Kowax Valašská Rally ValMez [MČR, ERT]

Kowax Valašská Rally ValMez [MČR, ERT]

Nový příspěvekod PLuto » ned 31.01.2021 17:33

Kowax Valašská Rally ValMez [MČR, ERT]
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23131
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Kowax Valašská Rally ValMez [MČR, ERT]

Nový příspěvekod PLuto » ned 31.01.2021 17:38

Pořadatelský tým Valašky věří v březnový start - http://www.autosport.cz/clanek.php?cl=21442
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23131
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Kowax Valašská Rally ValMez [MČR, ERT]

Nový příspěvekod PLuto » ned 28.02.2021 10:19

Info od pořadatelů:

Na základě častých dotazů jen krátké info k blížícímu se termínu KOWAX Valašská rally ValMez 2021: obdrželi jsme doporučení od Národní sportovní agentury (NSA) ve věci udělení výjimky Ministerstvem zdravotnictví ČR. Jeho rozhodnutí by mělo padnou příští týden, o dalších skutečnostech budeme všechny neprodleně informovat.
Přejeme všem motoristům a fanouškům Valašky v dnešní složité době hodně sil a pevné zdraví!
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23131
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Kowax Valašská Rally ValMez [MČR, ERT]

Nový příspěvekod PLuto » stř 03.03.2021 15:56

Aktuální info od pořadatelů:

KOWAX Valašská rally ValMez 2021 aktuálně!
Na základě častých dotazů přidáváme další informace k letošnímu ročníku KOWAX Valašská rally ValMez.
„Snažíme se využít všech našich kontaktů a možností k získání výjimky ze zákazu konání sportovních akcí, který na našem území platí. Zejména čekáme na rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR. V případě, že zbylá rozhodnutí budou kladná, jsme připraveni závod odjet. Vzhledem k tomu, že se vše časově, vzhledem ke složité situaci protahuje, stanovili jsme si datum 9. března 2021 jako nejzazší termín pro rozběhnutí finálních příprav. Pokud do tohoto data nebudeme mít vše schváleno, budeme muset ukončit přípravy a naši letošní rally zrušit,“ komentuje aktuální vývoj šéf organizačního týmu Jaromír Tomaštík.
Přejeme všem motoristům a fanouškům Valašky v dnešní složité době hodně sil a pevné zdraví!
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23131
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Kowax Valašská Rally ValMez [MČR, ERT]

Nový příspěvekod kondec » pon 08.03.2021 10:35

Jenom letmo jsem se dnes mrknul na oficiální stránku rally. Moc nerozumím tomu, že 3 dny před uzávěrkou přihlášek není v seznamu nikdo. To všichni čekají na zítřek a definitivní stanovisko zda se jede nebo jenom nefunguje zobrazování přihlášených?
kondec
N/1
 
Příspěvky: 87
Registrován: ned 25.10.2015 19:48

Re: Kowax Valašská Rally ValMez [MČR, ERT]

Nový příspěvekod PLuto » pon 08.03.2021 16:26

Já si myslím, že spousta lidí ještě ani nemá udělané licence... A znám některé, co měli problémy sehnat termín na lékařskou prohlídku...
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23131
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Kowax Valašská Rally ValMez [MČR, ERT]

Nový příspěvekod Walach » pon 08.03.2021 17:09

Tak jako tak, výjimka nevyjimka si myslím že by se soutěž jet neměla. Člověk nemůže (prozatím sice jen na tři týdny) vytáhnout paty z okresu a hned další víkend si přijede několik desítek aut z celé republiky závodit, tzn další omezení - ouzavirka cest, obcí. To podle mě nadělá víc škody než užitku. Nemluvě o dalších věcech typu sanitka s posádkou u každé RZ, plné nemocnice... nevím. Podle mě jsou chvíle, kdy může jít sport stranou, a obvzlaste takový který z principu zasáhne i nespočet lidí kteří o něj nejeví ani ten nejmenší zájem.
play stupid games, win stupid prizes
Uživatelský avatar
Walach
A/6
 
Příspěvky: 1957
Registrován: čtv 18.12.2008 19:59
Bydliště: Valmez City

Re: Kowax Valašská Rally ValMez [MČR, ERT]

Nový příspěvekod Rendy » pon 08.03.2021 17:46

PLuto píše:Já si myslím, že spousta lidí ještě ani nemá udělané licence... A znám některé, co měli problémy sehnat termín na lékařskou prohlídku...

Takže nemám Pluto zítra p. Nečasovi ani zkoušet volat? :D :D
Rendy
A/5
 
Příspěvky: 355
Registrován: sob 29.03.2008 10:23

Re: Kowax Valašská Rally ValMez [MČR, ERT]

Nový příspěvekod Tomáš » úte 09.03.2021 11:16

kondec píše:Jenom letmo jsem se dnes mrknul na oficiální stránku rally. Moc nerozumím tomu, že 3 dny před uzávěrkou přihlášek není v seznamu nikdo. To všichni čekají na zítřek a definitivní stanovisko zda se jede nebo jenom nefunguje zobrazování přihlášených?

Martine, uzávěrku vidím až 16.3, možná ji posunuli. Shodou okolností jsem se bavil včera s jedním mitfárou z posádky, která se obvykle přihlašuje jako jedna z prvních, a potvrdil mi, že čeká na dnešek. Takže se fakt asi zatím nikdo nepřihlásil. A plně souhlasím s Walachem, že závodit v této situaci by bylo poněkud bezohledné. Něco jiného je sport se všemi restrikcemi a testováním v uzavřeném prostoru a něco jiného mezi vesnicemi. Představa, že v pondělí (22.3) v tom lepším případě přestanou platit restrikce stran pohybu a hned ve čtvrtek začne najíždění 80-100 posádek (x 2 průjezdy) s espézetkami bůhví odkud, začnou se sázet antikaty, rozvážet balíky na retardéry a v sobotu zase zavře lidi ve vesnicích rally, tak to mi přijde absurdní ...
Tomáš
A/6
 
Příspěvky: 1577
Registrován: ned 12.07.2009 13:51

Re: Kowax Valašská Rally ValMez [MČR, ERT]

Nový příspěvekod PLuto » úte 09.03.2021 22:31

Tak už je vydána tisková zpráva - http://www.autosport.cz/clanek.php?cl=21490
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23131
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Další

Zpět na Sezona 2021

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron