Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod PLuto » ned 08.04.2018 20:44

Onboard Tlusťáka z prvního průjezdu Kopnou

phpBB [video]
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Miloš-V » ned 08.04.2018 22:21

Martin Vlček letos jede ve výborné formě, ten onboard je parádní záležitost a už druhý závod v řadě předvádí fantastické výkony a minimálně pro mně hodně nečekané časy. Palec nahoru a jen tak dále!
Uživatelský avatar
Miloš-V
N/2
 
Příspěvky: 824
Registrován: pát 28.10.2011 21:38
Bydliště: Poděbrady

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Mates » ned 08.04.2018 22:26

Podle mě teda Vlčák jede v podstatě úplně stejně co vloni, ztráta na Kostku víceméně stejná (o kousek větší), souboj s Tarabusem na Valašce (který byl navíc hodně nespokojený) kopíroval celé loňské sprinty, na Valašce jel druhou etapu cca s Kopáčkem, na Kopné bojoval s Grzybem (jako už několikrát), nevím, nepřijde mi to úplně nečekané ;) Tím samozřejmě netvrdím, že nejede hezky.
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Miloš-V » ned 08.04.2018 23:39

No... pohybuje se tam,co loni. A to je už samo o sobě znak toho, že jede letos výborně, protože oproti loňsku vzrostla konkurence. S Grzybem třeba už v minulosti bojoval, ale aby ho pozávodil v přímém souboji při takovém tempu, to je taky poprvé. Z onboardů mi přijde, že na hranu tlačí soustavněji oproti loňsku. Takže posun vidím.
Uživatelský avatar
Miloš-V
N/2
 
Příspěvky: 824
Registrován: pát 28.10.2011 21:38
Bydliště: Poděbrady

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Miloš-V » ned 08.04.2018 23:55

Mimochodem, když o tom tak přemýšlím, Erik Cais, který překvapuje dobrými výkony, by podmínky toho Rally Talentu třeba plnil taky, kdyby se přihlásil... tím neříkám vůbec nic, jen že ten systém výběru není ideální... podle mně, spíš by bylo dobré vybrat někoho, kdo právě předvede něco zajímavého. Tam už se totiž nedá šlápnout vedle. Třeba ten vychvalovaný francouzský systém podpory talentů nefunguje na základě toho, že vyberou někoho, kdo se přihlásí jako člověk z ulice, ne? Ogier už měl něco odjeto s malými dvoukolkami, když byl vybrán k podpoře, nemýlím se?
Uživatelský avatar
Miloš-V
N/2
 
Příspěvky: 824
Registrován: pát 28.10.2011 21:38
Bydliště: Poděbrady

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod PLuto » pon 09.04.2018 00:08

Miloš-V píše:Mimochodem, když o tom tak přemýšlím, Erik Cais, který překvapuje dobrými výkony, by podmínky toho Rally Talentu třeba plnil taky, kdyby se přihlásil... tím neříkám vůbec nic, jen že ten systém výběru není ideální... podle mně, spíš by bylo dobré vybrat někoho, kdo právě předvede něco zajímavého. Tam už se totiž nedá šlápnout vedle. Třeba ten vychvalovaný francouzský systém podpory talentů nefunguje na základě toho, že vyberou někoho, kdo se přihlásí jako člověk z ulice, ne? Ogier už měl něco odjeto s malými dvoukolkami, když byl vybrán k podpoře, nemýlím se?


Ono je to celkem složitější. Třeba konkrétně Erik Cais před letošní sezónou taky neměl nic odjetého. I ve světě se v rámci Francie nebo Belgie zkouší různé pokusy, někdy se berou úplní nováčci, jindy zase takoví, kteří neodjeli vůbec nic. V tomto ohledu byl "nejbláznivějším" případem Gino Bux, který měl v době výběru za sebou jen jednu provinční soutěž v Belgii. A pak ho strčili rovnou do mistrovství Evropy juniorů... A když už tam získal nějaké zkušenosti a začal se dostávat k lepším výsledkům, tak to zařízli...

Každopádně, já osobně bych se taky přikláněl spíš k tomu, aby se vybírali jezdci, kteří už mají nějaké zkušenosti. Začínat s vozem kategorie R2 a ještě na tak těžkém závodě, jako je Kopná, není nic jednoduchého.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod PLuto » pon 09.04.2018 12:01

Onboard Tondy Tlusťáka z poslední Kopné

phpBB [video]
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Acom » pon 09.04.2018 18:28

Erik Cais byl v dobe rally talentu po tezkem padu na kole. Pri treninku na downhill si zlomil klicni kost. Takze nasledovala operace a pak tusim 3 mesicni rekonvalascence. Fotka z jeho instagramu @erikcaisrally
Přílohy
D6DECF52-D43B-46B2-9E48-76CD3B466881.jpeg
jojo, pořád se něco děje...
Ich liebe grüne Atomenergie
Acom
N/2
 
Příspěvky: 647
Registrován: úte 01.01.2008 01:22
Bydliště: Jak kdy a jak s kym:)

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Mirek Fric » pon 09.04.2018 19:52

Parádní onboard Kostky z Kameňáku
phpBB [video]
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Vančík Rallysprint Kopná [RSS, MČR-HA]

Nový příspěvekod Mirek Fric » úte 10.04.2018 19:57

JNK video včetně pořádných skoků na "Bryndově" horizontu:
phpBB [video]
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2018

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků