Stránka 1 z 5

Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekNapsal: ned 31.01.2021 17:35
od PLuto
Invelt Rally Pačejov [MČR]

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekNapsal: čtv 02.09.2021 20:00
od Karbonyl
Dominik Stříteský potvrdil, že na Pačejově je zpět!

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekNapsal: úte 07.09.2021 08:42
od pelikan
Zdejší asi převážně moravské fórum unavené po barumce zkusím informovat, že F.Delecour potvrdil na svém FB start na Pačejově s Alpinkou RGT patrně od Jírovce.

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekNapsal: pát 24.09.2021 11:26
od pelikan
Opravdu mám také takový pocit, že se tu nic neděje nebo se spíš diskutuje jen u některých soutěží. Čeká se tu jen na hotové informace, žádné dohady tzn. znak nějaké fanouškovské diskuze.
Asi už jste to četli vedle, kam stejně chodíme všichni i když to někteří nepřiznají.
Tedy na Pačejově by se mimo Delecoura měly objevit dva velké kity - Dohnal s P306 Maxi od Loeba a Peták s Mégane Maxi.
Snad se to skutečně povede a piloti své vozy dovedou v pořádku i do cíle.

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekNapsal: pát 24.09.2021 11:56
od Červ
Upřímně si myslím, že se taky změnila doba příchodem soc. medií. V podstatě i přísně utajovaný test se tam většinou objeví ještě v jeho průběhu a kolikrát i s místem a na tyto tryskoproudy informací prostě forum už nestačí... A mě osobně pak příjde zbytečné informaci z médií, které všichni sledujeme kopírovat sem. Proto spíš ocením informaci ze zahraničních zdrojů a serverů, kam třeba tak často nezavítám. A to ani nemluvím o tom, že kolikrát je předem k nějaké informaci domluvena exkluzivita a je možné je "poslat dál" až po zveřejnění na předjednaném médiu...

Jinak obecně mi příjde, že v dnešní době naopak ubylo unikátního obsahu - třeba rozhovorů... V podstatě se jen sdílí a rozepisují informace o dvou větách...

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekNapsal: pát 24.09.2021 12:13
od PLuto
Honza Dohnal na facebooku:

„Loňská půlsezona a i ta letošní se nám povedla, a i když se to možná ne všem úplně zamlouvá, tak jsme obhájili titul mistrů v kategorii 2 WD. Kdo si dokáže představit, jaké úsilí za tím je, jak složité je udržet takové auto v kondici a přežít s ním na specifických českých rychlostních zkouškách, ten si dokáže představit, jak moc velkou radost z obhajoby titulu máme. Po Barum Rally, kde se nám podařilo vybojovat rozhodující body, jsme se rozhodli, že mém oblíbeném Pačejově musíme předvést nějakou bombu. Teď všichni tvrdě pracujeme na tom, aby se všechno povedlo a dopředu a na rovinu říkám, že vše není ještě úplně na 100% jisté,“ říká úřadující mistr ČR v kategorii 2WD a současně historicky nejúspěšnější závodník Rally Pačejov se čtyřmi vítězstvími, Jan Dohnal. „V hlavě se nám začal rodit plán, že bychom chtěli vyzkoušet legendární široký KIT. Dvoulitr, se sedmistupňovou převodovkou…Takové auto jsem vždy obdivoval a říkal jsem si, jaké by to asi bylo, si jej jednou vyzkoušet. Začali jsme s celým týmem tedy shánět někoho, kdo by nám takové auto na Rally Pačejov pronajal. Nebylo to vůbec jednoduché a nakonec jsme se dohodli s týmem nejlepšího rallyového závodníka na světě, s týmem Loeb Racing. Ten má k dispozici dva špičkové Peugeoty 306 Maxi KIT, s nimiž se v poslední době několikrát předvedl právě Sébastian Loeb, ale taky třeba Fracois Delecour, který na Pačejov taky přijede. Dohodli jsme se a já mohu potvrdit, že pokud se týmu podaří zajistit všechny nutné náhradní díly zejména do převodovky, tak se v Pačově svezeme s tímto mistrovským Peugeotem, s jednou z nejlepších dvoukolek v rally, které kdy po zeměkouli jezdily a to zrovna v Pačejově, který mám tak rád. Chceme si to s Ivošem hlavně užít, pobavit sebe i diváky a věřím, že i nejednoho fanouška potěší vidět na vlastní oči takové auto, které se u nás na erzetách už hodně let neukázalo. Chci moc poděkovat všem členům týmu, kteří se na tomto unikátním projektu podílejí a všem našim partnerům, kteří nás v závodění podporují. Pro tuto zvláštní příležitost jsme si vybrali Pačejovskou rally, která má jedny z nejhezčích tratí v domácím mistráku a dokonalou a stále ještě lidskou organizaci a přístup k posádkám i divákům. K tomu všemu můžu potvrdit, že jestli to všechno dopadne úplně správně, tak společně s námi bude v Pačejově startovat ještě jeden KIT z této zlaté doby dvoukolek,“ uzavírá Jan Dohnal.

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekNapsal: sob 25.09.2021 14:05
od Haryk
skvělá příležitost pro Matesa, aby se zašel omluvit za svou špínu před Barumkou...

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekNapsal: pon 27.09.2021 16:23
od PetrWRC

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekNapsal: čtv 30.09.2021 16:01
od trouba
Zeptám se, bude nutný Covid test pro návštěvu servisu?

Re: Invelt Rally Pačejov [MČR]

Nový příspěvekNapsal: sob 02.10.2021 21:22
od Haryk
a jako vždy, nejede na Moravě, to znamená, že je tu mrtvo...
ale špatní jsou ti zelení, že?