Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Acom » sob 07.04.2018 12:46

Erik Cais je na uplnem zacatku strasne dlouhe cesty.
To jake jede casy pro nej neni podstatne. A jestli startuje 50 nebo 60 je taky jedno.
jojo, pořád se něco děje...
Ich liebe grüne Atomenergie
Acom
N/2
 
Příspěvky: 647
Registrován: úte 01.01.2008 01:22
Bydliště: Jak kdy a jak s kym:)

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod PLuto » sob 07.04.2018 13:48

Mates píše:Nechat ho jet 50., obzvlášť po tom co předvedl na shaku prostě není dobře...už jen kdyby někdo před ním boural a byl ovlivněn přidělováním časů proti soupeřům...


Naopak, byl to záměr.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod PLuto » sob 07.04.2018 14:18

Shořený retardér na RZ 4

Obrázek
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod PLuto » sob 07.04.2018 14:18

Pořízek po boudě na RZ 3

Obrázek
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Haryk » sob 07.04.2018 18:13

co komu tohle clio udělalo? :(
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Mates » sob 07.04.2018 19:33

Tlusťákův polet na Všemině okolo druhé minuty silně doporučuji :!: :o

phpBB [video]
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod PLuto » ned 08.04.2018 14:00

phpBB [video]
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Mirek Fric » ned 08.04.2018 15:47

Reportáž z historiků:
phpBB [video]
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Mates » ned 08.04.2018 18:32

Kopná ode mě ve zkratce - 2x Zádveřice, pak domů. Obě místa, která jsme navštívili, byla ve videonovinkách. První rychlá pravá s cutem nad Rakovou (dlouhý přehledný úsek), podruhé známá pravá ze Stopy za vysílačem. Obě místa z diváckého pohledu super, vypáskování překvapivě super, pořadatelé v klidu, bezpečáci v klidu, počasí vyšlo, za mě skvělá rally, moc tomu (z diváckého hlediska) nebylo co vytknout, i ten harmonogram byl velmi dobrý, bez zbytečných prodlev (až na to zpoždění, ale chápu to). To, že jeli historici první jsem asi taky kvitoval s povděkem (i když bych na ně 2x zůstal až do konce), přesto to bylo fajn rozehřátí. Upřímně, občas je mi líto, že jako první jedou úplně ti nejlepší :D Teď k rally. Naprosto excelentní Kostka. Opravdu, takhle už mě dlouho svou jízdou nenadchnul, bylo to rychlé, agresivní, divácky pěkné, super. Na oko opravdu hezky jel Vlček, který je letos při chuti, klasicky hezky Grzyb, Habaj (škoda té ztráty na RZ3, stalo se to přímo u nás, z ničeho nic mu prostě přestalo jet auto...asi půl minuty stál a nakonec mu nastartovalo). Za mě příjemné překvapení určitě viditelná zlepšení Mareše s Pospíšilíkem, Pospa tam taky několik hezkých časů nasázel a jel v podstatě konstantně bez chyb. Jedno z největších překvapení (oproti průměrným průjezdům na shaku) pro mě ale byl Tonda Tlusťák. Ten opravdu bojoval a jsem rád, že druhé místo nakonec urval, už jen za to, že sem přivezl tak krásné auto. Klasicky hezky Březík, Jakeš, nad očekávání hezky (až do odstoupení) jel na oko i Trnovec, velmi dobře Melichárek či Vavřík, kteří atraktivními průjezdy potěšili. U mě ale závod průjezdy vyhráli určitě mlaďoši s R2 - Cais, Semerád a Talaš :!: To byla opravdu nááááádhera co předváděli. Talaš to jako jediný udržel bez chyb až do konce, škoda že mu i přes mocný závěr chybělo něco málo přes vteřinku k vítězství, přesto klobouk dolů. Hezká byla také premiéra Kornhefra s C2 R2, i přes ten zához na shaku v závodě jeli kluci moc hezky. A vyzdvihnout bych určitě chtěl i Urbany se 130LR. Nerad bych však zapomněl na historiky. Tam to byla taky nádhera a souboje o vteřinky až do konce. Vlasta Neumann mě ráno příliš nezaujal, v odpoledním průjezdu u nás byl ovšem velmi rozevlátý a také rychlý. Šimurda, Černý, Němec...to byla paráda. Nejvíc ale v historicích pro mě určitě Jindra Štolfa, ten se snažil seč mu síly stačily, byl to ten starý dobrý Štolfa z časů 306 MAXI. Naopak zklamání Hustý s Jurečkou. Největším zklamáním pro mě ale celou sobotu byl výkon Martina Kočiho. OK, v rozhovorech jsme slyšeli asi desetkrát, že to je jen test, nový spolujezdec atd...ale že ho v klidu porazí i Mareš při druhém startu, to jsem teda fakt nečekal. A daleko od něj nebyl ani Pospíšilík, který byl od poloviny soutěže rychlejší. Každopádně ještě jednou díky pořadatelům za krásnou soutěž se skvělým obsazením. Za mě zatím letošní rallyová sezona super.

PS: Mezi největší zklamání jsem zapomněl připsat ještě výkon vítězů rally talentu, ale to asi každý viděl i dle časů sám. Toť vše ;)
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Mirek Fric » ned 08.04.2018 20:10

Docela brutální onboard Martina Vlčka z poslední RZ s krizovkou v čase 6:00 na jednom z všeminských horizontů
phpBB [video]
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2018

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník