Rallysprint Kopná [RSS]

Re: Rallysprint Kopná [RSS]

Nový příspěvekod PLuto » ned 14.04.2019 11:25

Radim Orava: "Smůla mě ne a ne opustit. Ještě mi ten obrubník nastřikali na zeleno ať se ho přesně trefím. Tolik zrádných míst díky počasí a ja udělám takovou školáckou chybu."

Obrázek
Obrázek
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rallysprint Kopná [RSS]

Nový příspěvekod vrci » ned 14.04.2019 18:22

Karbonyl, Pluto - Díky za info. Mě holt nenapadlo to hledat ve výsledcích, když se ještě nic neodjelo... To je takový problém, udělat kromě odkazu na soutěž RSS i odkaz na MČR HA do stejné kolonky pod sebe? Většinou mi to připadá, že jsou fakt v utajení. Historiků se objevuje stále víc, podávají, myslím si, docela slušné výkony, ale propagace nula, nula nic a pořád mi to připadá, že jsou dobří akorát na to, aby přinesli prachy za startovné. Je fajn, že aspoň někteří pořadadatelé je teď dávají dopředu před pole RSS. Díky jim za to...
vrci
N/1
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 21.07.2009 11:57

Re: Rallysprint Kopná [RSS]

Nový příspěvekod Mates » pon 15.04.2019 19:01

:D :D :D

„Letos jsme zajeli tady stejné časy na mokru jako loni na suchu a jsme čtvrtí. Je neuvěřitelné, kam se to rychlostně posunulo. Pravdou je, že ostatní kluci mají více najetých kilometrů než já. Seděl jsem v tomto autě poprvé,“ upřesnil zádveřický jezdec.
https://www.facebook.com/pg/martinplesnikphotographer
Mates
S2000
 
Příspěvky: 3986
Registrován: stř 27.08.2008 07:18
Bydliště: Branky u Valašského Meziříčí

Re: Rallysprint Kopná [RSS]

Nový příspěvekod Karbonyl » pon 15.04.2019 19:54

Ty smajlíky patří kam přesně?
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rallysprint Kopná [RSS]

Nový příspěvekod Plhus » pon 15.04.2019 20:19

Je zvláštní, jak je Kostka vynášen do nebe, že sem doveze takové auto a on to pak po první RZ zabalí. A Tlusťák doveze podobnou raketu, bojuje až do konce, ale je všem pro srandu jen proto že je to Tlusťák... a přitom většina z nás by se s tím autem ani nerozjela, nevím jestli by do toho někteří vůbec uměli vlézt... :geek:
Marek Pléha - rally media
Uživatelský avatar
Plhus
S2000
 
Příspěvky: 4507
Registrován: úte 01.01.2008 13:59
Bydliště: Zlín

Re: Rallysprint Kopná [RSS]

Nový příspěvekod Walach » pon 15.04.2019 20:41

Taky je zvláštní, jak se lidi mění a s nimi jejich názory. A to klidně i o celých 180 stupňů... ;)
play stupid games, win stupid prizes
Uživatelský avatar
Walach
A/6
 
Příspěvky: 1954
Registrován: čtv 18.12.2008 19:59
Bydliště: Valmez City

Re: Rallysprint Kopná [RSS]

Nový příspěvekod Pepé » pon 15.04.2019 20:45

Je to tak, nesmíme zapomínat na to , že nám tady Tonda mnohokrát předvedl perfektní techniku - a myslím si že vždy hodně slušným způsobem , kterou bychom možná nebýt něj na našich tratích neviděli. Je dost velký rozdíl si jeden Hyiundai pronajmout nebo třeba jich několik vlastnit . Pak dotyčný může jít do jiného rizika . Kostka si z toho na videu dělal ***** a kolo přitom měnil přes 5minut - to je celkem ostuda . Měl by jít na školení k Romanu Odložilíkovi - jeho výměnu jsem viděl na Valašce a byl asi 4x rychlejší. Já jako divák ocením pěkný průjezd ale kdo vyhraje je mi celkem jedno a rozhodně nejsem sám. Na oko jel hezky . Jsem přesvědčený , že mít finanční zázemí jako již zmiňovaný Kostka tak by to byl úplně jiný nářez.
Pepé
N/1
 
Příspěvky: 74
Registrován: úte 27.08.2013 20:44

Re: Rallysprint Kopná [RSS]

Nový příspěvekod Karbonyl » pon 15.04.2019 20:58

Ano Walachu, taky se nepoznávám :D Ale fakt je, že Tlusťák na Kopné jel proti většině rozjeté z Valašky, s těma časama z loňské Kopné taky úplně nekecal a když jsem viděl videa z prvních jízd na testu, tak se to auto chovalo celkem katastrofálně. Takže věřím tomu, že byli rádi, že se to do závodu nějak stihlo vyladit. A pak je tu milion coby kdyby a do toho se pouštět nebudu. Jakeš měl top mokré Hankooky, Cais to obdivuhodně ustál a Vlček sám přiznal, že šel v závěru přes svůj osobní závit. Pro mě je čtvrté místo Tlusťáka s jednorázově půjčeným autem cajk, byť to je kára jednoznačně vyhrávací.
Karbonyl
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 9465
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rallysprint Kopná [RSS]

Nový příspěvekod Mirek Fric » pon 15.04.2019 21:14

Když jsme u těch gum... Erik to jel celé na slicku.
Mirek Fric
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 12720
Registrován: úte 01.01.2008 14:24

Re: Rallysprint Kopná [RSS]

Nový příspěvekod Haryk » úte 16.04.2019 07:01

když už jste Tondu pochválili za mě, tak bych si dovolil připomenout vítěze historiků, Stéphane Scellier byl na Kopný zcela jistě poprvé, netuším jak moc mluví Veronika Teplá francouzsky, spíš ne, než jo, ale Stéphane neumí česky snad ani slovo, jel podle rozpisu "vyvinutém" Dominique Laurentem, ale spíše na oči a to, jak vy místní jistě víte, je celkem masakr, pro mě jeden hrdinů letošní Kopné
Bezpečnost muší bejt, i kdyby měly obratle praskat!
Haryk
N/4
 
Příspěvky: 2725
Registrován: sob 05.01.2008 05:12

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2019

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků