021 04:55

Karbonyl píše:Pelikáne já s tebou souhlasím, nikdo tady netvrdí, že to je naše hlásná trouba a tím to hasne, diskutovat tu samozřejmě může kdokoliv, pokud to tedy má hlavu a patu :D Znovu opakuju, že my s Plutem jsme pracovně řešili Fafe a na sledování Pačejova nebyl čas (těch pár postů k Finsku jsem přidal poté, co mi přistály v messengeru). A obecně to tu psal Pluto už dřív, v době sociálních sítí už fora nemají takový význam jako dřív.


Taky názor, ale já (a nejsu sám) FB nemám a mít nebudu; tolik tedy k sociálním sítím. Takže je pro mně (a opět nejsu sám) přínosnější slušné fórum než takové, kde se uráží.
lubos
A/5
 
Příspěvky: 308
Registrován: pát 09.05.2014 13:56

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekod Haryk » úte 05.10.2021 06:34

ale že to meziokresní popíchnutí zafungovalo, což? ;)

Tomáši, tohle mi k Cvrčkovi napsal jeden z ředitelů našich rallye: "Cíl RZ řeší čl.49 SPR. Cílová čára je definována jako čára na obou koncích označená příslušnými panely. Z čehož vyplývá, že posádka musí projet mezi těmito dvěma panely aby protnula cílovou čáru.", narovinu přiznám, že nevím, jestli měli komisaři jinou možnost, než vyloučení, vím, že obvykle je škála trestů rozmanitá, od zdviženého ukazováku po dekapitaci, ale tady netuším... nějak se mi ale taky vytrácí smysl slova SPORTOVNÍ komisař, ale to už hodně dlouhou dobu...

lubosu, nevšiml jsem si, že bys jakkoli reagoval, když tu byl, ano právě tady, na tom nejslušnějším foru celé galaxie, křivě obviněn špičkovej a hlavně slušnej jezdec z nekalosti... :?
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekod Mates » úte 05.10.2021 07:06

Možná právě proto, že to obvinění křivé nebylo a všichni zainteresovaní to ví ;)
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekod -Vicky- » úte 05.10.2021 10:16

No jestli neprojel cílem, tak jak mu byl změřen čas...?
-Vicky-
N/1
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 11.04.2008 19:28

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2021

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků