Rally Bohemia [MČR]

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod PLuto » pát 03.07.2020 15:17

Přihlášený je, ale ještě není v seznamu zveřejněném na internetu.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod PetrWRC » sob 04.07.2020 17:50

Tomáš píše:Má naplánovanou tiskovku na úterý 7.7 do Laurety MB, tak nevím, jestli ho chce (resp. může) pořadatel do té doby ještě tajit ...

Každopádně v aktualizovaném seznamu už je (zatím bez spolujezdce) a pod soutěžícím LAURETA AUTO ŠKODA TEAM, takže nový dealerský tým
PetrWRC
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 3381
Registrován: úte 01.01.2008 15:14
Bydliště: České Budějovice

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod PetrWRC » pon 06.07.2020 13:41

Tohle by možná mohlo někoho zajímat - info z fb
RALLY BOHEMIA - Dobrý den. V Sosnové jsou oddělené divácké sektory a všechny lístky v omezeném počtu se budou prodávat přes internet. Na místě se nedá koupit nic. Ostatní divácká místa kolem trati RZ nemají omezení. Vstup diváků do servisu rozhodneme ve středu podle aktuálních covid čísel.
PetrWRC
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 3381
Registrován: úte 01.01.2008 15:14
Bydliště: České Budějovice

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod gonzo » pon 06.07.2020 14:19

Petře díky za info ,ten servis mě docela zajímá jak to dopadne.
gonzo
N/3
 
Příspěvky: 1326
Registrován: úte 01.01.2008 19:16
Bydliště: Napajedla,Jaroslavice

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod PLuto » pon 06.07.2020 19:32

Obrázek
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod PLuto » pon 06.07.2020 19:32

Obrázek
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23011
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod Mogul Černý Racing » úte 07.07.2020 21:46

Ahoj všichni, jelikož si vás fanoušků velice vážíme.Rozhlodli jsme se na zkoušku pro vas vytvořit v Google mapách kompletního rally průvodce s navigačními odkazy na dívácké místa a na naše stání do servisuDoufáme, že se průvodce osvědčí a budete požadovat vytvoření i dalšího.
Těšíme se na vás a držte nám palce..... dobře hustý pozdrav všem
https://www.google.com/maps/d/viewer?mi ... sp=sharing
Mogul Černý Racing
Rally škola
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 12.07.2019 09:17

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod Tomáš » úte 07.07.2020 22:16

ad Farnsw0rth (zákaz nošení pet láhví):
v Sosnové jsem byl před dvěma roky a nic podobného tam nikdo neřešil (ale situace se mohla změnit). Na druhou stranu si nedovedu představit, že v době minimalizování kontaktů tě bude někdo šacovat jako na fotbale, zda něco nepronášíš

ad Petr WRC (pozdní zveřejnění map):
pro příznivce rally, který má alespoň nějaké povědomí o rally (a do této skupiny určitě patříš :-) ), je to naprostý šumafuk. Jede se stejně jako vloni, takže třeba tady: https://www.rally-maps.com/Rally-Bohemia-2019
Jen pozor na konec městské RZ, měli tam chybu už vloni (přebráno z map 2018), Rz je oproti roku 2018 zkrácena o 220 metrů a letmý cíl je hned za motanicí na parkovišti na ulici 5. května
Proč to zveřejnění pořadatel opožďuje, na to mám dvě vysvětlení: 1. i těch pár lidí, kteří se k těm mapám dostanou později a nebudou se motat před rally na erzetách, stojí pořadatelům za to, 2. (po loňské zkušenosti pro mne skoro podstatnější důvod) - pořadatel chce prodat co nejvíce programů a když ty mapy pustí brzy na internet, tak má asi obavu, že těch lidí, co si koupí program, bude méně

ad pozdní zveřejnění přihlášky Mareše: věděl jsem, že jeho přihlášku pořadatelé mají, jediné, proč ho pořád nezveřejňovali, mne napadlo (moje spekulace), že na jeho žádost chtěli přihlášku co nejdéle pozdržet, aby jeho dnešní tiskovka byla co největším "překvapením". Ovšem oddalovat to až do dneška fakt asi nešlo ...

ad Kondec ("šou" v Sosnové): Jediný důvod, který pro to může pořadatel mít, je finanční stránka. Když dám dohromady 400 x 350,-Kč (hl. tribuna), 200 x 300 Kč (vedl. tribuna) 500 x 200 Kč (stání), tak je to v max. počtu nějakých 300 tis. Kč. Jenže odečti náklady a především nasrání posádek (a následně možná i diváků) a jsi fakticky v minusu. Pohled běžné posádky ze středu pole: technickou mám na 11 hod., když si zaplatím pětistovku, můžu se svézt při shakedownu. Je to sice o ničem, protože tam auto na rally stejně nenastavíš, ale budiž. Dám si čtyři kolečka, je 13 hod. a nemám co dělat. A pak musím čekat neskutečných 6 hodin, než mne někdy v sedm večer pustí do "Gladiator rally", kde o nic nejde. A to tam mám závodit a mrvit auto, abych ještě mechanikům přidělal práci navečer? Ani náhodou, takže to jen pomalu prokroužím a naštvu diváky, kteří chtějí vidět závody. Už tak mám pocit, že po loňské mizerné zkušenosti tam zase tolik lidí nebude a i ten zbytek bude po většině nudných průjezdů bude otrávených. Podle mne je to od pořadatelů naprostý nesmysl. A posádky přece nemusí jezdit na tech. přejímku do Boleslavi, jak píšeš. Udělat to "competitors friendly", tak se technická odehraje na letišti v Hoškovicích a šejk (stejně jako předloni) hned vedle u Březiny, navíc na trati, která přece jen lépe odpovídá tomu, co se pojde v sobotu a neděli ...
Tomáš
A/6
 
Příspěvky: 1577
Registrován: ned 12.07.2009 13:51

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod Tomáš » úte 07.07.2020 22:22

Mogul Černý Racing píše:Ahoj všichni, jelikož si vás fanoušků velice vážíme.Rozhlodli jsme se na zkoušku pro vas vytvořit v Google mapách kompletního rally průvodce s navigačními odkazy na dívácké místa a na naše stání do servisuDoufáme, že se průvodce osvědčí a budete požadovat vytvoření i dalšího.
Těšíme se na vás a držte nám palce..... dobře hustý pozdrav všem
https://www.google.com/maps/d/viewer?mi ... sp=sharing

Mám pocit, že Staroměstskou RZ máte špatně. Podle ZÚček má mít délku 4,94 km stejně jako vloni a cíl je na ul. 5. května. To, co jste namalovali, je verze z roku 2018 s délkou 5,16 km.
Tomáš
A/6
 
Příspěvky: 1577
Registrován: ned 12.07.2009 13:51

Re: Rally Bohemia [MČR]

Nový příspěvekod PetrWRC » úte 07.07.2020 23:38

Tomáš píše:ad Petr WRC (pozdní zveřejnění map):
pro příznivce rally, který má alespoň nějaké povědomí o rally (a do této skupiny určitě patříš :-) ), je to naprostý šumafuk. Jede se stejně jako vloni, takže třeba tady: https://www.rally-maps.com/Rally-Bohemia-2019
Jen pozor na konec městské RZ, měli tam chybu už vloni (přebráno z map 2018), Rz je oproti roku 2018 zkrácena o 220 metrů a letmý cíl je hned za motanicí na parkovišti na ulici 5. května
Proč to zveřejnění pořadatel opožďuje, na to mám dvě vysvětlení: 1. i těch pár lidí, kteří se k těm mapám dostanou později a nebudou se motat před rally na erzetách, stojí pořadatelům za to, 2. (po loňské zkušenosti pro mne skoro podstatnější důvod) - pořadatel chce prodat co nejvíce programů a když ty mapy pustí brzy na internet, tak má asi obavu, že těch lidí, co si koupí program, bude méně

Vytáhnul jsem jen to, co bylo směrem na mě :) Mě jde v principu o to, že mi nedává logiku držet mapy online pod pokličkou a přitom je dát v místě konání do prodeje - dopadne to přesně tak jak to dopadlo, někdo to jednoduše nafotí a dá na net za organizátora. Navíc, pokud je loňskej program v archivu webu Bohemie 2019 v .pdf volně ke stažení, když to je shodný a jen jsou jinak očíslovaný vložky (díky Sosnový, která se nezapočítává).

Ohledně prodejnosti/neprodejnosti programu - program Barumky asi nemusim zmiňovat, Šumava jde stejnou cestou poslední roky - to si člověk rád koupí, když to je srovnatelný s vydáním Rally, kde jsou mapy. Loňskej tištěnej program Bohemie doma máme, zase taková bomba v tomhle směru to rozhodně neni. Dokonce ani v tom letošním nesedí časy dle harmonogramu (u map) - a po kontrole sobota o 3 minuty, neděle o 6-9 minut a jak už jsi zmiňoval chybu na Staroměstský ohledně cíle, tak v letošním programu maj čas RZ18 v neděli 11:45, což je podle mě přebraný z loňskýho programu čistě Ctrl+C Ctrl+V (a už tam to bylo u mapky blbě, vloni se druhá Staroměstská jako RZ20 startovala v 15:10 dle Rally4now) ... podle posledního dostupnýho harmonogramu z webu je letos druhá Staroměstská jako RZ18 v 15:10. Ten správnej harmonogram beru tenhle poslední z vývěsky datovanej k 6.7.2020 http://www.rallybohemia.cz/2020/rs12/clanky_soubory/87/rb20-communications-03.pdf

Tohle má člověka motivovat si opakovaně tenhle zmetek kupovat? Už vloni se tady tohle téma probíralo.

A možná mi uniklo, jak se to jede letos, jestli HA před soudobejma nebo až po? I v Rally4now jsou časy pro HA a soudobý stejný
PetrWRC
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 3381
Registrován: úte 01.01.2008 15:14
Bydliště: České Budějovice

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2020

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník