Rally Silesia [ERC, ERCJ, POL]

Rally Silesia [ERC, ERCJ, POL]

Nový příspěvekod PLuto » čtv 23.11.2023 15:35

Rally Silesia [ERC, ERCJ, POL]
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23506
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Silesia [ERC, ERCJ, POL]

Nový příspěvekod PLuto » pon 16.09.2024 11:24

Peperoma píše:Jaké máte předběžné pocity s blížícího se Rajdu Slaski?


Jsem na to hodně zvědavý. Zkušenosti s tímto závodem nemám žádné. Trochu mě mrzí, že jsou RZty tak strašně daleko od centra soutěže. Tím pádem jsou i hodně vzdálené tankovačky a v neděli dokonce není prostřední servis, jen zóna na výměnu pneumatik.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23506
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Silesia [ERC, ERCJ, POL]

Nový příspěvekod Rendy » pon 16.09.2024 13:51

Já mám pouze zkušenost s loňským startem a suma sumarum hodnotím závod jako velmi vydařený. Tratě moc pěkné, zrádné, divácky rozhodně zajímavé. Organizačně hezký start v historickém centru Katovic, dostatečně velká servisní zóna vedle národního stadionu. Mínus rozhodně dlouhé přejezdy, což účastníky čeká i letos. Loni to bylo náročné v tom, že obě etapy neměly odpolední servis a museli jsme si vystačit jen s tyre fitting zónou. Není tedy moc prostor řešit případný problém s autem jindy než večer. Letos je docela lituju, protože obě etapy jedou vždy 60km zpět do servisu a diváci si musí mezi průjezdy najít nějaké vyžití, protože jsou tam brutální mezery (ale tak česko je kousek :D ).
Asi jediné co mě loni vytáčelo byly neskutečné asi 5km dlouhé stojící kolony směrem Skočov, kde bylo přeskupení. Táhli nás tama za neděli asi 4x a pokaždé z toho byl jen stres, předjíždění všemi možnými pruhy stojící lidi v kolonách...tohle doufám bude letos vyřešené.
Jinak bych se toho, že by mělo jít o nudný závod nebál, tak snad jim vyjde počasí a nebude to nějaký propršený marast :)
Rendy
A/5
 
Příspěvky: 356
Registrován: sob 29.03.2008 10:23


Zpět na Sezona 2024

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron