Rallysprint Kopná [RSS+MSR]

Re: Rallysprint Kopná [RSS+MSR]

Nový příspěvekod PLuto » čtv 09.05.2024 20:24

phpBB [video]
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23483
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rallysprint Kopná [RSS+MSR]

Nový příspěvekod PLuto » pát 10.05.2024 19:51

Martin Hlavatý: Tak....vratim se k rally Kopna...co se Teda vlastně stalo?
V cíli RZ 4 jsme řešili špatně napsaný čas v RZ...na přejezdu jsem jen povytahl jízdní výkaz posádky z pod nohy,kde ho standartne mívám a spočítal čas ledabyle do časové kontroly...nicméně jsem tomu plně důvěřoval co jsem spočítal....avšak po marodeni místo Šumavy mi nebylo úplně nejlíp,protože antibiotika jsem dobral v patek večer...dokonce Vlastik musel na přejezdu zastavit a já si jít chlapsky odplivnout do skarpy....nicméně již spocitany čas jsem bral jako top a správně-delam to prece bezne a vzdy to znovu a znovu prepocitavam pro jistotu...ovsem ted z prvni dobre ok a neresim....při příjezdu do č.k k RZ 5 kamenak mi nezbývalo mnoho času a nebylo mi úplně nejlíp a nebyl jsem v kondici...zustavalo 15s mnou špatně spocitanych....bylo to 3min a 15s bohužel,ne jen 15s,jak jsem se milne domival....dnes už vím,že jsem si prostě u počítání skočil o řádek....rozhodli jsme se odstoupit po odjede rz5 ,kde jsem i ve cteni 2x chyboval a nedaval to standartne...Uznavam svou hloupost a omlouvám se celému týmu,sponzorům a hlavně vlastikovi,že z hezky rozjetého závodu,jsem vyrobil úplný nesmysl...trošku pomuchlany,malinko až moc stereotyp s počítáním a vsim okolo...za 16let závodění,to byla má první chyba a to dost zásadní,že se z ní budu dost dlouho oklepavat...takhle to rozhodně vypadat nemělo...každopádně odstoupení bylo po dohodě posádky po odjede RZ5,protože jsem se necítil úplně nejlíp a veškerá zodpovědnost,jak jeden za druhého,tak za diváky a všechny kolem trati i v aute,jde vždy za posadkou...byla by hloupost zkoušet a pokoušet urvat bednu za každou cenu,když vše není v topu.Ze zábavy by se stal hazard pro nás i pro diváky a proto to neděláme....takže show must go on...a lépe
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23483
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rallysprint Kopná [RSS+MSR]

Nový příspěvekod PLuto » ned 12.05.2024 14:29

phpBB [video]
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23483
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rallysprint Kopná [RSS+MSR]

Nový příspěvekod PLuto » pon 13.05.2024 16:28

phpBB [video]
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23483
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rallysprint Kopná [RSS+MSR]

Nový příspěvekod Mates » pon 13.05.2024 20:56

Dlouhé roky točí úplně všechny...takže si to jedno video taky zaslouží ;)

phpBB [video]
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 4020
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Předchozí

Zpět na Sezona 2024

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník