Rally Krkonoše [MČR-S, PČR, MČR-H]

Re: Rally Krkonoše [MČR-S, PČR, MČR-H]

Nový příspěvekod sloní kýta » ned 29.01.2012 14:52

forde píše:Já jsem se vžil do toho roku 09 Haryku.. je jasné, že momentálně se hledá pravda!!

Haryk už Ji nehledá; ten má jasno!
S Urbany na věčné časy a nikdy jinak!
sloní kýta
A/7
 
Příspěvky: 2171
Registrován: pát 17.10.2008 14:58
Bydliště: JZ Chřiby

Re: Rally Krkonoše [MČR-S, PČR, MČR-H]

Nový příspěvekod hvracingteam » ned 29.01.2012 19:13

to forde:
Našim cílem není vynášet ortel. A každopádně tragédie se stala. Ale hledání pravdy je složité a hlavně musí být provedeno nezávislými orgány. Co nás však popudilo, je jakým způsobem to bylo odvysíláno. A forde pokud jezdíš tak víš jak je tohle vše složité. Negativní a nevyváženou kampaní dojde : 1. K odporu veřejnosti k pořádání těchto akcí. 2. zbytečně se začnou klást různé podmínky. 3. Ti co to pořádájí si řeknou, proč to dělat.
Naší výzvou nešlo o vynášení viny či neviny kohokoliv. Jde nám o něco jiného.
A lží a rádoby polopravd je v naší společnosti dost.
Uživatelský avatar
hvracingteam
Rally škola
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 28.01.2012 19:48

Re: Rally Krkonoše [MČR-S, PČR, MČR-H]

Nový příspěvekod Oleg52 » úte 31.01.2012 17:35

Jen pár otázek
Skutečně by bylo tak nemožné aby si malý Ondra hrál 1 den v roce na zahradě, která je z druhé strany domu?
Skutečně za nešťastnou událost může pouze těch 5 obžalovaných?
Skutečně televize stojí za názorem jedné z divaček
Do kolika let by podle vás měli rodiče drže děti za ručičku?????? Do deseti?? Do patnácti????

A kdy Vás nechala maminka na písku samotného????? A kdy jste Vy pustil děti z bezprostředního dohledu dohledu?????

Já tak na chvíli nechávám dvě děti: čtyřletého a šestiletého - aby se naučili zodpovědnosti a samostatnosti, a rozhodně nejsem špatná matka, ale milující matka, kterou Vaše chování šokuje.
Oleg52
Rally škola
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 31.01.2012 17:25

Re: Rally Krkonoše [MČR-S, PČR, MČR-H]

Nový příspěvekod Mirek Fric » úte 31.01.2012 18:47

Vážná paní,
zkuste se, prosím, nad celou událostí zamyslet bez emocí, i když je to jistě těžké. Podstatou reakcí zde na fóru i jinde není sama nezpochybnitelná tragédie, k níž došlo, ale způsob, jakým byla odvysílána televizní reportáž. Ta byla dle toho, co jsem se dočetl (neviděl jsem ji), plná zjevně nepravdivých tvrzení a lží. Nejhorší na tom je, že tyto lži byly s největší pravděpodobností uvedeny zcela účelově. V takovém případě se nemůžete divit, že i druhá strana reaguje emotivně, protože udělat z někoho v podstatě vraha, je příliš vážná věc na to, aby zůstala bez odezvy. Pokud reportáž obsahovala to, o čem zde i jinde, lidé píší, pak bude nejspíš nutné, aby se posádka a pořadatel hájili soudní cestou. Jistě to není to, co by sami chtěli, ale sotva jim zbyde něco jiného.

Podle toho, co vím (na místě nehody jsem byl několik minut po tom, co k ní došlo a také v předchozím roce) zde došlo především k velmi nešťastné shodě náhod, kdy jeden z několika zde havarujících automobilů skončil neovladatelný v zahradě výrazně dál vlevo než ostatní. Konrétní průběh nehody by ale měl být předmětem objektivního a od emocí oproštěného vyšetřování. Pravdu rozhodně nenajdeme v televizi.

Účelové reportáže sloužící k manipulaci veřejného mínění jsou velmi mocnou a nebezpečnou zbraní. Z celého srdce Vám přeji, abyste nikdy nemusela stát na druhé straně - té jíž televize přišije cejch, kterého se nezbavíte. Já pevně věřím, že zde nakonec zvítězí rozum a ne hon na čarodějnice.


Miroslav Fric
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Rally Krkonoše [MČR-S, PČR, MČR-H]

Nový příspěvekod Haryk » úte 31.01.2012 20:17

Míro, podle mě Oleg52 není ta paní, ale cituje její příspěvek asi ze stránek Primy(?), takže tvůj post by měl mířit asi tam...
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Předchozí

Zpět na Sezona 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků