Central European Rally (ex 3-Städte)

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod PLuto » ned 22.10.2023 20:53

Po havárii na Herbstu byla ohrožena účast Jana Skály. Nakonec nebude na startu chybět, pojede s vypůjčeným vozem od 2C Competition, které bude servisované týmem Kowax.
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23625
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod PetrWRC » pon 23.10.2023 17:18

PetrWRC
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 3385
Registrován: úte 01.01.2008 15:14
Bydliště: České Budějovice

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod Acom » úte 24.10.2023 18:20

Prepiste dejiny WRC se pojede v Cesku.
To, co jsme si vsichni leta prali a o com jsme snili se nam splnilo. Uzasna technika s temi nejlepsimi piloty. Co vic si prat.
Navic jen dve hodiny cesty z domu. Zadne litani na Sardinii, dlouhe cesty do Francie nebo ty stredne dlouhe do Chorvatska. Proste parada, splneni snu.

Akorat, ze z toho snu se pro mne stava trochu nocni mura. Proc? Je utery a ja stale nejsem rozhodly jestli se pojedu podivat, nebo budu sledovat soutez v Rally.tv.

Duvodem je zvlastni pocit z toho co se na me jako na divaka chysta. Mam zaplatit 2300 Kc za vstupne do fanzony? Co tam na me jako na divaka ceka? Preplnena louka, ze ktere bez dvou metrovych stafli neuvidim nic?
Snaha poradatelu je citelna, nacpat co nejvic lidi do fanzon, aby legraci s nazvem WRC meli cim monetizovat. Protoze pan Kunc jasne v rozhovoru rekl, ze bez vstupneho by nebylo mozne WRC poradat. Kladu si otazku, jestli je zodpovedne poradat tak velkou akci, kdyz na ni nemam penize. Odpovedi je asi vyse vstupneho.

Zajem o WRC v Cesku bude velky. Do toho poradatele, kteri nemaji s obrovskym poctem divaku zadnou zkusenost. Barumka a jeji poradatele rostli postupne. Tady najednou budou poradatele pod velkym tlakem WRC neni Pacejov nebo Sumava. Do toho cesi, polaci a jini slovane, kterym slovo ohleduplnost nic moc nerika.

Kdyz vidim fotky z Chuchle, jak tam na posledni chvili asfaltuji cestu. Zavani to tim, ze se to cele dela na silu a za kazdou cenu.

Jdu premyslet dal.
jojo, pořád se něco děje...
Ich liebe grüne Atomenergie
Acom
N/2
 
Příspěvky: 648
Registrován: úte 01.01.2008 01:22
Bydliště: Jak kdy a jak s kym:)

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod Dada » úte 24.10.2023 18:28

Až jsem se lekl, po jaké době jsem se přihlásil.

Mám to podobně jako Acom. Dnes jsem si to v sobě rozhodl a vydám se ve čtvrtek na slavnostní start na Hradčany a pátek na dvě rychlostky, kde se pokusím někam zalést. Tím to pro mě hasne. Věřím, že si to ale všichni užijeme a tuhle slavnost rally si nenecháme pokazit.
Dada
Rally škola
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 08.12.2009 17:01

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod Melmisek » úte 24.10.2023 18:33

Já teda nevím, ale cena vstupného je za mě OK. Pokud si vezmu Finsko a Švédsko, kde se snaží každého nahnat také do fanzóny a vstupné je téměř identické, je to prostě svět jako každý jiný. To, že to tady máme za barákem a informací ohledně příprav je dostatek, slyším okolo jen samou špínu a ptám se, proč? O jiných soutěžích nic nevíme, buď se tam jedeme podívat nebo ne. Ale tady v ČR mi přijde, že místo toho abychom byli rádi, že se tu jede WRC, že se nemusíme trmácet přes půl Evropy, tak se stále upozorňuje na to, že je to celé vlastně špatně. Jeden článek o Štovíčkovi, který ani nevím kdo napsal, že je pokladna prázdná, že se sebraly peníze všem ostatním disciplínám, že veškeré peníze jdou do MotoGP a já nevím co ještě. Celý mi to přijde zvláštní, jak se všude vše hejtuje a pomlouvá. Já se na rally těším a věřím, že všechno dopadne dobře a příští rok to bude o to lepší.
...ŠkodaUltrasGang...
Uživatelský avatar
Melmisek
N/2
 
Příspěvky: 763
Registrován: ned 25.01.2009 22:08
Bydliště: Pribram

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod mikal » úte 24.10.2023 18:37

[quote="Melmisek"]Já teda nevím, ale cena vstupného je za mě OK. Pokud si vezmu Finsko a Švédsko, kde se snaží každého nahnat také do fanzóny a vstupné ............


Asi tak a mám to v planu jako DADA
mikal
Rally škola
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 25.03.2015 20:24

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod Acom » úte 24.10.2023 18:47

Podle mne se dela mejdan na ktery nejsou penize. Coz neprimo priznal Kunc, kdyz rikal ze bez vstupneho by nic takoveho delat neslo.
A podle toho to vypada.

Zalezt si nekam, to mam v planu taky. Jen se obavam, ze vsude budou cedule a poradatele, kteri budou lidi vyhanet a smerovat do fanzon. A dost se bojim toho, jak tohle bude probihat. Nechce se mi s nikdym hadat. To radsi budu koukat na rally.tv.

Ale muzu se mylit a bude to vsechno probihat v klidu a na pohodu.
jojo, pořád se něco děje...
Ich liebe grüne Atomenergie
Acom
N/2
 
Příspěvky: 648
Registrován: úte 01.01.2008 01:22
Bydliště: Jak kdy a jak s kym:)

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod Seda 25 » úte 24.10.2023 19:45

Zdravím souhlasím z Melmizkem máme to doma pojďme si to užít problémy byly s jsou velké ale je to první rok. Uvidíme sám jsem velmi zvědav na příjezd k RZ k parkování, přístup pořadatelů, chování lidí. Dnes jsme unad projeli většinu RZ v Česku okolo Vimperku divácké místa pěkný. Jen je velká škoda že u nás je vše zarostlé keři apod. dalo by se pěkně dívat i jinde. Tak kdo ještě nevyjel vemte macety, nůžky a kosaky.
Seda 25
N/1
 
Příspěvky: 77
Registrován: pon 15.08.2022 20:57

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod PLuto » úte 24.10.2023 22:25

Melmisek píše:Já teda nevím, ale cena vstupného je za mě OK. Pokud si vezmu Finsko a Švédsko, kde se snaží každého nahnat také do fanzóny a vstupné je téměř identické, je to prostě svět jako každý jiný. To, že to tady máme za barákem a informací ohledně příprav je dostatek, slyším okolo jen samou špínu a ptám se, proč? O jiných soutěžích nic nevíme, buď se tam jedeme podívat nebo ne. Ale tady v ČR mi přijde, že místo toho abychom byli rádi, že se tu jede WRC, že se nemusíme trmácet přes půl Evropy, tak se stále upozorňuje na to, že je to celé vlastně špatně. Jeden článek o Štovíčkovi, který ani nevím kdo napsal, že je pokladna prázdná, že se sebraly peníze všem ostatním disciplínám, že veškeré peníze jdou do MotoGP a já nevím co ještě. Celý mi to přijde zvláštní, jak se všude vše hejtuje a pomlouvá. Já se na rally těším a věřím, že všechno dopadne dobře a příští rok to bude o to lepší.


Já si myslím, že je to hlavně proto, že lidi vidí styl komunikace ze strany pořadatelů směrem k divákům. A vězte, že obdobně špatná je komunikace i vůči posádkám či jiným zainteresovaným. A to se nebavím o lidech, co do toho aspoň trochu vidí...
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23625
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

Re: Central European Rally (ex 3-Städte)

Nový příspěvekod PLuto » úte 24.10.2023 22:43

Každopádně na přejímkách se dnes rozjela velká akce, při které místní policie kontrolovala platnost SPZ a pojištění. Byli hodně drsní a řada posádek s tím měla (a ještě má) velké problémy. Jsem zvědavý, jak to dopadne...
PLuto
www.AutoSport.CZ
www.AutoSport.CZ
 
Příspěvky: 23625
Registrován: úte 01.01.2008 00:00
Bydliště: Zlín

PředchozíDalší

Zpět na Sezona 2023

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků