Futures Contproduct Rally Morava [RSS]

Futures Contproduct Rally Morava [RSS]

Nový příspěvekod PLuto » pon 03.01.2022 17:54

Futures Contproduct Rally Morava [RSS]
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Futures Contproduct Rally Morava [RSS]

Nový příspěvekod gonzo » stř 07.09.2022 08:42

Velmi nízký počet přihlášených ,ale při velmi nahuštěném kalendáři to asi nepřekvapí, o HA ani nemluvím .
gonzo
N/3
 
Příspěvky: 1326
Registrován: úte 01.01.2008 19:16
Bydliště: Napajedla,Jaroslavice

Re: Futures Contproduct Rally Morava [RSS]

Nový příspěvekod Karbonyl » stř 07.09.2022 09:15

Zbývá půl dne, něco určitě ještě doteče :)
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Futures Contproduct Rally Morava [RSS]

Nový příspěvekod gonzo » stř 07.09.2022 09:42

Tak původně byla včera, takže moc tomu nevěřím
gonzo
N/3
 
Příspěvky: 1326
Registrován: úte 01.01.2008 19:16
Bydliště: Napajedla,Jaroslavice

Re: Futures Contproduct Rally Morava [RSS]

Nový příspěvekod Tonda H » sob 17.09.2022 17:48

Něco ode mne

phpBB [video]
Tonda H
A/5
 
Příspěvky: 195
Registrován: ned 14.10.2012 10:28

Re: Futures Contproduct Rally Morava [RSS]

Nový příspěvekod PLuto » ned 18.09.2022 19:56

Nakonec celkem pohodový závod, kdy byla jen jedna větší havárie. Ani jednou se nemusela zastavovat RZ, žádné výjezdy sanitek a záchranáři jeli jen k té jedné nehodě a to až po konci RZ. Jen to počasí moc nepřálo.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Futures Contproduct Rally Morava [RSS]

Nový příspěvekod Mates » pon 19.09.2022 13:10

Za mě to byl jeden z nejvíce pohodových závodů za X let. Tím myslím co do hlediska organizace a hladkého průběhu celé soutěže. To počasí bylo velmi nepříjemné a musel jsem se několikrát zahřívat čajem z termosky, nechutně to zalézalo za nehty. Nicméně za mě asi kladné hodnocení soutěže. Dvě takhle dlouhé RZ na sprintu bez přerušení jsem upřímně vůbec nečekal, kór když se ta prostřední oproti loňsku otočila :D Soutěž byla klidná, pohodová, až nudná :) Bříza jel opravdu skvělý závod a jsem rád, že nám zraje. Naprosto profesorský a bravurní výkon se vším všudy. Obrovská škoda technické závady u Kurky, za mě jel pravděpodobně životní závod a bylo mi to upřímně líto, skalp Vlčáka by pro něj byl hodně velký úspěch. Jeden z nejlepších výkonů v životě jsem viděl podat Honzu Dohnala, od rána radost pohledět, všechno mu odsýpalo, průjezdy krásné, tratě mu sedly. Ostatním dvoukolkám tentokrát ujížděl o parník a několik 5.časů je spíš k zamyšlení pro některé piloty s R5. Klasicky moc hezky na oko Ševča s Evo IX, zrovna jsme s Tondou vzpomínali na časy, kdy nám Lancery pily krev a teďka, když ho někdo hezky vede, tak je to radost pohledět. Vynikající výkon Martina Lehkého, ten Jeseníky opravdu umí a celý závod za sebou držel silnější auta. Hodně za svými možnostmi tentokrát Jirka Hanák. Hodně nemastný neslaný byl i David Štefan. Velmi příjemně mě překvapuje Dominik Novotný. 15. místo absolutně, 5. místo v RSS, rychlejší Michala Srba při čtvrté rally v životě a v mladém věku, v tom klukovi možná něco bude. Otázka je, jaké jsou finanční možnosti, moc hezký :!: A samozřejmě Adam Cup se soubojem Jančík vs. Jakeš, to je ozdobou každého RSS. Tentokrát k mému překvapení od začátku nasadil Jakeš, který dokázal vyhrát i všechny RZ a Kubu Jančíka předčil po desetinových soubojích v minulých soutěžích rozdílem až třídy (17,5s). Oba dva na oko krásné výkony i průjezdy. U Dominika upřímně došlo přes zimu k asi největšímu progresu, co jsem kdy viděl. Zapracoval na sobě fantasticky. Z účastníka do počtu a jednoznačně posledního je rázem pilotem, který je schopný Adam Cup vyhrát. Navíc se skvělými časy v absolutním pořadí. Neskutečný pokrok a klobouk dolů. Velice hezky jel tradičně i Pavel Malaník s Favoritem. Obrovská škoda Radima Oravy...už už jsem ho viděl na bedně v Adam Cupu, ale poslední RZ byla smolná. Škoda, taky moc slušný progres. Co bych zhodnotil jako průšvih je RSS historiků - 4 auta na startu, to není moc dobrý. Výjimečně byla všechna čtyři taktéž v cíli, ovšem...je to málo, dost málo. Navíc tím, že jeli první, tak každý viděl ten směšný počet. Ano, před měsícem byla Barumka a před 14 dny Vyškov, ale...je to škoda a mrzí mě to. Škoda Pepy Petáka a 4min předčasného příjezdu, na Mégana jsem se těšil, to auto je krásné. Mottl výpadkem asi definitivně přišel o šanci na titul v RSS :?: A Karel Trněný si asi taky oslavu narozenin představoval jinak. Ale i to je rally. Video bude následovat.
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Futures Contproduct Rally Morava [RSS]

Nový příspěvekod PLuto » pon 19.09.2022 15:01

Jen bych dodal k Davidu Štefanovi i Kubovi Jančíkovi - oba potřebovali k zisku titulu dojet, takže jejich výkon byl ovlivněn i touto taktikou, kdy neměli důvod se za každou cenu prát o vítězství.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Futures Contproduct Rally Morava [RSS]

Nový příspěvekod Mates » pon 19.09.2022 21:16

To sice ano, ale Kuba sám v cíli přiznal, že na Dominika tentokrát vůbec nebylo, i když se chvílemi snažil sebevíc. A Davidův výkon mě docela zklamal (i když bylo potřeba jen dojet), Martin Lehký byl o třídu jinde (i po výpadku Mottla), Egon po velké ráně vloni na Vsetíně taky chytil formu, ale jen 26s před Novotným při jeho čtvrté rally jedoucím s R2. Vím, že Jeseníky i při jeho bohaté kariéře jel jen 2x, nicméně s jeho množstvím závodů letos/s Rally4 celkově a brilantním výkonu na Fulneku i ve Vyškově mě to mrzelo, moc se na to nedalo dívat a na to u něj nejsem zvyklý...
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Futures Contproduct Rally Morava [RSS]

Nový příspěvekod Mates » úte 20.09.2022 09:10

Slibované video:

phpBB [video]
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí


Zpět na Sezona 2022

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků