Rally New Zealand

Re: Rally New Zealand

Nový příspěvekod Mates » úte 04.10.2022 07:42

PLuto píše:
Tak srovnávat shakedown u "pouťáku" ve sprintech, kde se shakedowny obvykle vůbec nedělávají se soutěží mistrovství světa...


Nejde o to, jde o princip PLuto. Mám dojem, že i kdyby se v sezóně MS povedlo úplně všechno, úplně na všech závodech, byly krásné RZ, všechno odsýpalo, fungovalo, ..., tak si stejně na těch závodech najdeš něco, co bude strašně špatně. Podívej se na své reakce ohledně MS, to samé bys v životě o ERC nebo něčem jiném NENAPSAL a už mě tato pachuť lehce pálí. O nových WRC/Rally1, které jsou tragické, jsi hovořil po zhlédnutí jednoho vracáku někde v diváckém místě na Chorvatsku. To, že na Zélandu byly letos opravdu některé RZ naprosto nádherné...o tom tady není ani slovo. Ale to špatné vypíchneme vždycky.
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Rally New Zealand

Nový příspěvekod Mates » úte 04.10.2022 07:43

Greensmith tady asi nebyl?

phpBB [video]
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Rally New Zealand

Nový příspěvekod Mates » úte 04.10.2022 07:44

A tady ještě i s Evansem

phpBB [video]
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Rally New Zealand

Nový příspěvekod PLuto » úte 04.10.2022 11:12

Mates píše:Nejde o to, jde o princip PLuto. Mám dojem, že i kdyby se v sezóně MS povedlo úplně všechno, úplně na všech závodech, byly krásné RZ, všechno odsýpalo, fungovalo, ..., tak si stejně na těch závodech najdeš něco, co bude strašně špatně. Podívej se na své reakce ohledně MS, to samé bys v životě o ERC nebo něčem jiném NENAPSAL a už mě tato pachuť lehce pálí. O nových WRC/Rally1, které jsou tragické, jsi hovořil po zhlédnutí jednoho vracáku někde v diváckém místě na Chorvatsku. To, že na Zélandu byly letos opravdu některé RZ naprosto nádherné...o tom tady není ani slovo. Ale to špatné vypíchneme vždycky.


Zase tak negativistický nejsem. Já nejsem běžný fanoušek, na závody mám zkreslený pohled. WRC obecně nemám rád, ale hlavně z důvodů přístupu ze strany promotéra a FIA, nastavených předpisů, postupů a pravidel. A to už dlouhodobě. Obě strany se navíc podobné věci teď snaží naroubovat i na ERC. Když vidím, že je někde něco špatně, tak to napíšu, klidně i u závodů ERC nebo jiného. Dokonce se někdy odhodlám i k napsání článku (viz např. Řím nebo opakovaně Var). S tím, že na Novém Zélandu byl shakedown nahouby, se asi shodneme s většinou diváků, i sami jezdci to mnohde říkali. Že byla startovka slabá, to se asi taky shodneme. Nic dalšího negativního jsem na to neřekl, ani na tratě. Sám bych se rád na Rally Nový Zéland podíval, už jen kvůli přírodě a těm tratím. Co se týká Chorvatska, mě osobně se ta soutěž nelíbila (opět to ale nepopisuju z pohledu normálního diváka) a kdybych se měl jet dívat jako divák, raději bych si vybral nějakou jinou soutěž. Ale nikomu neberu, že se jim to líbilo a jet tam jako divák s partou lidí, kteří jdou na předem vybraná místa, tak bych nejspíš soudil jinak.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally New Zealand

Nový příspěvekod PLuto » úte 04.10.2022 22:51

Krátce po nehodě, ale Gus už do fotoaparátů rozdává úsměvy

Obrázek
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Předchozí

Zpět na Sezona 2022

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník