Rally Fulnek [RSS]

Rally Fulnek [RSS]

Nový příspěvekod PLuto » pon 03.01.2022 17:54

Rally Fulnek [RSS]
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Fulnek [RSS]

Nový příspěvekod gonzo » stř 27.07.2022 19:38

Uzávěrka prodloužena? Už se to stává pravidlem, že těsně před uzávěrkou je posunuta.
gonzo
N/3
 
Příspěvky: 1326
Registrován: úte 01.01.2008 19:16
Bydliště: Napajedla,Jaroslavice

Re: Rally Fulnek [RSS]

Nový příspěvekod PLuto » čtv 28.07.2022 22:54

Většinou posunutí uzávěrky přihlášek moc nepomůže, kdo chce jet, tak se přihlásí včas. Letos byla uzávěrka přihlášek na Fulnek na české poměry nezvykle brzo a jak jsou prázdniny, tak to řada posádek z dovolené nezvládla. Tipuju, že to je důvod pro prodloužení...
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Fulnek [RSS]

Nový příspěvekod Tonda H » sob 13.08.2022 19:29

Něco ode mne

phpBB [video]
Tonda H
A/5
 
Příspěvky: 195
Registrován: ned 14.10.2012 10:28

Re: Rally Fulnek [RSS]

Nový příspěvekod PLuto » ned 14.08.2022 02:31

Já myslím, že závody to byly zajímavé a celkem podařené. Dva ze tří úseků byly sice hodně rychlé s vysokými průměry, ale i tak byly souboje pěkné a celkem to i odsýpalo. Největší problém bylo nakonec odklízdení olejové stopy po jednom z historiků na poslední RZ. A nakonec i to počasí víceméně vydrželo v pohodě až do konce, i když bylo teda mnohem chladněji, než v předchozích dnech.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Fulnek [RSS]

Nový příspěvekod Mates » ned 14.08.2022 15:05

127,5 a 129,2km/h Ti přijde jako podařené závody :?: Mám-li být upřímný, horší/zbytečnější RZ jsem celkem dlouho neviděl...počasí bylo největší plus na celé soutěži - takhle skvěle vyvážené mezi ani moc teplo ani zima je super. Nebýt Erika a Adama (OK, Vojta jel tentokrát taky moc hezky), tak je to opravdu dost špatné...kór s výpadky Trněného, Trnovce, Dohnala, Poláška, ... pěkné souboje to byly i v historicích, tam se od začátku jelo až na desetiny...stejně jako v několika třídách, ale spíš to bylo jednoduchostí RZ, kde prostě nebylo moc toho času najet. Divácky jsem dlouho neviděl míň atraktivní rally, ani za cenu dlouhých pochodů (které mi rozhodně nevadí) na těchto RZ není co vybírat...rovina, retardér, rovina, odbočení ve vesnici, retardér, pár km rovina, ... a tak pořád dokola. Výjimkou jsou Odry. Vyzdvihnout si asi zaslouží Egon Smékal, poprvé startující po velké ráně na Vsetíně a hned jako druhá dvoukolka (po velkém boji s Mottlem). Slušně jel při premiéře s novým autem Martin Černý, postupně se rozjel k velmi slušným časům. Na oko skvělý Hráček (ten jel snad poprvé ever mimo ČMPR a GPD/Rentor :?: ). Nádherný souboj v Adam Cupu mezi Jančíkem a Jakešem, který teda letos jede fantasticky...Kuba nakonec na poslední RZ Dominika udolal, ovšem musel se hodně zmáčknout a tahat, u nás teda už na brzdách auto moc neřídil. Docela škoda Jakuba Krále s Imprezou, který šel na poslední RZ ven a pak ještě měnil kolo, do té doby jel životní závod. Upřímně, po loňském ročníku jsem velice váhal, zda letos "za chalupu" zamířit, nakonec mě přemluvila účast dua Březík/Cais, ale ... nevím nevím. Vím, že je vždy mnohem jednodušší kritizovat než cokoliv pořádat, ovšem slavnostní start i cíl bez rampy...to je docela zvláštní, servisní zázemí za mě taky žádná sláva. Diváků na náměstí bylo víc než dost, atmosféra taky velmi slušná (výborný nápad propojení s kulturou). To, že se rally odehrává na malém prostoru je taky fajn, ale...nevracel jsem se nikterak nadšený, ba naopak, spíš stejně/možná ještě víc zklamaný než vloni, kdy jsem vůbec nic nečekal.
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Rally Fulnek [RSS]

Nový příspěvekod PLuto » ned 14.08.2022 16:06

phpBB [video]
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Fulnek [RSS]

Nový příspěvekod PLuto » ned 14.08.2022 16:09

Mates píše:127,5 a 129,2km/h Ti přijde jako podařené závody :?: Mám-li být upřímný, horší/zbytečnější RZ jsem celkem dlouho neviděl...počasí bylo největší plus na celé soutěži - takhle skvěle vyvážené mezi ani moc teplo ani zima je super. Nebýt Erika a Adama (OK, Vojta jel tentokrát taky moc hezky), tak je to opravdu dost špatné...kór s výpadky Trněného, Trnovce, Dohnala, Poláška, ... pěkné souboje to byly i v historicích, tam se od začátku jelo až na desetiny...stejně jako v několika třídách, ale spíš to bylo jednoduchostí RZ, kde prostě nebylo moc toho času najet. Divácky jsem dlouho neviděl míň atraktivní rally, ani za cenu dlouhých pochodů (které mi rozhodně nevadí) na těchto RZ není co vybírat...rovina, retardér, rovina, odbočení ve vesnici, retardér, pár km rovina, ... a tak pořád dokola. Výjimkou jsou Odry. Vyzdvihnout si asi zaslouží Egon Smékal, poprvé startující po velké ráně na Vsetíně a hned jako druhá dvoukolka (po velkém boji s Mottlem). Slušně jel při premiéře s novým autem Martin Černý, postupně se rozjel k velmi slušným časům. Na oko skvělý Hráček (ten jel snad poprvé ever mimo ČMPR a GPD/Rentor :?: ). Nádherný souboj v Adam Cupu mezi Jančíkem a Jakešem, který teda letos jede fantasticky...Kuba nakonec na poslední RZ Dominika udolal, ovšem musel se hodně zmáčknout a tahat, u nás teda už na brzdách auto moc neřídil. Docela škoda Jakuba Krále s Imprezou, který šel na poslední RZ ven a pak ještě měnil kolo, do té doby jel životní závod. Upřímně, po loňském ročníku jsem velice váhal, zda letos "za chalupu" zamířit, nakonec mě přemluvila účast dua Březík/Cais, ale ... nevím nevím. Vím, že je vždy mnohem jednodušší kritizovat než cokoliv pořádat, ovšem slavnostní start i cíl bez rampy...to je docela zvláštní, servisní zázemí za mě taky žádná sláva. Diváků na náměstí bylo víc než dost, atmosféra taky velmi slušná (výborný nápad propojení s kulturou). To, že se rally odehrává na malém prostoru je taky fajn, ale...nevracel jsem se nikterak nadšený, ba naopak, spíš stejně/možná ještě víc zklamaný než vloni, kdy jsem vůbec nic nečekal.


Jj, tratě byly svižnější a občas ty rovinky byly až moc dlouhé, to souhlasím. RZ Tošovice jsem nejel, takže nevím. Ale RZ Odry nebyla špatná, bylo tam několik pěkných pasáží. I na RZ Fulnek se daly najít zajímavé místa, kam bych se jako divák šel podívat.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Fulnek [RSS]

Nový příspěvekod PLuto » ned 14.08.2022 16:10

RZ 4 Fulnek v podání Jana Pořízka

phpBB [video]
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Fulnek [RSS]

Nový příspěvekod PLuto » ned 14.08.2022 16:12

phpBB [video]
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Další

Zpět na Sezona 2022

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků